Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

J. (Ne, 6. 8. 2017 - 07:08)

Právě že pořádný. A byl...14letá holka měla tak veliký zadek?

Karel (Ne, 6. 8. 2017 - 07:08)

Jak velký byl ten holý...Právě že pořádný. A byl jsem docela vedle, že jsem mohl dívat.

J. (Ne, 6. 8. 2017 - 00:08)

Já jsem v dětství...Jak velký byl ten holý zadek o dost starší holky, když jsi se na něj tehdy díval?

Karel (So, 5. 8. 2017 - 16:08)

Také jsem si vzpomenul: Jako...Já jsem v dětství strašně chtěl vidět třeba nahou svou tetu a představoval jsem si její pořádný zadek, jak může vypadat. Bohužel jsem měl smůlu. Jednou jsem byl ale na prázdninách u babičky, kde bydlela i moje teta, která měla 2 děti, sestřenice je o 6 let starší, bratranec o 10 (byl v té době na vojně). Mě bylo asi 8, jí tedy 14. Jednou takhle v pátek jí ale přivezli policajti, protože se někde na večírku opila. Teta se hrozně naštvala křičela, že jí udělá hroznou ostudu a že dostane výprask na holou a mě dovolí, abych se díval. Já jsem takové hrozby slyšel už mockrát. I třeba u sebe, že dostanu na holou, když budu dál zlobit. Ale nikdy k tou nedošlo. Tentokrát to ale teta myslela vážně. Přišel děda z práce, sestřenici přehnul a dostala výprask řemenem na holou a já se mohl dívat. Jde o to, že jsem vlastně poprvé viděl holý zadek o dost starší holky.

honsalek (Čt, 1. 6. 2017 - 11:06)

Také jsem si vzpomenul: Jako malý kluk jsem se jednou díval z okna na zahradu k sousedům a tam se sousedka opalovala nahá a ležela na břiše. Poprve jsem uviděl nahou prdel dospělého člověka. Viděl jsem její nahaté a macaté dospělé půlky. Vídal jsem ji často oblečenou v sukních i v kalhotách, ale u oblečené se ten zadek nezdál tak veliký, jako když byla nahá. Docela jsem na to hleděl a divil se.

Chodil jsem teh (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Byla u nás na návštěvě teta, matčina sestra. Měli jsme jen obývací ložnici, ve které spali naši a dětský pokojíček. Nebylo jinde kde spát a tak naši tetě dali matraci na podlahu vedle mé postýlky. Ráno bylo již světlo, když jsem se probudil a podíval se dolů na tetu. Teta spala úplně nahá a deku měla odkopanou vedle sebe. A já jsem viděl její nahý zadek, který mi tehdy připadal hrozně veliký jako dva obrovské bílé polštáře a její nahá stehna, která také byla oproti mým silná, mohutná a obrovitá. A mezi stehny měla chomáč chlupů. Dodnes si pamatuji, jak jsem byl z toho pohledu vyvalený.... Naši nikdy před námi dětmi nazí nebyli a dospělého člověka nahého jsem neměl možnost vidět až tehdy jen tu tetu.

Jituna (Čt, 2. 8. 2018 - 23:08)

Mám dosud v paměti, když měl můj synek 8 let. Jednou přišel nečekaně ze školy a vpadl bez klepání do ložnice, kde jsem se právě převlékala. Hrabala jsem ve skříni zcela nahá a otočena zadkem kem dveřím. Najednou se dveře otevřely a v nich malý Honzík s otevřenou pusou a vyvalenýma očima. A vypadla z něj věta: "Jůůů, to je ale strašně veliká prdel. Mami, je to možný, že ty máš prdel tak velikou?" Tehdy mne napadlo, že předtím utčitě zadek dospělého člověka neviděl, jinak by mu ten můj nemohl připadat tak obrovský. Asi jej srovnával jen s tím jeho maličkým.

jjjjj (Út, 10. 7. 2018 - 20:07)

Mé přítelkyni je 16 a má...No, ale určitě má 16letá holka větší zadek než běžný desetiletý kluk.

Alan (Út, 10. 7. 2018 - 19:07)

No krásné, malá prdélka se mi taky líbí. Malá prdélka=úzká a těsná štěrbinka. Tohle miluji

A proč ty žensk (Út, 10. 7. 2018 - 19:07)

Někde jsem četla, že malý...Mé přítelkyni je 16 a má hezký malý zadeček...

jjjjj (Út, 10. 7. 2018 - 19:07)

Já si vzpomenu..... Když mi bylo asi deset let, byli jsme s mamkou na procházce v polích a mamce se chtělo čurat a nikde okolo nebylo křoví ani nic jiného, kde se schovat. Mamka to asi nemohla vydržet a tak si normálně přede mnou sundala kalhoty a vyčurala se. Její nahý zadek mi tehdy jako dítěti připadal obrovský, přestože mamka byla štíhlá ženská. Do té doby jsem nikdy nahou dospělou ženu neviděl a překvapilo mne že mamka má tak velký zadek. V kalhotech to tak velké nevypadalo.

Jirovec (St, 6. 6. 2018 - 05:06)

Vzpomene si někdo na zážitek z dětství, kdy poprve uviděl nahý zadek dospělé ženy a připadal mu hodně veliký?

johny22 (Út, 15. 5. 2018 - 23:05)

Přes boky mám 94 cm. Proč...tebe bych iris poplácal po prdeli

Jirovec (Út, 15. 5. 2018 - 07:05)

Vzpomene si někdo na zážitek z dětství, kdy poprve uviděl nahý zadek dospělé ženy a připadal mu hodně veliký?

Tony (St, 4. 4. 2018 - 13:04)

Přes boky mám 94 cm. Proč...Musíš být krásná žena. Ženy bez zadku se mi nelíbí.Pisla bys na mail?

iris (St, 4. 4. 2018 - 11:04)

Přes boky mám 94 cm. Proč se ptáš?

Tony (St, 4. 4. 2018 - 11:04)

My se doma před dětmi nazí...Ahoj Iris a jaké jsou tvoje míry, jestli se mohu zeptat?

iris (St, 4. 4. 2018 - 10:04)

Ahoj, copak tebe syn nikdy...My se doma před dětmi nazí nikdy neukazujeme... Považujeme to za neslušné. Akorát jsem synkovi na to řekla, že maminka má také tak "ohroomně velikánský" zadeček a že takové "ohromně velikánské" zadečky mají všechny dospělé ženy a že je to normální.

Tony (St, 4. 4. 2018 - 08:04)

Když tak pročítám tuhle...Ahoj, copak tebe syn nikdy neviděl?

Tony (St, 4. 4. 2018 - 08:04)

Když tak pročítám tuhle...Ahoj, copak tebe syn nikdy neviděl?

Reklama

Přidat komentář