Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Darina (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

Děti většinou o prázdninách si hrajou na doktora a oni si ty prdelky prohlédnou,zepředu i zezadu.

Karel (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

Divili jste se jako malí...To je blbost, takhle uvažovat. Tedy tímto směrem jsme jako kluci neuvažovali. Prostě jsme chtěli vidět, jak vypadá holý zadek dospělé ženy a to pro nás byla jediná možnost, jak toho dosáhnout.

Olga (Pá, 11. 8. 2017 - 10:08)

Mě se stalo doma že mí 6ti letý syn řekl abych mu jí ukázala a ukázal na rozkrok.Asi jsem udělala dobře protože jsem se přední obnažila od pasu dolů a nechala ho si mě prohlídnout,svět se nezbořil a mám ty otázky za sebou.

J. (Pá, 11. 8. 2017 - 09:08)

No právě že obrovský, to...Divili jste se jako malí kluci tomu, že je nahý zadek dospělé ženy velký? Jak jste je tehdy srovnávali s těmi svými?

Karel (Pá, 11. 8. 2017 - 09:08)

Jak velký ti připadal ten...No právě že obrovský, to byla mičuda. Jí mohlo být tak kolem 30 a spíš normální postavy nebo možná jen lehce při těle. Ale tenkrát jsme byli malí kluci.

J. (Pá, 11. 8. 2017 - 09:08)

No to je diskuse. Ale chápu...Jak velký ti připadal ten nahý zadek prodavačky, která si odskočila?

Karel (Pá, 11. 8. 2017 - 09:08)

No to je diskuse. Ale chápu to. Já jsem vyrůstal na vesnici v 50. letech a v té době byl opravdu problém pro malého kluka, aby viděl ženský holý zadek. Dnes stačí kliknutí na internetu. My jsme se bavili snad jen tím, že jsme číhali za autobusovou zastávkou v křoví a čekali, zda si tam neodskočí nějaká holka nebo žena na záchod. Což se několikrát stalo, tak jsem poprvé viděl holý ženský zadek. Jednou si takhle odskočila prodavačka z konzumu. Měli jsem její holý zadek přímo před očima, tak 5 m od nás. To bylo vzrůšo. Nicméně ona nás pak uviděla, začala ječet. Spíš bylo horší, že si stěžovala mé mámě, že kluci tam očumují ženské zadky. Když se vrátil táta z práce, dostal jsem výprask řemenem a byl s tím zkrátka konec.

Zdeněk (Pá, 11. 8. 2017 - 08:08)

hele to bylo dobrý, do...Tak nechápu co je na tom divného. Události, které se zrovna nestávají každý den, si holt člověk pamatuje.

pohádkář (Čt, 10. 8. 2017 - 22:08)

Já když jsem byl malý,...hele to bylo dobrý, do detailu si pamatuješ, jak to bylo, taky i došlova, co máma tý ženský řekla. I že si ženská zakrývala bobra, to je fakt dobrý. Normálně by bylo všecko jinak, nikdo by ti nevěnoval pozornost, v 5 letech ty dámy bys absolutně nezajímal a vůbec by sis nepamatoval, co by si dámy mezi sebou říkaly.

Zdeněk (Čt, 10. 8. 2017 - 21:08)

Já když jsem byl malý, bylo mě tak 5 let, tak jsem chodil do bazénu, s mámou a mou mladší sestrou. Ael většinou s námi šel i táta, takže pak já jsem šel s ním do mužských šaten a máma se sestrou šla do ženských pochopitelně. Jenže táta byl občas v tu dobu v práci, tak jsem chodil pak jen s mámou a pak jsme šli všichni 3 do ženských. Tak si pamatuji, třeba ve sprchách dost nahých žen s macatými zadky. Už tenkrát to byla pro mě podívaná. Ale ty ženy mi nevěnovaly pozornost. Jen jednou jsem přišel s mámou a sestrou do sprchy a zrovna tam byla nějaká postarší dáma. Ta mě uviděla, zakryla si bobra a začala ječet a nadávat mé mámě, ať s tím klukem okamžitě vypadne a byla sprostá. Moje máma se ale nedala a řekla, "však ono té vaší pipky neubyde". Ale ta ženská si stěžovala řediteli a ten pak došel příště za mou mámou v bazénu a říkal, že už jsem velký a do ženských šaten prý už nesmím. Od té doby už jsem nesměl.

Jan (Čt, 10. 8. 2017 - 21:08)

Kolik měla tvoje teta roků...Právě o tom přemýšlím. Mě bylo asi 7 až 8 let, tak tetě mohlo být tak necelých 40. Zadek měla obrovský, z mého pohledu, je to spíše žena při těle, dnes ještě více (už je jí přes 70 let). Jako kluk jsem z toho byl vyjevený.

honsalek (Čt, 10. 8. 2017 - 21:08)

Tak já mám zcela jiný...Kolik měla tvoje teta roků a jak byl ten její nahý zadek velký?

