Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Jste přisluhovači západu nebo východu!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Tak dnes dobili Prahu ZTOHOVEN, pardon nejdřív bělogvradějci přezdívaní mylně za vlasovce, tedy uprchlí bílí rusové z bílé carské army infikovaní různími ukrajinskými ss-přisluhovači patrně, a za jejich zády přes pražský kotel se probíjel Duklou "vrah" Koněv, kde po něm zeje již prázdný zoraný záhonek na nám Intergbrigády. Slza vymáčkla se z oka. Ovšem, utíkali všichni směr Plzeň, i já tam pojedu asi utéci na kole na oslavy.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Nezastavuj v Plzni, jeď dál přes naše hranice a už se NEVRACEJ !!!

Cynik-realistová (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Hi, jsem buzna. Pouštím si Pavel Vítek & Janis Sidovský 7 pádů.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

I když byla raní slova na Cynik-realista ostrá, si myslím, že docela argumentačně sedla. Komunistický křivák, tak je to. Byl khomouš a to mu nikdo neodpáře!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Neudejcháš to? Tak prostě LOVID!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Lovid, bych přejměnoval novím kreativním způsobem COVID-17

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 06:05)

Vybírám to podstatné z raního článku na Seznam Zprávy… a konstatuji, že se poněkud vytratilo Kroupovo tvrzení o tom, že pan Putin měl být vydírán socanským náčelníkem, který měl do Moskvy vyrazit pro milión vakcín Sputnik V… Pojďme na to:
„Seznam Zprávy přinášejí další svědectví o tom, co plánoval vicepremiér Jan Hamáček na své cestě do Moskvy. Jde o svědectví, které doplňuje a rozvíjí informace, jež Seznam Zprávy publikovaly v minulých dnech.“ ----------
„Vicepremiér Jan Hamáček se v polovině dubna chystal na cestu do Moskvy s plánem, že zajistí vakcíny Sputnik V, s jejich pomocí proočkuje Českou republiku a získá tím voliče pro sociální demokracii. -----
Bylo to v době, kdy Jan Hamáček už – přinejmenším více než týden – věděl, že za sedm let starými výbuchy zbrojního a muničního skladu ve Vrběticích stojí ruská vojenská rozvědka GRU, a přesto cestu do Moskvy plánoval. -----
„Já jsem se ho na to ptal a on říkal: Přivezu milion Sputniků a mám to tam všechno domluvený,“ sdělil v rozhovoru s reportérem Seznam Zpráv Hamáčkův stranický kolega. -----
Věděl přitom, že hovoří s reportérem Jankem Kroupou, a požádal, aby jeho jméno nebylo prozrazeno. S tím, že na jméno je svůj popis schůzky s předsedou ČSSD připraven sdělit, pokud se Hamáčkova cesta do Moskvy anebo dění kolem ní dostanou před soud či před vyšetřovací orgány. Sám, bezprostředně po rozhovoru s reportérem, oznámil Janu Hamáčkovi, že své svědectví zopakuje před soudem. -----
„Účelem bylo mi v podstatě vysvětlit, jaká je jeho vize zachránit sociální demokracii od volebního debaklu. Vysvětloval mi, že to je cesta oočkovat národ a tak dále. Že Babiš je strašně nas…, protože očkování je jeho téma, ale že on (Hamáček – pozn. red.) na to s…, protože on (Babiš) na něj taky s… Takže prostě že má speciál (letecký) a má tam domluvenou cestu,“ popisuje svědek, jak vicepremiér Jan Hamáček o své cestě přemýšlel pouhé dva dny před tím, než byla účast ruských agentů ve Vrběticích oznámena. -----
„Tohle mi vysvětloval: že strana, která oočkuje národ, má šanci přežít a že on přiveze milion Sputniků a že je to ta záchrana sociální demokracie,“ dodává spolustraník. -----
Téma summitu Biden–Putin prý padlo jen mimoděk. „To byla jenom taková zmínka.“
(https://www.seznamzpravy.cz/clanek/schuzka-na-vnitru-privezu-sputniky-a-zachranim-cssd-rikal-hamacek-153362#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=9NtzHRKZb6s-202105060403&dop_id=153362&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz) ----------

Ano, je možné, že se Hamáček pokoušel zachránit socany, naivně a zoufale marně… Oranžová pakáž směřuje na politický krchov, když si nechal roky Babišem krást volební témata a doslova srát na hlavy… Upřímně řečeno, vzhledem ke stálým potížím s dodávkami západních vakcín i s vakcínami samotnými by Sputnik V mohl dost pomoci, a socani mohli získat alespoň nepatrnou šanci na restart… -----
Za pozoruhodné ovšem považuji to, že údajné Hamáčkem plánované vydírání pana Putina je dnešním článkem na Seznam Zprávy poněkud „upozaděno“… a není divu, neboť to byla nehorázná oslovina, a nejspíš se projevilo i Hamáčkem slibované trestní oznámení s požadavkem vysokého odškodnění… -----
Podle článku ovšem Jan Hamáček už – přinejmenším více než týden – věděl, že za výbuchy ve Vrběticích stojí GRU… a to je typická manipulace, kdy je jako fakt podsouváno něco, o čem sice mnozí žvaní, když opakují moudra jeden od druhého, avšak důkazy žádné, naopak se množí varianty toho, jak skutečnost „naroubovat“ na požadované obviňování Ruska… -----

