Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

lenka (Ne, 23. 4. 2006 - 02:04)

tu prdel Heleny uz ani nikdy neuvidej.

Je to možné, (So, 22. 4. 2006 - 08:04)

také si vzpomínám, že když jsem měl jedenáct let a vlezl jsem omylem do dámské sprchy na koupališti, že jsem zůstal vykulen z toho, jak nahé ženy, které se tam sprchovaly měly veliké a široké zadnice. Je fakt, že v oblečení to vypydá jinak a dokud jsem je enviděl nahé, tak jsem si tak velké zadky nedovedl ani představit.

pozorovatel (St, 25. 1. 2006 - 13:01)

..a to jste ještě neviděli prdel Heleny Růžičkové!!!!!!!!!!!!!!

Milina (St, 25. 1. 2006 - 06:01)

Něco na tom asi bude. Mám přítele který má ve vlastní péči sedmiletého syna. Když jsem se jednou u přítele sprchovala, ten klučina mi vlezl do koupelny. Přítel mi potom povídal, jak se mu syn svěřil s tím, že v koupelně viděl "velikánský nahý zadek". Prý se tomu hrozně divil a ptal se: "Tati, to je normálka tak veliký ? " A to nejsem žádný cvalík, měřím 165 cm a vážím 58 kg.

Marťan (St, 11. 1. 2006 - 04:01)

Tady chybí už jen Zkopaný.

Fana (Út, 10. 1. 2006 - 13:01)

Vyrůstal jsem na vesnici a naši mne chránili před pohledy na nahé dospělé lidi natolik, že jsem nahý zadek dospělé ženy vlastně poprve uviděl až asi ve svých jedenácti letech a bylo to v televizi. Můj otec se tehdy díval na nějaký díl Angeliky, kde byla Angelika v nějakém záběru zezadu nahá a já jsem právě nakouknul do pokoje a ten záběr jsem v televizi viděl. Musím potvrdit, že mého tehdejšího pohledu jedenáctiletého klukami mi ta její prdel také připadala jako že je široká a celkově veliká, když jsem ji srovnal s tím, co jsem dosud viděl u svých vrstevníků nebo s tím, co jsem měl já. Oblečená se mi ta její prdel tak velká nezdála, jako když jsem ji uviděl nahatou.

Pavel (Ne, 18. 12. 2005 - 18:12)

No jestli byla tlustá. Už si to moc nepamatuju. Vím že měla dost velký prsa, hodně silný stehna a velkej zadek, ale břicho ani ne. A byla dost malá. Těch 80kg je odhad, samozřejmě jsem to nemohl vědět, kolik opravdu váží. Ale 60 neměla, pod 60kg měla máma a ta byla hodně hubenější. Tak bych typoval 70-80kg.

denny (Ne, 18. 12. 2005 - 11:12)

Pavle, otázka je, zda byla ta kamarádka tvé maminky hodně tlustá či ne. Ta váha 80 kg na 165 cm, jak uvádíš, vypadá na dost velkou obezitu. Nebo snad ne?

denny (So, 17. 12. 2005 - 13:12)

Když vážila 80 kg na 165 cm, tak musela být i celkově dost tlustá.

Pavel (So, 17. 12. 2005 - 08:12)

No všimnul, ale to mě zas tak neudivilo. Nahou malou holku jsem předtím už viděl, jen jsem zjistil, že dospělí jsou i tam ochlupení. Vím že se tam i umyla. Vlastně byly vidět jen chlupy a jinak vůbec nic. Ale ten její zadek mi připadal strašně velkej. Když měla sukni nebo i jen ty plavky tak se mi vůbec tak velkej nezdál.

denny (Pá, 16. 12. 2005 - 19:12)

Pavle, ta paní měla tak málo chlupů, že sis jich ani nevšiml ?

Pavel (Pá, 16. 12. 2005 - 16:12)

Pro Denny: No nevšimnul. Ony se totiž u toho rybníka koupaly občas nějaký Němky-a ty se opalovaly pořád nahoře bez. Prsa měly dost velký, možná ještě o něco větší než ta "nóbl dáma" ve sprše. Pamatuju si jak se zahalovaly ručníkem, když si šly něco koupit ke stánku. Tohle jsem už viděl. Ale do tý doby jsem nikdy neviděl dospělou ženu úplně nahou. Jen malou holku. Měřit mohla možná jako máma, vím že větší nebyla. A kolik jsem vážil já-vím že kolem těch 10-11 let jsem míval tak 30-32kg. Kolik jsem měřil už nevím. Vím že jsem byl tak nějak v průměru-takže prostě asi jako jedenáctiletej kluk.

Jitka (Pá, 16. 12. 2005 - 13:12)

Pánové, budete se ještě dlouho bavit o obří babské a celulitidové prdeli ještě dlouho? Už to trvá několik měsíců, vy úchylové!!!!!

denny (Pá, 16. 12. 2005 - 06:12)

A ještě: Pavle, kolik jsi tehdy měřil a vážil ty?

denny (Pá, 16. 12. 2005 - 06:12)

Jak asi byla vysoká ta přítelkyně tvé maminky? Kolik asi měřila. A tebe zaujaka jen její prdel? Zepředu sis na ní ničeho nevšimnul?

Pavel (Čt, 15. 12. 2005 - 22:12)

No, kolik měřila. Mamka měří asi 165 cm, vím že se tehdy občas vážila a mívala 55-56kg. Když měla víc říkala že je tlustá a že musí držet dietu. Kolik vážila její kamarádka? No určitě víc,ale ženské to přece neříkají, to je soukromá záležitost. Navíc jsem byl malej. Mohla mít 70-80 kg? Možná ano. Vím že jí v kanceláři říkali její kolegyně "nóbl dáma" ale nevím proč. Občas jsem tam s mámou tehdy zašel.

denny (Čt, 15. 12. 2005 - 21:12)

Pavle, kolik asi tak mohla měřit a vážit, pokud si to trochu pamatuješ?

Pavel (Čt, 15. 12. 2005 - 20:12)

pro denny: Mohlo jí být tak kolem 40 let. Jestli měla větší zadek než máma, myslím že určitě, ale mamku jsem nahou neviděl nikdy. Ale bez těch plavek se mi zdála ta prdel ještě větší. U nich to bylo normálka, že se koupala s dětmi, ale u nás ne.

denny (Čt, 15. 12. 2005 - 08:12)

Pro Pavla: Pavle, kolik roků asi měla ta kamarádka tvé maminky, jak byla s tebou ve sprchách? Kolik asi tak mohla měřit a vážit? Ona měla o hodně větší zadek než tvoje maminka?

JOHANZ (Po, 12. 12. 2005 - 07:12)

KDYBY VIDĚL ZADEK SLONA TAK SE POSERE....

Reklama

Přidat komentář