Štěpán (Čt, 10. 8. 2017 - 15:08)

Teta byla podobná Valerii...Tak zas idylické to nebylo. Teta se dál takto opalovala, ale já jsem ji už nemohl vidět. Ale jednou jí viděla sousedka a začala o tom mluvit po vesnici. Až se to dozvěděl můj strýc v hospodě, kam každý pátek chodil hrát mariáš. Hrozně se naštval, přišel z hospody domů. Měl docela dost v sobě. Byla hrozná scéna a nakonec tetu popadl, přehnul jí přes koleno a nasekal na holou až brečela. Tím že byl pod parou, tak se tak nějak nestaral, že jsem to vše viděl. O té doby byla teta jakási zaražená, asi se styděla, že jsem viděl její holý vystrčený zadek.

Jan (Čt, 10. 8. 2017 - 15:08)

To jsi tedy čučel... O...Tak já mám zcela jiný zážitek. Jako malý kluk, tak v první třídě základky nebo o málo později, jsem měl hrozný strach z doktorů, injekcí nebo hlavně zubařů. Vždy to byly strašné scény, když bylo předepsané očkování nebo zubař. Jednou jsem byl u prázdninách u babičky a teta se strýcem zrovna kydali hnůj koňům, když si teta šlápla na hřebík a vrazila si ho několik centimetrů do nohy. Tak strýc vzal tetu do auta a jelikož babička byla zrovna v sousední vesnici na návštěvě své sestry, tak mě teta se strýcem vzali sebou k doktorce do města, neboť mě něměl kdo hlídat. Strýc zůstal v čekárně, zatímco mě teta vzala sebou do ordinace, abych v čekárně nezlobil. Doktorka ránu řádně zdesinfikovala a pak se mrkla do karty a zjistila, že poslední protitetanovou injekci dostala teta před devíti lety, tak je to skoro propadlé a dohodli se, že je třeba dát novou. Zdravotní sestra řekla, že mám odejít do čekárně, neboť teta dostane injekci. Ale teta řekla, že ne, prý ať klidně zůstanu a mohu se dívat, a´t prý vím, že taková injekce nic není. Tak se stalo, teta si lehla na lehátko. Před tím si stáhla kalhoty pod zadek. Když přišla sestra s injekcí, stáhla si i kalhotky a ležela na lehátku s obnaženým zadkem. To jsem koukal, prostě dne velké půlky. Sestra jí dala injekci, teta ani necekla. Ale jo, trochu jsem se pak přestal bát doktorů. Nicméně na mě víc zapůsobil ten masivní holý ženský zadek.

Štěpán (Čt, 10. 8. 2017 - 14:08)

Teta byla podobná Valerii Zawadské.
Byl jsem malý kluk, co vyrostl až v pubertě. Teta byla přísná a měla respekt. Tak nemusela mi stáhnout kalhoty silou a jen poručila a já jí beze slova poslechl. Za to že jsem poslechl to ani neřekla strýci, když se vrátil z práce v Německu. Od té doby nekouřím a jsem tetě vděčný. Vyptávala se co jestli jsem ji viděl nahou a přísně mi poručila že o tom nesmím nikomu říct, zvlášť ve vesnici nebo mým rodičům. Stěžovala si jak se ženy v létě paří v podprsence a když jsem ji už stejně viděl bude se opalovat nahoře bez a já ji můžu mazat záda. Nic mi ještě dole nerostlo, tak jsem sundal trenýrky a opaloval se s tetou.

nsat (Čt, 10. 8. 2017 - 12:08)

V 6 třídě jsem byl na...Jaký jsi měl tehdy pocit, když tě jako dvanáctiletého kluka snadno přemohla dospělá žena, která vážila daleko víc než ty, která měla veliký zadek, silná stehna a chlupatý drn mezi nimi a tobě naplácala na tvůj malinký dětský zadeček?

J. (Ne, 6. 8. 2017 - 14:08)

V 6 třídě jsem byl na...To jsi tedy čučel... O kolik asi měla teta větší zadek než byl tehdy ten tvůj a kolik asi tak mohla ona vážit a kolik jsi vážil ty?

Štěpán (Ne, 6. 8. 2017 - 12:08)

V 6 třídě jsem byl na prázdninách u strýce a tety. Schovával jsem se na půdě kde jsem kouřil a měl dobrý výhled po celém dvoře a zahradě. Teta která netušila kde jsem, se svlékla a opalovala se nahá, jistá si tím , že by slyšela těžká vrata kdybych se vracel z vesnice. Pokaždé jsem mohl sledovat tetu jak vstala z lehátka a šla si uvařit kafe, a její hladké polokoule zadku a zase zpět houpající prsa s velkými koláči a huňatý drn smáčlý macatými stehny.
Když jsem jako se vrátil, byla teta už oblečená. Takto jsem si užíval, než teta se vyptala ve vesnici a zjistila že tam nechodím. Hledala mě až ucítila tabák a našla mě u vykíře. Tak ty mě očumuješ? Tenkrát jsem za to dostal od ní na holou a vzala mi klíč od půdy.

Karel (Ne, 6. 8. 2017 - 10:08)

14letá holka měla tak...Jasně, byl jsem jednak o 6 let mladší a zrovna sestřenice je zrovna takový ten typ se silnými stehny a pořádným zadkem a už ve 14 byla. Takže ano, připadal mě obrovský.

... (Ne, 6. 8. 2017 - 08:08)

14letá holka měla tak...Fantazie, nedává to smysl

Reklama

Přidat komentář