Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Zdeněk (St, 20. 9. 2017 - 14:09)

Při takovém pohledu zezadu...Tak v 60. letech jsem jako malý kluk moc takových příležitostí neměl. Jednou jsem takhle večer vletěl do koupelny a tam byla zcela nahá teta, která právě dopouštěla do vany studenou a rukou to míchala. Zůstal jsem civět na její holý zadek, jak byla přehnutá k vaně. Pak si mě všimla, začala ječet a vyhodila mě. Od babičky jsem pak dostal pár facek, že prý se nejdřív klepe na dveře. Pak jsem taky zažil asi 2x, jak dostaly o dost straší holky nasekáno na holou.

honsa (Út, 19. 9. 2017 - 12:09)

To co jsem viděl jako malej...Při takovém pohledu zezadu pod sukní se mi strašně líbily chlupy mezi nohama když byly vidět. To mne jako malého kluka vyloženě fascinovalo.

H (Ne, 17. 9. 2017 - 23:09)

To co jsem viděl jako malej...Vlastimile, jaký byl v tvých deseti letech ten zážitek s tou sousedkou na zahrádce? Co a jak jsi tehdy uviděl a jaký ten její zadek byl?

vlastimil (Ne, 17. 9. 2017 - 13:09)

To co jsem viděl jako malej (10), mě určitě poznamenalo.
Uvědomil jsem si toto, až v pubertě,když jsem si hledal holky s větším pozadím,rád sem si je prohlížel ze všech stran a hlavně od zadu v této poloze jsem většinou přistupoval k orálnímu i pohlavnímu styku.
Mohla za to sousedka na zahrádce,krátké volné šatky bez kalhotek při sběru jahod.

Jožánek (Pá, 15. 9. 2017 - 18:09)

V 8 letech jsem byl na prázdninách u táty a jeho nové manželky. Byla to velká sportovkyně a po cvičení odpočívala nahá na terase. Dole chlupatá nebyla, její pohlaví bylo vysoce rozštěpené a nad ním jen malý trojuhelníček velký jak poštovní známku. Pamatuji si jak mě překvapil její hubený zadek, ne o moc větší než táty ale o to měla větší ramena a i velké břicho podobné tátovu pivnímu.

H (Pá, 15. 9. 2017 - 15:09)

To s tou matkou tvého kamaráda je zajímavé. Někteří rodiče berou jako normální věc, když doma před dětmi chodí nazí. U nás byla také nahota zakázaným ovocem a tak jsem poprve nahou ženu viděl až někdy v 16 letech.

nsat (Pá, 18. 8. 2017 - 14:08)

Jaký jsi měl z toho tehdy...Jestli myslíš nějaké erotické vrrušení, tak to určitě ne, na to jsem byl moc malý. Spíš jsem cítil velký respekt z téjejí dospělosti, když jsem viděl ty huňaté pohlavní orgány a její veliký nahý zadek. A také když byla nahá, uvědomoval jsem si více, jak je taková žena těžká, kolik asi váží. Jak jsme si tam s kamarádem hráli, tak ona mohla vážit tolik co my dva kluci dohromady. Dodnes si pamatuji,jak se pod její váhou prohýbaly prkna v podlaze, když okolo nás nahá prošla.

jjjkkk (Pá, 18. 8. 2017 - 14:08)

Je to pravda, mohu to...Jaký jsi měl z toho tehdy pocit, když jsi poprve viděl nahou dospělou ženu?

jin (Po, 14. 8. 2017 - 13:08)

Jednou mamce doma při chůzi spadly dolů tepláky, ve kterých se přetrhla guma a protože pod nimi neměla nic, tak jsem na okamžik než si je opět natáhla uviděl její nahé půlky zadku. Před tím jsem nahý zadek dospělého člověka nikdy nezahlédl a v mých osmi letech mne docela překvapilo jak je dospělý zadek veliký. Pod kalhotama mi její zadek nepřipadal, že by mohl být tak obrovský jako když byl nahý.

nsat (So, 12. 8. 2017 - 21:08)

To bych netvrdil....Je to pravda, mohu to potvrdit. I já jsem byl v šesti letech velice zvědavý jak vypadá nahá dospělá žena a bylo mi jedno, zda je to mamka, teta nebo cizí. Když jsem jednou uviděl nahou matku mého spolužáka, když jsem byl u nich na návštěvě a hráli jsme si na chodbě před koupelnou a ona se šla nahá koupat, byl jsem velice udiven a překvapen tím vším, co jsem viděl. Velkými prsy, jejím chlupatým kožichem mezi nohama a nejvíc těmi velikými půlkami jejího nahého zadku, které se jí při chůzi střídavě houpaly jak dva naducané polštáře... Ona tak nahá běžně doma chodila před dětmi, zatímco u nás doma byla nahota tabu.