Tohle je ovšem naopak vysoce reálné:
„Účelem bylo mi v podstatě vysvětlit, jaká je jeho vize zachránit sociální demokracii od volebního debaklu. Vysvětloval mi, že to je cesta oočkovat národ a tak dále. Že Babiš je strašně nas…, protože očkování je jeho téma, ale že on (Hamáček – pozn. red.) na to s…, protože on (Babiš) na něj taky s…“ -----
Nádhera… Babiš sere na Hamáčka, Hamáček sere na Babiše… jenže jde o premiéra a ministra vnitra. Tohle vládne České republice? Hnus, hnus, a ještě jednou hnus… Co je ovšem děsivé, že světlo na konci tunelu nevidět – naopak hrozí přesun přímo z deště pod okap, jestliže se potvrdí volební průzkumy, zvítězí Piráti, a povládne jejich slepenec nejméně se čtyřmi dalšími stranami – s vychcanými Starosty (u nichž je ovšem skutečných starostů poskrovnu), ochotnými přilepit se ke komukoliv a parazitovat na každém, což je rys, charakteristický též pro křivácké a pokrytecké lidovce… Topáctvo se udržuje v povědomí především díky militantní tetičce v čele, sice poměrně atraktivní, ale zároveň potvrzující, že Pánbůh dává málokdy zároveň krásu i rozum… nu, a ODS propásla šanci na vzestup preferencí, které by rostly, pokud by kandidovala samostatně. Je zcela zjevné, že odpadnou voliči, kteří sice modroptactvo léta volili, ale nebudou ochotni volit s ním i lidovce a topáky… -----
Podtrženo a sečteno – je celkem pravděpodobné, že se Hamáček mohl pokusit o záchranu socanů zajištěním ruské vakcíny, je ale zcela jisté, že poměry, jaké vládnou v anosocanské vládě, by hnaly ke krachu snad každou firmu… Ale vlastně, co jiného předvádí anosocanský cirkus svým zadlužováním naší republiky?

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 05:05)

U předchozího textu jsem vynechal nick, mé autorství příspěvku je však patrně zjevné.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 04:05)

"UFO: Ztracené důkazy II (8)
Prima ZOOM - 6. května 2021 - 02:30–03:40"...Proč nejsou žádné fotografie a nebo filmové záznami ??? Jen samé řeči !!!

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 03:05)

Savana Bože camrat se jaký má brko.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

A ti mladí idioti na motorkách a v silných autech, to je vo hubu na kole. Jezdím jedině v lesích a na silnici se již nehrnu, nehodlám se vyrakvit nějakým idiotem, co pak bude jezdit celý život po té hnusné zkušenosti rozpláclého cyklisty o strom jak Mirek Dušín a občas mi tam položí věnec.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Upřímně řečeno, v tom lese se nebudeš nikomu motat. Vy vypatlaní cyklisté si totiž myslíte, že vám silnice patří a že máte absolutní přednost.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Návštěvníku, já bych řekl, že tohle si myslí psychopati jezdící v SUV a podobných krávách !!! Ti totíž vytlačují a vybržďují ostatní účastníky !!! Nikdy jsem neslyšel, že by se o tohle pokusili cyklisté !!! Jeden psychopat v takovéto "krávě" se mohl posrat vzteky, že mi musel dát přednost, mně cyklistovi, ta drzost od cyklisty jet po hlavní a on psychopat mu musí dát přednost !!!

Cyklosexuále (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

No nevím, ale když tak čtu tvůj agresivní příspěvek plný nenávisti vůči třeba lidem v SUV (závist?), tak souhlasím s tím, že na silnici nemáš co dělat. Agresivních a zakomplexovaných cyklistů je tam dost.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Já jsem také nikdy neslyšel, že by nějaký cyklista vybrzdil SUV :-)
Také jsem nikdy neviděl cyklistu, který by byl například ohleduplný k chodcům, nikdy jsem neviděl cyklistu, který by třeba zastavil na přechodu. Myslím, že vás pitomce na kolech mnoho lidí nesnáší, proto ta nenávist.

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 01:05)

Pořád lepší, než ti Draci v transportérech !!!

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Jestli letos zas dorazí ti noční vlci na harlejích na OIšana pokládat věnce, asi ano.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Na kole vyvinu sílu až dvacet 20km/h, ale průměrnou tak patnáct. Už jsem jel i průměrnou třicet km/h, ale na zhruba poloviční vzálelonost 50km a lehce z kopce,ale jak jsem dojel, tak jsem dal pět lahváčů a byl trénink v h...zlu, takže nyní to nehrotím.

sdfg (St, 5. 5. 2021 - 23:05)

Já mám dnes fakt dost, ale můžu si za to sám. Jsem měkej a chtěl jsem jet do Plzeně na oslavy na kole, ale jako měkota tam z té Phy už asi nedojedu.

Reklama

Přidat komentář