Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (Pá, 30. 4. 2021 - 10:04)

Už musím nutně čůrat rychle

Tom (Pá, 30. 4. 2021 - 11:04)

A merila jsi? Curani bylo vodovy a nebo vice zluty?

Kristýna (Pá, 30. 4. 2021 - 13:04)

320 ale jsem to vypila asi půlku a pozvracela jsem se a teď znovu po obědě a už dnes nechci sem psát. Ležím.

Tom (Pá, 30. 4. 2021 - 13:04)

Tak to me mrzi, myslel jsem ze jen trochu ochutnas...
Napis az ti bude lip.

Kristýna (Pá, 30. 4. 2021 - 15:04)

už je mi líp a už pojedeme na chatu. Já se ozvu asi zítra.

Emil (Pá, 30. 4. 2021 - 13:04)

Kristýno, a krkla jsi si u toho zvracení?

Lucka (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Koukám že se Mirek u toho udělal. Ten můj někdy je taky rano velkej a pak stačí jen ho do sebe nechat vjet a jsem od něj taky mokrá. Hezky si užij chalupu. Pa

Klára (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Už jsem se vyčůrala s dnes jsem u toho pospávala ještě ale mi šlo to hezky ven a teklo to rychle. Chtělo se mi hodně a pipinku jsem neměla línou rychle čůrat .Niki potřebovala hned rano i kakat a tak jsem ji nechala samotnou v klidu. Včera mi Libor namasíroval nožky a hrál si s nimi až nahoru k pipince. A pak ji pusinkoval a krásně dráždil kolem močové dírky a dovnitř až jsem se u toho vypipinkovala a trochu počůrala jemu do pusy ale to je jiný čůrání než normálně a to se mi někdy stane. Libor chtěl pak abych si hrála s jeho pindíkem a postříkal mi obličej a oči a strašně to bylo hezký. On miluje moje oči, vlasy a nožky. Feetmane,nožky jsem měla včera čistý a hezký, protože jsem byla jen doma a skoro furt bosa jsem chodila. Dnes pojedeme odpoledne na chaloupku a tak se ozvu. Už tam ta hrozná práce nebude a budeme víc v klidu.

Martin1 (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Jáasi budu trapnej,ale já jsem nevydržel a musel se s tebou Klárko vypustit až do mokra. Máš v sobě něco odzbrojujícího. Ta Kristýna taky píše moc fajn ,ale u tebe jsem bezbranný. Nezlobíš se?

Mirek (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Ja6 byl dnes už načatej a jen jsem si představil tvou pipinku a jak jsi se udělala a počůrala a hned jsem se vystříkal do ruky a na zem. Je to tvoje psaní silný.

Ivoš (Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

Klárko,netrénuje sr,maturita bude ok. Hezky čůrej a mějte se s Liborem rádi a buďte zdrávi všichni.

Tom (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

Taky je zajímavá představa že musíš čůrat i kakat na tom festivalu a tak tam jdeš a děláš to tam první rychle ale to druhý hodně a hezky pomalu.

Kristýna (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Na festivaly ale já tankují latinu s partnerem ale nechodím spolu,ale jednou jsem se u něj vyčůrala když mě doprovázel domů a já byla nastydlá a musela jsem a pustila jsem to v takovýmalý uličce,koukal se,ale nechal mě být a nic se nedělo. Já už měla ruku pod sukní a domů bych se určitě počůrala. Ale známé se a tak jsem se nestyděla,protože jsem stejně musela hned rychlečůrat a tak to bylo jedno.

Tom (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Krasny rano Kristynko
Byla jsi nekdy tancovat na tancirne v Jihlave nebo v Tresti?
A mas neco v planu neska, kdyz jsou ty carodejnice?

Kristýna (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Tam jsem nebyla. Máme tady za Plzní chatu u Spálenýho a tam bude ohýnek a Sandru vezmu s sebou a bude tam s námi,protože tam pojedou i její rodiče k nám. A do rána. Tak asi budeme blbnout. Taky jsem ráno čůrala asi jako Klára a jiný holky. Musela jsem a v pipině to čůrání už bylo plný a hodně natlakovaný, ale stihla jsem to a jen na chviličku si ji podržela rukou před záchodem a pak už z ní byl proud a dost hned prudkej. Ale bylo to rychlý a Sandra ta taky někdy čůrá takhle rychle jako já,ale my spolu chodíme jen někdy a venku a koukáme se jak čůrame a vím,že pak když se jí chce hodně jako mě, tak to má taky rychlý a prudký když už musí nutně čůrat.

georg (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Pro citlivé duše před (nejen) spánkem.
Prosím dejte vědět jestli se líbilo.
https://www.youtube.com/watch?v=9ogfm_yaeJc

Zuzka (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko,myslím na tebe. Hezky si to užij a už víš co po matuře dál?

Šišmiš (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko i tak moc pěkný. Bude zítra víc?

Mirek (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Klárko v pohodě. Hezky vám to holky s Nikolou čůrá a to taky nemá chybu.

Klára (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Držíme se celý den doma a já dělám přípravy na maturitu a tak jsme čůraly taky jen doma a rychle to uteklo. Nejvíc jsem čůrala po obědě a to jsem byla učůraná hodně jako ráno a měla jsem intenzivní proud a hodně silný.. Zítra pojedeme na chaloupku po obědě a tak bude čůrání zajímavější. Já se ozvu.Mamča byla dnes víc unavená ,ale jinak takový všední den. Hezký večer všem.

Reklama

Přidat komentář