Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

JIm to nevadí. Ženská takhle psát nebude.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

Netrolluj

Lucka (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Klárko já taky polehavám. Čůralá jsem s tím mým na záchodě a choval se jako ten tvůj, že chce pochcat na ruku a já. Mu to teda pochcala jako ráno dost hustě a pak to ochutnal a pak mi to udělal a hned se vypulil a to se mu nestává často. A teď odjel do práce. Pa

Klára (So, 1. 5. 2021 - 08:05)

Trochu jsme si přispali po včerejším okýnku a bylo to ok. Včera jsme vydrželi venku déle a pak jsme se s Nikolou ještě u ohně vyčůraly přímo na dřevěné uhlíky,aby rychle dohořely a byla to sranda. Já jsem nastavila zadeček a vyhnula sukni a dala kalhotky ze zadečku dolů a z výšky to pustila a hodně protože se mi chtělo dost a pokropila jsem doutnající oheň větším proudem z pipinky. Niki chtěla taky,ale byl tam Libor a tak se maličko chvíli rozmýšlel a asi trochu styděla, ale on se choval normálně a tak Niki nakonec stáhla kalhoty s kalhotkama a hned čůrala taky a ze začátku z pipinky jen pomalu ,ale pak to pustila taky plným čůráním a Libor se vyčůral nakonec taky. Jen mamča odešla, že takový blbosti dělat nebude. Ráno jsem byla s Liborem a večer jsme se pipinkovali a krásně až jsme usnuli. Teď jsem vyšla na zápraží se podívat jak je a čůrala bych nutně a musrly hned rychle kalhotky dolů a už to teklo z pipinky do trávy na bobečku a přišla i Niki za chvilku a hned to pouštěla z bříška přes pipinku taky a vyčůrala se taky hodně, ale už jsme v pohodě a děláme snídani. Zjistila jsem,že není pečivo a tak zajedu do krámu, chtěla jsem na kole,ale autem to bude hned.

Ivan L. (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Teď jsem si to Klárko přečetl a když jsi zadaná tak jsem si to musel udělat s tebou na dálku. Strašně bych to chtěl do tebe ale mám smůlu.

pepan (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Ty jedeš fo krámu a já jsem z tebe hotovej

Martin1 (So, 1. 5. 2021 - 08:05)

To je tak nádherný. Já jsem na tebe dostal závislost a asi nejsem jediný, byli tady i tací. Ale já se neovládnu a představím si to a musím.

Ida (Pá, 30. 4. 2021 - 22:04)

Klárko,ať tě Libor zítra hezký opusinkuje
pod třešní, když je ten 1.květen. abys mu neuschla a stále ho měla ráda hezky pro něj čůrala...

Šišmiš (Pá, 30. 4. 2021 - 20:04)

Pozdrav od ohně. Klárko čůrej a pipinkuj se!

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, už víš kdy bude ta svatba?

Ivan .L (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, hezky vám to čůrá a to je dobře. Tak si to užijte i s tou opékačkou. Já jsem dnes v práci ještě.

Klára (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Pavlíno děkuji za přání. Jsme na chaloupce a je tu hezky,jen se trochu zatáhlo. Čůraly jsme hned jak jsme přijely a udělaly za autem u plotu rychlý loužičky a pak ještě jednou teď, když jsme se byli s Liborem a Nikolou projít. Niki se moc nestydí a vyčůrala se se mnou za stromem a Libor počkal u cesty a nadíval se a tak je to v pohodě. Zase jsme měly čůrání rychlý ale ne dlouho jen tak normálně. Máme zatopeno a budeme asi doma. Helenka přišla na kafe a chce za námi přijet zítra paní Krejčová z Mimoně a tak jí mamča pozvala na oběd. Už se těším až budou houby ale tady bylo zima v dubnu a tak ani ty jarní asi moc nebudou. Martina, co má tady u Helenky chaloupku taky už přijede asi zítra a tak se uvidíme. Dnes si opečeme buřtíky u ohně a grilovací bílé klobásky a pak budeme odpočívat. Mamča se drží a je to strašně dobře. Snad v úterý vše dopadne jak má. Hezký večer.

Jana (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko , jsem ráda,že jste v pohodě..... Tak si to užívejte. My budeme mít to samé na zahradě.

Ondotron (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko ,já myslím,že když se Niki nebojí čůrat když je tam Libor a tak teda stejně provokuje. To jako se vyčůrá jako ty? Někde u něj? Aha už to čtu,že jste byly za stromem, tak pardon,ale stejně jestli to bylo kousek od něho? Jako mě by to nevadilo jako chlapovi

Zuzka (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Neboj se, v úterý to určitě dopadne dobře, ale maminka se stále musí ještě šetřit a být pod kontrolou. Taky jsem dnes čůrala venku u auta a zastavila jsem si mezi vesnicemi a odbočila na vedlejší lesní cestu a hned šly kalhotky dolů a čůrání největší, protože jsme měla u kamarádky kávu a i když jsem u ní byla, tak stejně jsem musela na cestě domů neodkladně čůrat znovu. Příjemný víkend !

Lucka (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Pozdravuji na chalupu. My budeme doma a zítra podle počasí někam vyjedeme. Ale ještě moc ťapat nebudu, Vy se máte, ale asi hodně lidí jako vy dnes na čarodějnice si bude dělat ohýnek a opékat. My bohužel ne. Pa.

Pavlík a (Pá, 30. 4. 2021 - 18:04)

Klárko,pozdravuji na chaloupku. Hezký víkend!

Voyeur (Pá, 30. 4. 2021 - 15:04)

Jdu lovit močící holky..mám dvě místa,kde určitě půjdou na malou,když je tak hezky.

..... (Pá, 30. 4. 2021 - 12:04)

Klára je původní, teď řídí. L.

.... (Pá, 30. 4. 2021 - 13:04)

:)) dobrý.

Reklama

Přidat komentář