Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 21:05)

To je právě fajn. Alespoň jsou vzácný. Na druhou stranu se je stydím nosit na věřejnosti. Někdy se ale odhodlám a je to opravdu super! Někdy na mne troubí auta a řidičem je často ženská!!

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 21:05)

Žabky mám taky. Nosím je, jen jsou dost často príliš měkký, tak si je tuninguji. Ale, obuv opravdu skvělá.

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 21:05)

Janko, Proč je tak málo že s touhle zálibou? Já bych se velmi rád prošel mestem s Tebou!

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Jirko,takový starý exhibouš a stydět se ?To snad ne

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 20:05)

Nevím, kdo je Jirka...Ano, někdy se stydím, když se lidé ohlížejí na ten pleskot. ale viděl jsem pleskat nohy i větší a to mnbe sklidnilo.

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 16:05)

Já je nosím rád. Mám při tom fajn pocity a miluji, když na svých nohách cítím čerstvý vzduch. Rád se taky dívám jiným na ty jejich dřevákokorkobosonohochodila. Mám hned lepší náladu a lepší den. Skvělý je na tom, že každé chodidlo se chová tak svojsky v těch korkáčích. Miluji ten pákový efekt, když se noha překlopí z nášlapu na patu a přejde do pákoviny na špiččce. Jak se hezky zapojí do pákové mechaniky každyčký sval, každičká kost nohy. Je to úžasná práce dokonalého a nádherného stroje. Teď si vezměte a představte, kolik koordinace a neuronové práce a řízení třeba na to, aby ten obloukový pákový mechanismus součinně a bezchybně pracoval a to v součinnosti taky s korkáči a povrchem, po kterém se kráčí! No není to nádhera??

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 16:05)

Určitě,obzvlášť když si k tomu vezmeš silonky,legíny nebo sukni :-))).

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 18:05)

Jo a silonky, legíny nosím normálně. Jsou i pro muže, pro sportovce takové ty sportovní termo legíny a silonky, kdybyjste nevědeli...nosí se běžne a taky s korkáči. Nic zvláštního. Ale vypadá to bohovsky, tu se musí uznat!

Jana (Út, 18. 5. 2021 - 18:05)

Můj přítel si někdy v zimě silonky (punčocháče) vezme. Kombinaci silonky a korkáče si velice pochvaluje.

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Já si je vemu i v létě. Nedávno se mi stalo, že jsme se převlékali v práci a měl jsem silonky a kolegyně si toho všimli...a hele, ty máš punčochy?? Ano mám, a co? No nic, jen že máš punčochy. A já že: a co vy nemáte??

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 18:05)

Klidně bych se oblékl do mužských, anebo unisex legin, anebo sukní. Ale raději se obléknu normálně. Občas se projdu v korkáčových dřevácích. Jednou jsem natrafil na týpka, který na mne řval, ale nešel do mně do fyzického konfliktu. Neměl tu odvahu...nejsem totiž žádna slabá třasorítka, ale statnej chlápek, který jednou ránou povalí několik chlápků...dělám totiž plavání, cyklistiku a běhy...

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 11:05)

Hele chlapče,dávno tu psali ti,co kvůli hovadům co tu píšou úchylárny přestali.Byla to diskuze o nošení a ne o tom že si nějaký deviant píše jak vylezl ze sprchy a jak má vlhké chodidla a jiný zhovadilý úchylárny.Ta podoba psaní “různých” nicků je naprosto jasná.A jestli to je Jana,Ada,Lenka atd.je jedno.

Jana (Út, 18. 5. 2021 - 12:05)

Jasnej ses pro všechny tady ty a meleš všechno pořád dokola. A přestali psát přesně kvůli hovadům jako ses ty, co se serou tam kam nemají a kde nemají co říct. Napíšu sem a jako správnej deviant za chvilku neprodleně odpovídáš, ale úplně mimo. Ber na vědomí, že pro mnohé k tomu nošení korkáčů prostě ty úchylárny patří a s tím nic nenaděláš. Je to už tak hodně dlouho. Možná jak psal před pár dny Jozef, kdybys je vyzkoušel, tak poznáš vzrušení a touhu je vůbec nesundat. A podívej se, jak, kdy a kdo tady psal a přestal.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 12:05)

Tak proč si ty hovado úchylný nezaložíš diskuzi KORKOVÉ DŘEVÁKY JAKO FETIŠ A OBJEKT SEXUÁLNÍ TOUHY.Tam si smol ty úchylácký sračky do aleluja deviante.Ty ani blbe nevíš co to devint je,tak to nepiš o druhých.

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 12:05)

To vážně nevím, co je to devint. Ale vím, co je to dement. A tomu velmi přesně odpovídáš.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 12:05)

Ty taky ÁdoJano vždy nepíšeš úplně přesně.Holt když nejsou argumenty tak přichází zoufalost.Jsem zvědav kolik jmen v kalendáři tě ještě zaujme a napíšeš.

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 14:05)

Když tu chceš ohromit skvělým postřehem, mohlo ti dojít, že jsem někdo úplně jiný. Už podle stylu psaní. Ale, co chtít po dementovi.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 15:05)

No jasně že jsi někdo jiný.To je u psychopatů a schizofreniků celkem normální stav.Chvilku ten,pak za ta,pak zase onen....Hele,ne abyste se u toho aparátu mezi sebou hádali nebo dokonce prali.Já jen že máte všichni tři stejnou ip adresu :-)))))

korkoklub - kluk (Út, 18. 5. 2021 - 16:05)

Hele, a nechce se ti normálně, slušně a inteligentně podiskutovat o této tématice: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Petr (Út, 18. 5. 2021 - 15:05)

Ale no tak, nedělej ze sebe ještě většího dementa, než jsi.

Reklama

Přidat komentář