Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ok (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Najděte mi na jiných vláknech o piss a močení podobně kvalitní story jako dává Klára a Libor. Hned si je přečtu. Je mi u prdele zda to je skutečnost nebo ne,ale je to pro mne obsahově dost suprový.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Chlapi. asi Vám to většině bude u prdele ale využiju příležitostí Vaší demokratické diskuze a debatě o pravdivosti věci a přispěji tím, že mám šíleně krásnou ženu, která je koketa jak si ani neumíte představit a jsem šíleně žárlivý, ale nikdy nikdy to nepostřehla a ani to neví, ale vy ostatní ano, šílím jak si manipuluje s muži vědomá toho, jak její tělo vlasy a barva očí zaujme každého a nepopsatelnou lehkostí a úsměvem si je dobírá flirtuje a pak je prostě ponechá osudu. Ano jsme šileně zlý v sobě, ale již 14 let držím uvnitř sebe sílu nedát jí ani nikomu jinému na vědomí jak mě sere. Ale , je to tá žena, která nemá problém mi říct, zlato tady zastaň stáhnout si džíny nebo sukni a s evidentním vědomím , že musím být vzrušení na maximum pustí z její kundy moč dívá se navíc dolů, ví že se dívám tak do zrcátka když jsem v autě, jako i na ní, když běháme v přírodě a ona si stáhne elastické běžecké legíny a čůrá jak kurva. No ale je to moje žena je to maminka naších dětí a i přesto, že je to koketa tak je to příkladná maminka naších dětí a rozhodně to, že to tad píšu by považivala za totální hloupost. Co je vlastně hloupost bych chtěl vědět...

Tom (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Jedno je zásadní. Příběh má koule . Ale jak začala psát Libor své příběhy tak ty jsou o hodně levlů výš a Klára v tom svém psaní je najednou o poznání méně nápaditá a výrazná.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Moment moment moment prosím Libor není jeho skutečné jméno a Klára je sice existující ale neidentifikovatelní postava, ano ? Takže Libor teda má skutečnou rodinu a ta o jeho čůrající vášní ví a sdílí to s ním spolu , protože asi ve věku dvacet plus knihu no zahradnictví nenapsal....

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

On jí samozřejmě nenapsala v tomto věku, ale už v prváku na střední jako přirozenou reakci na články v odborných časopisech, které vydával během druhého stupně základní školy.

Scarlett (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Tak jen na okraj k tomu co mohu sdělit, aniž bych Libora poškodila. Je to napsané podle pravdy, Libor je jen nick a Klára je také nick včetně Nikoly. Místa děje sedí. Věkově je Libor o osm let starší Kláry. Ta kniha kterou napsal je odborná o jeho profesi zahradní architektury a asi by pro neodbornou veřejnost nebyla příliš čtivá.

Haha (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

ale jdi ty brebto :))

Scarlett (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Zbytečná diskuze. Dobrou.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Běž volat zase Liborovi,on tě potřebuje,protože Klára s ním sice žije,ale nepoznala na rozdíl od tebe,že potřebuje pomoc,tak snad si to s ním vyřešila a můžes se usmívat dàl

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

No ty jsi úkazem toho, jak dokážeš pokazit komunikaci. Klidně jsi jdi spát a hlavně nás dnes už neruš svou přítomnosti , snad přispěje i někdo další .

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Díky. Pochopil jsem, že se ti na to telefonní číslo ozval....

Jo (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

kývači Kláry nemají co říci k obsahu, ale tyto poslední vaše příspěvky ano? Jen plácání nesmyslů. Jediní, kdo tady píšou k tematu jsou Karolína, Holky 16 ,Klára a Libor a vzácně někdo jiný.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Klára Karolína NUDA

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Chtěl bych vidět tebe jestli by jsi měl odvahu tady mluvit o takových věcech jako ony!

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Prosím? O čem tak odvážném to holky píšou ? To bych měl jako opěvovat jejích jednoduchost ? ..v čůraní ? Nebuď blbej prosím tě , to ode mě nechtěj prosím-

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Jsi chlap tobě by nedělalo problém se o tom bavit, ale kolik žen se nebude stydět se o tom bavit? Ale jo beru přijde ti to jako nuda, tak to nemusíš číst nebo ještě líp sežeň nějakou lepší babu, co tady bude psát.

M.H (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Pro mne je zásadní sem chodit a číst příběh Kláry a její piss hrátky a v poslední době i Liborovy zážitky. To chybu nemá. Co mě ale štve, že se na to nabaluje nějaké jádro obdivovatelů a obdivovatelek, které k obsahu vlákna nemají prakticky co říci a jen Kláře lezou do prdele. Zbytečná ztráta času a já tyto Lucky , Honiče apod. existence nečtu a přeskakuju.

Radek (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Nooooooo tak to asi fakt dělají což znamená, že to neexistuje a teda píše to jediný jeden člověk. Za jeho umění ojebat mě ,Tebe a každého, kdo napíše nějakou reakci mu patří hodně obdivu. :)))Takže já osobně mám sice chcaní těchto osob na úrovni prdele, přiznávám se, že bych si ale jeho knihu přečetl. Proto si i vytrvale na ní počkám a opovaž se ji nenapsat a nedat do prodeje, teprve tak mě fakt nasereš Libore, protože ve tvou existenci věřím. Pokud na sepsání knihy ale nemáš, bude fer nám to tady s předstihem pravdivě sdělit.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

A jak se chceš dozvědět její název? Pokud by ho sem napsal prozradí své skutečné jméno a to přeci za žádnou cenu nechce a všechny, co ho znají o to prosí. Ostatně kdyby tomu tak nebylo proč by používal přezdívku Libor. Pokud se pletu budu rád pokud to někdo vyvrátí tak, že sem napíše název těch jeho minulých knih.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Skutečně on už napsal nějaké knihy? Prosím prosím napište jejích název , toužím si je pročíst a vše toto tady pochopit.

Reklama

Přidat komentář