Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Nemyslíš, že k tomu měl třeba důvod? Oni cyklisté jsou také pěkní parchanti.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Tebe asi hlavně žere ten zánovní vůz, když sám na něj nemáš. Ale nezamyslel ses třeba nad tím, zda neměl třeba pravdu? Vy cyklosexuálové máte totiž představu, že nemusíte dodržovat předpisy a máte falešnou představu, že máte absolutní přednost. Takže nejdřív hledej chybu sám u sebe. Na silnici či na ulici je třeba se chovat defenzivně.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Především udělej něco s tvým pravopisem. To je tedy radost číst, ty vymaštěný cyklosexuále.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Stejně tak vlakvedoucí nesnáší řidiče SUV...

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

To sem si vymyslile Urzááááá!!!!Anarcho kapitalismus!!!Somálsko tadýýýý chcíííí hnééédddd!!!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 19:05)

Jak pravý Ruský historik Zubov, žijící v emigraci, tak Rusko má potíže se svou historií.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Tento postoj mne utvrzuje v tom, že hodlám letos dojet lesem skrz vrch Trokavec, ten dám po zadním kole a dolů do Plzně skrz Božkov a zastavím to až na nádvoří Pilsner Urquel, kde udělám velký flusanec a pak dojedu na náměstí Svobody a poslechnu si pana Babiše, jehož si velmi vážím, neboť je prý také abstinent.

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Dobre delas.

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 18:05)

Budou mít hluboko do kapsy. Po konci pandemie nás zřejmě nečeká nic dobrého. Podle expertů mezinárodní poradenské společnosti udeří v Česku velká inflace.

volič s mozkem (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Jenom blbec jako Kradáček si může myslet že zachrání stranu když pojede do CCCcccp vyloudit podvodně Sputnik. Nikdy bych jeho zlodějskou stranu, stranu velikého výpravčího Grose, stranu která stojí za veliký trus nevolil. Jako bych nevolil Bureše ANO za to že mi přidají důchod, tak to se velice mýlí, klidně bych sežral koblihu a volil tu svou stranu.

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Babiš mlží: Nemusím všechno vědět. O Hamáčkově cestě do Moskvy se Babiš dozvěděl z Twitteru
Dnes 16:18 – Praha
Klára Beranová, Novinky

Premiér Andrej Babiš (ANO) se o plánované cestě ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy dozvěděl z Twitteru. Podle něj byl šéf sociálních demokratů pověřen „koordinací složek”, o které nebyl premiér do detailu informován. Tím hlavním pro něj je, že se cesta do Moskvy neuskutečnila. Co míní koordinací složek, neuvedl.
„O té cestě jsem se dozvěděl z Twitteru. Řekl jsem, že se mi to nelíbí. A nakonec jsem oznámil, že se to nebude konat,“ sdělil Babiš ve čtvrtek ve Sněmovně při interpelacích.
Hamáček tvrdí, že jeho cesta měla být zastíracím manévrem, aby ruská strana nebyla na české kroky připravená. Server Seznam Zprávy ale přišel s tím, že měl v Moskvě chtít vyjednat ututlání Vrbětic za milion vakcín Sputniku a konání americko-ruského summitu v Praze.
Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová tak premiéra v dolní komoře interpelovala s tím, zda věří, že se jednalo z Hamáčkovi strany o zastírací manévr.
Nemusím všechno vědět

Jasnou odpověď jí Babiš ale nedal. „Hamáček byl pověřen koordinací činnosti složek. Nebyl jsem informován do detailu, co všechno se tam stalo či připravovalo. Taky nemusím všechno jako vědět,“ reagoval vyhýbavě.

„Podstatné je, že se cesta neuskutečnila, tím to pro mě skončilo,“ doplnil s tím, že má pocit, že k tomu již řekl všechno. Vyhnul se tím odpovědi na otázku, zda Hamáčkovi věří jeho verzi zastíracího manévru s cestou do Moskvy.
Cestu ministra vnitra Hamáčka řešila v úterý a ve středu za zavřenými dveřmi také Poslanecká sněmovna. Po konci jednání pak přítomní opoziční poslanci uváděli, že se nic nového nedozvěděli.

Kvůli článku o tom, že cílem cesty bylo provést zmíněnou výměnu, pak ministr Hamáček podal trestní oznámení na autory článku. Po vydavateli Seznam Zpráv požaduje 10 milionů korun. Server si za svým článkem stojí, tvrdí, že má pro to dostatečné důkazy.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nemusim-vsechno-vedet-o-hamackove-ceste-do-moskvy-se-babis-dozvedel-z-twitteru-40359462

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 9. 5. 2021 - 21:05)

všichni to věděli !Je to tam prolhaná banda včetně Hradu a ten to věděl taky.Nyní každý -Já nic,já musikant.Jo a to že to Hrad věděl taky,tak to je taky na Seznamu ve zprávách.Tam je prostě drzá a agresivní politika směřování na východ,je to diverzní politika jak deostat ČR pod poručnictví Moskvy a Kremlu a to měly zajistit hlavně Dukovany s Sputnik k tomu měl dát záminku,protože Rus nikdy nic nedá zadarmo.....Orel ale není blbej a všechno ví a má tu lumpenbanda prokouklou skrznaskrz!Jan rentgen je prosvítil a vidí jim až do žaludku a zhlédl škodnou!Zaňafal atomovým zobanem ,naježil mocný bělohlavý chochol,zaskřehotal!Orel vše sleduje....orel predátor,terminátor,orel lovící,orel nejmocnější.Vydal se na lov a má hlad,zachtělo se mu syrového masa a čerstvé,teplé krve.Orel bude žrát.A jeho hlavní chod přijde s nástupem nové vlády pod kohortou generála Pirátů a SPOLU.

Hrdý volič ČSSD (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Já myslím, že nastalo výročí a všichni povstaňte za počítači. Jmenovitě vojín Jagoda, vojín Cynik a vojínka 6.5. : "Sojuz něrušimyj respublik svobodnych
Splotila navěki Velikaja Rus.
Da zdravstvujet sozdannyj volej narodov
Jedinyj, mogučij Sovětskij Sojuz!"

Shabbatot-Jahoda (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Ať žije U$A!! Ještě že jsme v NATO a EU a lidi chtěj čím dále tím víc Euro.At žije Euro zóna!!!

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Houby s octem, Euro chtějí bankéři a EU a proto nám media lžou !!! Občanům je jedno čím platí, občany zajímá jen to, kdy nás tahle cizácká mamonářská svoloč, která je u moci přestane okrádat !!!

The (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Blb

Hrdý volič ČSSD (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Chci být neutrální a proto opoušítm tuto genocidní antislovanskou svoloč, spláče nad vejdělkem a nedosáhne svého. A jdu navštívit alespoň prstem po mapě Uljanovosk, rodiště nesmrtelného Iljiče.

6.5. (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Lovid loewe Lovid lowe Lovid lowe

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Zaoraná zaorále, to se vám líbí, vylezte ze záhonů vy zdechliny,mršiny z ODS lumpenproletariátů, zombie kumunistických lampasáků, vy frčky komunistických úřednic!

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Jste mi Putna, teda Putna vlastně ne, to je polo-b*zeratn, teda buzerant jak se patří.

Reklama

Přidat komentář