Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

z (Ne, 30. 9. 2007 - 22:09)

Bude to v rubrice "rodina a děti"

z (Ne, 30. 9. 2007 - 21:09)

Je to docela zajímavé téma k diskusi. Založím na tento problém téma a popovídáme o tom.

L. (Ne, 30. 9. 2007 - 20:09)

Já moc neuznávám společné koupání. Nějak mi připadá, že i v té koupelně má mít každý svoje soukromí. Jedna kolegyně mi vyprávěla, jak velký měli problém odnaučit dítě, aby s nima nespalo v posteli. Jasně - každé malé dítě je občas vystrašené, tak jde za bezpečím, ale jak se z toho stane zvyk, těžký to odnaučit. Ale asi i to koupání je věc každého, co komu vyhovuje.

z (Ne, 30. 9. 2007 - 11:09)

asi máš pravdu

Pavel (So, 29. 9. 2007 - 12:09)

Nevím, říkala mi to, u nich doma jsem nebyl. Ale vím že často se dělají i dnes v rodinných domech velké koupelny kde je i WC. Kdoví, možná mají záchod sice v koupelně ale třeba nějak oddělený.
Do kolika let společné koupání dítěte s mámou? To hodně záleží na vývoji toho dítěte, do kolika let se mu to líbí. Mně by to určitě přišlo divný od 10 let výše. To už děti začínají pomalu dospívat. Úplně normální mi to přijde pokud je dítě malé, právě tak do toho nástupu do školy. Ale každej je jinej.....

z (So, 29. 9. 2007 - 10:09)

Re Pavel
Pavle to co píšeš s tím WC, tak to není normální, resp. tomu nevěřím.
Do jakého věku dětí (kluk, holka) si myslíš, že je společné koupání s mámou rozumné.

Pavel (So, 29. 9. 2007 - 09:09)

Ano, se mnou se máma taky koupala, takže jsem z jejího velkýho zadku neměl problém. Ale jen tak do 6 let, prostě než jsem začal chodit do školy. A než se koupala se mnou tak se nejdřív sama umyla. Později jsem taky za ní mohl do koupelny nebo ona za mnou, ale vždy jsme na sebe klepali. I přesto jsem se začal ale v pubertě stydět, moji rodiče to respektovali.
Koupat se s malým dítětem mi přijde normální. Ale mám v práci kolegyni, ta má dva kluky, 10 a 14 let. Mají velkou koupelnu společnou se záchodem. Prý ona se třeba ráno koupe, přijde starší syn, sedne si na WC a jde na velkou. A povídá si přitom s matkou, která se koupe ve vaně. Při představě, jak si ve 14 letech utírám před mámou zadek se mi dělá mdlo! Tohle už je pěkná úchylárna.

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2007 - 23:09)

Torpédem rozpůlená bitevní loď.

Z (Pá, 28. 9. 2007 - 17:09)

Myslím si, že je vše zavislé na tom, jak probíhá výchova v rodině. Mám kluka a holku již školního věku a od malinka se s nimi koupu.Máme velkou koupelnu s velkou vanou a sprchou, tak že se tam v pohodě vejdem. Proto děti zanjí, jak vypadá nahá žena. Vědí, že má prsa, chlupatý klín a velký zadek.Prostě máma. Jelikož jsou nahé i před sebou, vidí i své pohlavní znaky a jejich vývoj. Vždyť to jsou sourozenci. Myslím, že tímto se předjde tomu, aby děti tápaly v nevijasněných otázkách a byly překvapeny v pozdějším věku z toho, jak vypadá ženský zadek.

Rosťa (Čt, 27. 9. 2007 - 21:09)

Měla při výšce asi 165 cm váhu kolem 75-ti kg,ale hlavně měla vzhledem ke svojí postavě
velice štíhlé nohy a tak její bílá prdel v kontrastu k opáleným nohám vypadala opravdu mohutně.Alespoň mě se to tenkrát tak jevilo.

okilik (Čt, 27. 9. 2007 - 21:09)

ABSOLUTNĚ IN http://www.xxxshop.cz

Bohdan (Čt, 27. 9. 2007 - 00:09)

Rosťo, jak plnoštíhlá Tvá matka byla? Kolik asi kg váhy a kolik cm výšky?

Rosťa (St, 26. 9. 2007 - 22:09)

Překvapila mě její mohutnost a došlo k tomu když se matka šla do koupelny sprchovat a dvéře koupelny zůstaly pootevřené.

J (Čt, 20. 9. 2007 - 13:09)

Tak to máš perfektní postavu.

Kristýna (Čt, 20. 9. 2007 - 12:09)

S botama měřím 170 a vážím 60kg v pyžamu a pro upřesnění je mi 30+, ach jo. Holt už nejsem žádná 50ti kilová dorostenka. Ale možná bylo v ložnici blbé světlo, to bude ono!

J (Čt, 20. 9. 2007 - 11:09)

Krystýnko, kolik měříš a vážíš, že jsi se polekala vlastního nahého zadku?

Kristýna (Čt, 20. 9. 2007 - 11:09)

já sice nejsem malý kluk, ale když jsem šla včera z koupelny a zahlídla v zrcadle svojí nahou prdel, tak jsem se taky lekla, taky jsem myslela, že je menší!

Bohdan (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

Rosťo, co tě na té nahé prdeli překvapilo? A jak došlo k tomu, že jsi uviděl její nahou prdel?

Rosťa (Čt, 20. 9. 2007 - 07:09)

Také já jsem jako asi desetiletý kluk náhodou uviděl nahý zadek svojí matky.Byla plnoštíhlé postavy a protože to bylo v létě měla krásně opálené tělo jen ta prdel doslova svítila.I proto se mě snad zdála ještě větší.Překvapilo mě to,ale šok jsem z toho určitě neměl.

golem (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Já jsem také jako malý kluk (osm let) měl dojem, že náhle vidím velikou a dospělou nahou prdel, když jsem omylem vešel do koupelny, kde se sprchovala moje tehdy dvacetiletá sestřenice. Když jsem dospělou prdel viděl poprve v životě, připadala mi hodně veliká a docela mne to i překvapilo. Později jsem si již zvykl.

Reklama

Přidat komentář