Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Áda (Po, 17. 5. 2021 - 14:05)

Že se ti líbí ten dlouhý název na tom není vůbec nic. Mě se to spojení všeho se vším taky strašně líbí. A před chvílí jsem vyšla ze sprchy a obula korkáče.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 14:05)

Mohli bychom vědět proč ty detaily se sprchou a obutými korkáči?To je honimírovina pro tebe nebo pro ostatní?

Áda (Út, 18. 5. 2021 - 07:05)

To je návod třeba pro tebe, jak si zpříjemnit relaxaci po sprše. Krásně cítíš jejich tvary a vlhké pěkně pleskají o paty. Ostatní to budou znát, ale s tebou mám pochybnosti.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 08:05)

U tebe jsou zase pochybnosti jestli jsi ženská.A když tu čtu teď ten poslední příspěvek tak takhle přesně píše nějaký korkokluk, co se tu vydává za toliko korkomilů, že ty budeš jen další jeho nick.Ale hlavně že tě to baví.

Jana (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Už to nemůžu číst, co tady píšeš. Ty budeš opravdu trochu, možná i více vygumovanej. Áda tady psala o svých korkáčkách a pocitech super věci, ještě dávno před tím, než se tady objevil korkokluk. Tak se zklidni a pochybnosti jsou spíše o tobě. Taky já jsem psala o krásném pleskání korkáčů, které s přítelem doma máme rádi. Ono to tak je kdo je nosí korkáčky, tak mu v nich nohy pleskají bez vyjímky a napíše to skoro stejně jako ostatní. Jinak to ani nejde. Napiš zase, že máš pochybnosti jestli jsem taky ženská a vůbec nemůžu pochopit proč sem píšeš.

Jana (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Už to nemůžu číst, co tady píšeš. Ty budeš opravdu trochu, možná i více vygumovanej. Áda tady psala o svých korkáčkách a pocitech super věci, ještě dávno před tím, než se tady objevil korkokluk. Tak se zklidni a pochybnosti jsou spíše o tobě. Taky já jsem psala o krásném pleskání korkáčů, které s přítelem doma máme rádi. Ono to tak je kdo je nosí korkáčky, tak mu v nich nohy pleskají bez vyjímky a napíše to skoro stejně jako ostatní. Jinak to ani nejde. Napiš zase, že máš pochybnosti jestli jsem taky ženská a vůbec nemůžu pochopit proč sem píšeš.

korkoklub - kluk (Ne, 16. 5. 2021 - 19:05)

Chcete znát mé nejnovější dojmy, postřehy, poznatky ohledně dřevákokorkobosonohochodidel?

Lenča (Ne, 16. 5. 2021 - 21:05)

Ne,už toho bylo ažaž a stačilo to.

korkoklub - kluk (Ne, 16. 5. 2021 - 22:05)

Ne, nestačilo!! Blíží se léto.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 05:05)

Se už nemůžeš dočkat až místo legín budeš nosit dámské šaty,ty hovado úchylný,co?

korkoklub - kluk (Po, 17. 5. 2021 - 11:05)

Nelži o mně! Nenosím ženské šaty, ani nejsem hovado a ani úchyl! Ale zato ty jseš lhář a konflikty vyvolávající osoba!

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 14:05)

Se nestyď :-).To že taháš legíny a šaty se ví a sám ses teď ještě přiznal k punčochám :)))A to nenosí chlapi ale ženské nebo hovada jako ty.

Zdeněk (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

Při úklidu jsem našel své staré korkáče, tak možná 30 roků. Oprášil je a občas si je vzal. Vzhledem k tomu, že se mi zdály být trochu malé, vybral a koupil si nové. Nejsem už nejmladší, ale chodí se v nich velmi dobře. Rozdíl mezi starými a novými je propastný a nelze vůbec srovnávat.

Áda (Ne, 16. 5. 2021 - 09:05)

S korkáči určitě nic nepokazíš, navíc když ti vyhovují. Jaké sis vybral?

Zdeněk (Ne, 16. 5. 2021 - 13:05)

Korkáče mám z Dozoda pěkně vyměkčené a nejvíce se mi líbila bílá barva.

Áda (Po, 17. 5. 2021 - 07:05)

To budeš mít Vanimary a ty jsou v poslední době dost dobrý. Taky je mám a bílá je klasika určitě i pro chlapa.

Jozef (Út, 18. 5. 2021 - 14:05)

Ja osobne skôr svetlo hnedé . A teraz asi najlepšie sú fakt Vanimar a obzvlášť s úpravou pre halux

Marek (Pá, 14. 5. 2021 - 15:05)

Stejně dobré pocity jako z korkáčů mohou být i z jiných kvalitních zdravotních pantoflí. Léta nosím Schollky a naprosto mi vyhovují.

Jozef (Pá, 14. 5. 2021 - 09:05)

Túto diskusiu sledujem a sporadicky aj niečím prispejem už pár rokov . Stretla a stretáva sa tu skupina ľudí ktorá prepadla niečomu pre niekoho absurdnému pre niekoho úplne normálnemu a to noseniu korkačov . Áno už viac krát som to tu písal a znovu napísem že ten kto ich nemal na nohách a neprepadol všetkému čo korkače prinášajú ťažko pochopi o čom tu ostatný píšu

Áda (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Taky u mužů , stejně jako u nás setkání nohou s korkáči může vyvolat hlubší pocitové až vzrušivé reakce. Tělo si samo řekne a zareaguje na korkáče. Myslím, že toto nikdo neovlivní. Pro mnohé jsou zase jen příjemné a rádi v nich chodí.

Reklama

Přidat komentář