H (So, 12. 8. 2017 - 06:08)

Většina psaní tady jsou...Jak vedle tebe v nemocnici čural ten pán, tak o kolik ho měl většího než ty, když ti připadal tak obrovský?

Host1 (Pá, 11. 8. 2017 - 15:08)

To bych netvrdil. Heterosexulního kluka už třeba v 5 letech zajímá nahá žena a chtějí jí vidět. Ne ani tak matka nebo sestra, ale cizí jo.

host (Pá, 11. 8. 2017 - 14:08)

Většina psaní tady jsou výmysly a báchorky. Dnes většina dětí nahé rodiče vidí, v přírodě u vody se rodiče před dětma, co jim je třeba 7 nebo i 12 převlíknou, opačný pohlaví se neřeší.

Úplně malý dítě to nebere sexuálně. Na ženě nevidí nic, zepředu dřív leda chlupy, vzadu zadek, jenže jeho velikost vidí stejně i když je dotyčná v plavkách, i nejcudnější mají svou míru vykrojení, výjimečně s nohavičkou. Jako kluka mě spíš šokovalo, když jsem viděl dospělý penis. To mě zajímalo víc, pán v nemocnici čůral vedle, koukl jsem se na jeho pindík, co mi připadal obrovský. Ženské zadky nebo černé klíny ve sprchách, to mě jako malého vůbec nezajímalo.

rich (Pá, 11. 8. 2017 - 13:08)

Tak jsou v tom rozdíly....Pamatuješ si něco z toho pohledu na úplně nahou paní? Kolik jsi měl tehdy roků?

J. (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Tak jsou v tom rozdíly....Jak velký zadek měla ta paní, která si převlékala plavky a kolik jsi měl roků?

Pepa (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Také jsem byl kdysi malý a...Tak jsou v tom rozdíly. Třeba moje máma byla strašná puritánka, nahota byla samozřejmě tabu. Jednou jsme šli ale k vodě, byl to rybník za vesnicí, kde se dalo koupat. Šli jsme s rodinou mého spolužáka, který měl ještě sestru. Táta a jeho táta byli v práci, ti tam nebyli. Zatímco moje máma se šla převlíct do křoví, tak máma mého spolužáka to vůbec neřešila, normálně se svlíkla do naha a oblíkla plavky a moje přítomnost vůbec neřešila. Největší šok z toho měla moje máma, která začala ječet, že prý to se nestydíš a tak.

jeden (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Také jsem byl kdysi malý a byl jsem zvědav, jak vypadá maminka nahá od pasu dolů. V šedesátých letech minulého století neměl malý kluk žádnou možnost uvidět nahého dospělého člověka, internet tehdy nebyl... Byl jsem dokonce tak "drzý", že jsem se jí na to zeptal. Bylo to asi ve třetí třídě... Mamka si vestoje vykasala sukni nahoru, stáhla si kalhotky pod zadek a otočila se ke mne zády se slovy, ať se tedy podívám. Napřed jsem vykulil oči nad chlupatým trojúhelníkem pod břichem, který jsme na okamžik uviděl a potom se přede mnou objevily dvě nahé houpající se půlky a kulil jsem oči ještě víc... Pravda, byly pro mne na moje tehdejší dětská měřítka opravdu pořádně veliké až obrovské...

taky Jana (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

Mě se stalo doma že mí 6ti...Tak si myslím, že je snad zcela normální, že když je dítě malé, že vidí nahou svou matku. Tedy že bych se styděla před svým malým synem, to je blbost. Myslím, že můj syn viděl můj holý zadek mockrát a nějaké trauma to pro něj nebylo. Pochopitelně když trochu povyrostl, už se před ním nahá neproducíruji. Spíše to je tramuma pro děcka (syny), kdy jsou matky puritánky a ti pak musí zakládat takové diskuse o velkých ženských zadcích!

Pavel (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

Děti většinou o...Tak to nevím, to by se holky asi styděly. Tedy nic podobného jsem nezažil. Ale tady je diskuze o nahé dospělé ženě a ta svůj holý zadek asi jen tak 8 letýmu klukovi neukáže.

Jana (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

Mě se stalo doma že mí 6ti...Hm, taky jsem četla, že je dobré, že syn nebo dcera mají vědět, jak vypadá nahá dospělá žena nebo muž především na svých rodičích. Že se nemají třeba matky před svými malými syny stydět a neměl by být problém. Tak pak syn bude vědět, jak vypadá holý ženský zadek a pak by nebyla tahle diskuse. Ale nevím, samozřejmě nesmí jít o nějaké sexuální zneužívání.

Reklama

Přidat komentář