Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 17:05)

Napiš nám tu adresu, demente, ať se pobavíme

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 18:05)

Jako všichni u jednoho aparátu?Áda,Jana &spol.?No hlavně jsem koukal že z té samé adresy máš i zajímavé příspěvky v diskuzi Amputace :-)))).Ty si hustej model,kurva fix :-)))) Ideál pro tebe je jedna noha v korkáči a druhá v hajzlu :-))To je hotový peklo na zemi co tě postihlo.

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Hej, demente, teď jsi dokázal, že jsi mimo. Tak znovu, kde je ta IP adresa? Piš!

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Dokaž že jsem mimo :-)

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Hele demente, ty jsi tady začal mluvit o IP adresách, tak se konečně jednou ukaž, že nemáš v ústech septik a dolož své tvrzení.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Úchyle,nemůžu za tvoje deviace,tak se rozčiluj jinde a na někoho jiného.To že jsem psal o ip adrese ze které píšeš pod různými nicky(jmény) je moje věc.Tak jako tvoje tvrzení že jsem mimo :-)).Ale ten co napsal v 19:29 byl hodně vtipnej a nemyslel to určitě zle.Tak se na něj nečil a představ si amputovanou nohu v korkáči a bude ti líp a možná i pohoníš bambitku :)

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Hele demente, tak ty jsi tady dělal machra, jak je jasné, že všichni, co tu jsou, jsou jediný člověk a že všichni píší z jedné IP adresy. A pak, když jsi mohl být King, jak jsi nám to vše natřel, pleteš jen výmluvy. Hups, a je po frajerovi. Podívej, já jsem v pohodě, mně ani nevadí, že jsi ty, nebo jiný dement tvého druhu, použil mé jméno. Víš, já se bavím, protože, v naprosté slušnosti, sestřelit dementy tvého druhu, je mé oblíbené hobby.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Žádného machra jsem úchyle nedělal a jen jsem napsal že dnešní příspěvky tvoje a dvou dalších maj stejnou adresu,tak tu nelži že všichni,to si sereš do huby nějaký svoje sračky.To že jsi deviant není má vina a hlavně si neber do huby slušnost.Chápu že se snažíš chovat jako běloch ale prostě ti to nejde.

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Hele demente, tak co kdybys nás tady umlátil argumenty a napsal tu IP adresu, ze které tady toooooolik moc lidí píše? Co ty na to? Ukaž se, jaký jsi King. No jo, ono to nejde, viď. Taková smůla. A tak ti nezbyde nic jiné, než zlostně prskat, protože ta finta s jednou IP adresou, ti jaksi nevyšla. Tak co teď? Víš, i kdybych nebyl běloch, ale třeba Marťan, ten, kdo z toho vyjde jako dement, budeš nakonec zase jen ty. :-)

Pavel (St, 19. 5. 2021 - 07:05)

Ten anonymní pisálek pán nebo možná i paní neodpoví na nic. 14.5. jsem položil jednoduchou otázku. Od které doby podle tebe devianti zkurvili tuto diskuzi? Do teď čekám odpověď. Teď po něm chceš IP adresy. Můj závěr - tato osoba toho není mentálně schopná.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Ale jdi ty drndo úchylná.Tak si byl holt odhalenej no,nejsi u soudu tak se neboj.Hele a co ty amputace?To máš jako vedlejšku?:-))

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Byl vícekrát setřelen...taky mnou. Ale ať neodchází, bez něj tu bude nuda!

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Tebou sestřelen :-)))).Ty chudinko naše.Nepůjdeš psát do diskuze “muži v dámském prádle”?To ti jde hodně dobře,líp jak tady ty náš siláku :-))))

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

...ale já chci jen ty diskutovat o tomhle: Nosíte rádi korkové dřeváky? Takže žádný boj a soupěření nepřijímám. Chci se těšit z diskuze a ne bojovat.

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

To neřeším. Sejmul jsem tě už opakovaně a teď tě sejmul někdo jiný. No, tak kde jsou ty IP adresy??

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Ty jsi tedy ale střelec-ranař :-)).Tak co to dámské prádlo hyperdeviante?Ty jsi ale cukrouš buzna :-)))

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Hele, pojď se se mnou bavit na tema: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Já myslel že jsi ranař -sestřelovač a že rád jednou ranou sestřeluješ více chlápků najednou :-))Takový Chuck Noris v dámském prádle a korkáčema na nohou co v nich vynikne jejich krása:-)).Tak se přeci vykresluješ,nebo ne?:-)

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Nelži a nepřekroucej! Nejsem žádný rváč. Jsem jemný kluk, korkokluk.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Já nelžu,reaguju na tvůj příspěvek v 18:26 a pak na ty kde se hrdinsky hlásíš k sestřelování :-)).Nebo to si nepsal?

Reklama

Přidat komentář