Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

Lucka si tady jede svojí ligu,dobré ráno,dobrý večer,bolí mě noha,Klára na ní stejně sere a ta se jí každej den vtírá,nádherná diskuse

Kristýna (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Včera jsem měla kluka a utekli jsme k řece a tam. Sandra to ví, ale nikomu to neřekla.

Tom (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Ahoj Kristynko,
povidej co u reky?
Povim ti muj vcerejsi zazitek,
byl jsem na grilovacce takova klasika soudek piva cca 15 lidi.
Stal jsem kousek od pipi s praznym kelimkem okolo sla Lenka smerem ze chatu, se ji ptam kam jde, ze musi jit curat, pozvedl jsem ruku s kelimkem a zeptal jsem se myslis ze bys ho dala plnej? Vidim sibalskej usmev a jiskricky v ocich, povida uvidem tak pojd,
sli jsme za chatu kde mi vzala z ruku kelimek cupla si a zacala curat, dival jsem se na ni a vubec ji to nevadilo.
nacura skoro po rysku. Zeptala se vypijes to? Ochutnam ale kdyz ty taky, trosku se napila a podala mi kelimek, byl nadherne tepli, curani temer jako voda a chutnalo jako mirne slana voda.
Kouka na me a pousmeje se, tobe stoji
njn vzrusilo me to.
Povida pojd se mnou sli jsme cca 50 metru konec zahrady, byla tam lavicka,
chvilku jsme se livali potom jme si navzajem sundali kalhoty ja si sedl obkrocmo a lavicku a ona na me.
Krasne jsme se pomilovali,
kdyz porom sedela na me a je byl v ni zeptal jsem se ji jestli se ji nechce zase curat, zamyslela se a povoda trosku jo,
tak curaj, jako na tebe? Jo
Citil jsem jak tlacila krasne mi ho to mackalo, pak povida to nejde jak jses ve me ale je to prijemny, me se s toho jak se svirala pri snaze curat zase postavil,
tak bylo druhy kolo, nadherny.
Potom co jsme se pomilovali podruhy uz se zvedla a me do klina vypadlo vsechno co jsem do ni nacakal, zeptala se jeste chces pocurat? Jj chci pustila krasne tepli prou ktery mi tekl na podbrisek a na vocas a umyl vse ode me... pak jsme se osusili papirovejma kapesnikama a krasne unaveny sli zpatky k ohni...

Voyeur (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Tak a teď ještě tu o Budulínkovi.....bože, takový bláboly. Jediná Klára a Kristýna tady píšou pravdu.

No, (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

jen trapně vymyšlené.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

V téhle podobě je to příspěvek úplně o ničem. Jsi chcala? Srala? Sex nebo jste prostě počítali ryby? Buď tu o tom chci psát nebo ne a pak nepíšu vůbec nic. Hlavně, že to ví Sandra.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

Jen si to delejte nad chlapem

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

JIm to nevadí. Ženská takhle psát nebude.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 11:05)

Netrolluj

Lucka (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Klárko já taky polehavám. Čůralá jsem s tím mým na záchodě a choval se jako ten tvůj, že chce pochcat na ruku a já. Mu to teda pochcala jako ráno dost hustě a pak to ochutnal a pak mi to udělal a hned se vypulil a to se mu nestává často. A teď odjel do práce. Pa

Klára (So, 1. 5. 2021 - 08:05)

Trochu jsme si přispali po včerejším okýnku a bylo to ok. Včera jsme vydrželi venku déle a pak jsme se s Nikolou ještě u ohně vyčůraly přímo na dřevěné uhlíky,aby rychle dohořely a byla to sranda. Já jsem nastavila zadeček a vyhnula sukni a dala kalhotky ze zadečku dolů a z výšky to pustila a hodně protože se mi chtělo dost a pokropila jsem doutnající oheň větším proudem z pipinky. Niki chtěla taky,ale byl tam Libor a tak se maličko chvíli rozmýšlel a asi trochu styděla, ale on se choval normálně a tak Niki nakonec stáhla kalhoty s kalhotkama a hned čůrala taky a ze začátku z pipinky jen pomalu ,ale pak to pustila taky plným čůráním a Libor se vyčůral nakonec taky. Jen mamča odešla, že takový blbosti dělat nebude. Ráno jsem byla s Liborem a večer jsme se pipinkovali a krásně až jsme usnuli. Teď jsem vyšla na zápraží se podívat jak je a čůrala bych nutně a musrly hned rychle kalhotky dolů a už to teklo z pipinky do trávy na bobečku a přišla i Niki za chvilku a hned to pouštěla z bříška přes pipinku taky a vyčůrala se taky hodně, ale už jsme v pohodě a děláme snídani. Zjistila jsem,že není pečivo a tak zajedu do krámu, chtěla jsem na kole,ale autem to bude hned.

Ivan L. (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Teď jsem si to Klárko přečetl a když jsi zadaná tak jsem si to musel udělat s tebou na dálku. Strašně bych to chtěl do tebe ale mám smůlu.

pepan (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Ty jedeš fo krámu a já jsem z tebe hotovej

Martin1 (So, 1. 5. 2021 - 08:05)

To je tak nádherný. Já jsem na tebe dostal závislost a asi nejsem jediný, byli tady i tací. Ale já se neovládnu a představím si to a musím.

Ida (Pá, 30. 4. 2021 - 22:04)

Klárko,ať tě Libor zítra hezký opusinkuje
pod třešní, když je ten 1.květen. abys mu neuschla a stále ho měla ráda hezky pro něj čůrala...

Šišmiš (Pá, 30. 4. 2021 - 20:04)

Pozdrav od ohně. Klárko čůrej a pipinkuj se!

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, už víš kdy bude ta svatba?

Ivan .L (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, hezky vám to čůrá a to je dobře. Tak si to užijte i s tou opékačkou. Já jsem dnes v práci ještě.

Klára (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Pavlíno děkuji za přání. Jsme na chaloupce a je tu hezky,jen se trochu zatáhlo. Čůraly jsme hned jak jsme přijely a udělaly za autem u plotu rychlý loužičky a pak ještě jednou teď, když jsme se byli s Liborem a Nikolou projít. Niki se moc nestydí a vyčůrala se se mnou za stromem a Libor počkal u cesty a nadíval se a tak je to v pohodě. Zase jsme měly čůrání rychlý ale ne dlouho jen tak normálně. Máme zatopeno a budeme asi doma. Helenka přišla na kafe a chce za námi přijet zítra paní Krejčová z Mimoně a tak jí mamča pozvala na oběd. Už se těším až budou houby ale tady bylo zima v dubnu a tak ani ty jarní asi moc nebudou. Martina, co má tady u Helenky chaloupku taky už přijede asi zítra a tak se uvidíme. Dnes si opečeme buřtíky u ohně a grilovací bílé klobásky a pak budeme odpočívat. Mamča se drží a je to strašně dobře. Snad v úterý vše dopadne jak má. Hezký večer.

Jana (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Klárko , jsem ráda,že jste v pohodě..... Tak si to užívejte. My budeme mít to samé na zahradě.

Reklama

Přidat komentář