Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Už to nemůžu číst, co tady píšeš. Ty budeš opravdu trochu, možná i více vygumovanej. Áda tady psala o svých korkáčkách a pocitech super věci, ještě dávno před tím, než se tady objevil korkokluk. Tak se zklidni a pochybnosti jsou spíše o tobě. Taky já jsem psala o krásném pleskání korkáčů, které s přítelem doma máme rádi. Ono to tak je kdo je nosí korkáčky, tak mu v nich nohy pleskají bez vyjímky a napíše to skoro stejně jako ostatní. Jinak to ani nejde. Napiš zase, že máš pochybnosti jestli jsem taky ženská a vůbec nemůžu pochopit proč sem píšeš.

korkoklub - kluk (Ne, 16. 5. 2021 - 19:05)

Chcete znát mé nejnovější dojmy, postřehy, poznatky ohledně dřevákokorkobosonohochodidel?

Lenča (Ne, 16. 5. 2021 - 21:05)

Ne,už toho bylo ažaž a stačilo to.

korkoklub - kluk (Ne, 16. 5. 2021 - 22:05)

Ne, nestačilo!! Blíží se léto.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 05:05)

Se už nemůžeš dočkat až místo legín budeš nosit dámské šaty,ty hovado úchylný,co?

korkoklub - kluk (Po, 17. 5. 2021 - 11:05)

Nelži o mně! Nenosím ženské šaty, ani nejsem hovado a ani úchyl! Ale zato ty jseš lhář a konflikty vyvolávající osoba!

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 14:05)

Se nestyď :-).To že taháš legíny a šaty se ví a sám ses teď ještě přiznal k punčochám :)))A to nenosí chlapi ale ženské nebo hovada jako ty.

Zdeněk (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Při úklidu jsem našel své staré korkáče, tak možná 30 roků. Oprášil je a občas si je vzal. Vzhledem k tomu, že se mi zdály být trochu malé, vybral a koupil si nové. Nejsem už nejmladší, ale chodí se v nich velmi dobře. Rozdíl mezi starými a novými je propastný a nelze vůbec srovnávat.

Áda (Ne, 16. 5. 2021 - 09:05)

S korkáči určitě nic nepokazíš, navíc když ti vyhovují. Jaké sis vybral?

Zdeněk (Ne, 16. 5. 2021 - 13:05)

Korkáče mám z Dozoda pěkně vyměkčené a nejvíce se mi líbila bílá barva.

Áda (Po, 17. 5. 2021 - 07:05)

To budeš mít Vanimary a ty jsou v poslední době dost dobrý. Taky je mám a bílá je klasika určitě i pro chlapa.

Jozef (Út, 18. 5. 2021 - 14:05)

Ja osobne skôr svetlo hnedé . A teraz asi najlepšie sú fakt Vanimar a obzvlášť s úpravou pre halux

Marek (Pá, 14. 5. 2021 - 15:05)

Stejně dobré pocity jako z korkáčů mohou být i z jiných kvalitních zdravotních pantoflí. Léta nosím Schollky a naprosto mi vyhovují.

Jozef (Pá, 14. 5. 2021 - 09:05)

Túto diskusiu sledujem a sporadicky aj niečím prispejem už pár rokov . Stretla a stretáva sa tu skupina ľudí ktorá prepadla niečomu pre niekoho absurdnému pre niekoho úplne normálnemu a to noseniu korkačov . Áno už viac krát som to tu písal a znovu napísem že ten kto ich nemal na nohách a neprepadol všetkému čo korkače prinášajú ťažko pochopi o čom tu ostatný píšu

Áda (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Taky u mužů , stejně jako u nás setkání nohou s korkáči může vyvolat hlubší pocitové až vzrušivé reakce. Tělo si samo řekne a zareaguje na korkáče. Myslím, že toto nikdo neovlivní. Pro mnohé jsou zase jen příjemné a rádi v nich chodí.

Pavel (Pá, 14. 5. 2021 - 17:05)

Moje první setkání bylo s korkáči mamky. Moje první v 8 třídě a od té doby je nosím. Dnes mám štěstí, že v nich můžu být prakticky celý den a stále jsou naprosto úžasné. Poslední mám skvělé masážní Vanimary.

Jozef (Pá, 14. 5. 2021 - 18:05)

Nosím ich od strednej školy a v podstate z pauzou cez vojenčinu stále . Od Protetika cez Korean ,Progres až po dnešné Vanimar .

Jozef (Pá, 14. 5. 2021 - 18:05)

Pardon preklep. Kordan a Pegres málo byt

Jozef (Pá, 14. 5. 2021 - 15:05)

Pekne napísané . Presne tak to je. Buď tá korkače oslovia a potom doslova pohltia a z pocitmi čo vytvárajú im jednoducho podlahneš . Stanú sa určitým zmyslom a štýlom života .

Lenka (So, 15. 5. 2021 - 12:05)

Bude to tak. Vyzkoušela jsem si korkáče kamarádky a hned věděla, že je chci. Pocity tedy u mě vytvářejí hodně příjemné a vždy se na ně moc těším. Jsem ráda za ten okamžik, kdy jsem se odhodlala je vyzkoušet, jinak bych je určitě neměla.

Reklama

Přidat komentář