Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Moje žena 36 let 51 kg 167cm Moravanka jak má být . Chcání považuje za obyčejnou potřebu a já ji to neberu , takže kdykoli se rozhodne jsem u ní jakože ji kryju a uvnitř si přeju, aby ji kdokoli mohl vidět :)

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Ty jo tak to přidám i já něco. Moje žena je taky krásná, a to nemyslím cynicky, ona je fakt nádherná. Dokonce spolu chodíme i na nudapláž. Je tomu rok, co se přestala holit na vagíně. Přátele , od té doby se ji sice zintenzívněla vůně, ale přiznávám se, že pohled na její čůrání ztratil můj sebevětší zájem. Takže , kdysi jsem se tetelil blahem když jsme šli na Lhotě za stánek k plotu a čúrala i ve stoje, nyní by mohla chcát přímo na dece a vůbec by mě to nezaujalo, tak moc její porost zklidnil moje vášně. Fakt, milujeme se méně než před, milujeme se ale déle než před a více intenzivně, na sex myslím méně, ale za to jsem několikanásobně zvýšil prodej na našem eshopu :)))))))))))))))) Jednoduše jsem dospěl a už nejsem jako předtím. Ale když se svou ženou někam jdeme klidně i jako kolega běhat, tak moje žena je přitažlivá klisna 179cm 62 kg 41 let

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

NE , moje žena a já se vyskytujeme Lázně Bohdaneč !!!

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Mně se zase líbí moje dívka když chčije. Nejkrásnější je pohled na to, když ji to nejde a pysky se ji otevřou močová dírka přesáhne ústí její kundy a jako malý penísek se snaží uvolnit k močení. To je zase moje dívka, ale pochybuji, že to někoho zdejšího zaujme, takže za deset minut bude moje zpráva pohřbená pod nadílkou jiných příspěvku a teda je u prdele každého z nás to jak moje dívka chčije , zatím co Kláry a Karolíny kunda má cenu zlata a jejích barvitost popisů vůči tomu mému nesahá ani na bobek,..

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Já bych Tvojí ženu chtěl vidět čůrat, kde se vyskytujete ? :)

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Hvězdonice

Ok (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Najděte mi na jiných vláknech o piss a močení podobně kvalitní story jako dává Klára a Libor. Hned si je přečtu. Je mi u prdele zda to je skutečnost nebo ne,ale je to pro mne obsahově dost suprový.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Chlapi. asi Vám to většině bude u prdele ale využiju příležitostí Vaší demokratické diskuze a debatě o pravdivosti věci a přispěji tím, že mám šíleně krásnou ženu, která je koketa jak si ani neumíte představit a jsem šíleně žárlivý, ale nikdy nikdy to nepostřehla a ani to neví, ale vy ostatní ano, šílím jak si manipuluje s muži vědomá toho, jak její tělo vlasy a barva očí zaujme každého a nepopsatelnou lehkostí a úsměvem si je dobírá flirtuje a pak je prostě ponechá osudu. Ano jsme šileně zlý v sobě, ale již 14 let držím uvnitř sebe sílu nedát jí ani nikomu jinému na vědomí jak mě sere. Ale , je to tá žena, která nemá problém mi říct, zlato tady zastaň stáhnout si džíny nebo sukni a s evidentním vědomím , že musím být vzrušení na maximum pustí z její kundy moč dívá se navíc dolů, ví že se dívám tak do zrcátka když jsem v autě, jako i na ní, když běháme v přírodě a ona si stáhne elastické běžecké legíny a čůrá jak kurva. No ale je to moje žena je to maminka naších dětí a i přesto, že je to koketa tak je to příkladná maminka naších dětí a rozhodně to, že to tad píšu by považivala za totální hloupost. Co je vlastně hloupost bych chtěl vědět...

Tom (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Jedno je zásadní. Příběh má koule . Ale jak začala psát Libor své příběhy tak ty jsou o hodně levlů výš a Klára v tom svém psaní je najednou o poznání méně nápaditá a výrazná.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Moment moment moment prosím Libor není jeho skutečné jméno a Klára je sice existující ale neidentifikovatelní postava, ano ? Takže Libor teda má skutečnou rodinu a ta o jeho čůrající vášní ví a sdílí to s ním spolu , protože asi ve věku dvacet plus knihu no zahradnictví nenapsal....

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

On jí samozřejmě nenapsala v tomto věku, ale už v prváku na střední jako přirozenou reakci na články v odborných časopisech, které vydával během druhého stupně základní školy.

Scarlett (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Tak jen na okraj k tomu co mohu sdělit, aniž bych Libora poškodila. Je to napsané podle pravdy, Libor je jen nick a Klára je také nick včetně Nikoly. Místa děje sedí. Věkově je Libor o osm let starší Kláry. Ta kniha kterou napsal je odborná o jeho profesi zahradní architektury a asi by pro neodbornou veřejnost nebyla příliš čtivá.

Haha (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

ale jdi ty brebto :))

Scarlett (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Zbytečná diskuze. Dobrou.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 23:04)

Běž volat zase Liborovi,on tě potřebuje,protože Klára s ním sice žije,ale nepoznala na rozdíl od tebe,že potřebuje pomoc,tak snad si to s ním vyřešila a můžes se usmívat dàl

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

No ty jsi úkazem toho, jak dokážeš pokazit komunikaci. Klidně jsi jdi spát a hlavně nás dnes už neruš svou přítomnosti , snad přispěje i někdo další .

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Díky. Pochopil jsem, že se ti na to telefonní číslo ozval....

Jo (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

kývači Kláry nemají co říci k obsahu, ale tyto poslední vaše příspěvky ano? Jen plácání nesmyslů. Jediní, kdo tady píšou k tematu jsou Karolína, Holky 16 ,Klára a Libor a vzácně někdo jiný.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Klára Karolína NUDA

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 21:04)

Chtěl bych vidět tebe jestli by jsi měl odvahu tady mluvit o takových věcech jako ony!

Reklama

Přidat komentář