Reklama

NOHA V SÁDŘE

Fotky (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Fotim na tajno v nemocnich holky i kluky se sadrou . Mám sbírku přes 4000 fotek z nemocnic . Kdo by chtěl vyměnit pište na email [email protected]

Jarda (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

A pan profláklý podvodník to zase zkouší. Tentokrát s fotkami.

Tohle (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

..měla být původně diskuze pro lidi co měli či mají nohu v sádře a stalo se z toho,ostatně jako z většiny diskuzí na tomhle portále,semeniště úchylů.Před lety jsem sem právě kvůli noze v sádře chtěla napsat ale po přečtení příspěvků tady jsem od toho rychle upustila.

Honza (Čt, 18. 6. 2020 - 12:06)

Zlomené zánártní kůstky, zatím sádra bez podpatku, kontrola za týden.

Janka (Út, 16. 6. 2020 - 12:06)

Před asi 5 lety mě na koupališti oslovili dva pánové kolem třicítky s podivnou nabídkou, jestli bych si za finanční obnos nechala dát na 2 týdny nohu do sádry. Měla jsem dostat 2 tisíce hned, 2 po týdnu a 3 po druhém týdnu. Nakonec jsem na tu nabídku kývla a brigáda vyšla jak jsme se domluvili. Sádru mi vytvořili v okresní nemocnici v sobotu večer, 2 dny jsem na ni nesměla šlapat a v té době jsme se jednou sešli na pár fotek o berlích v parku. V následujících 2 tydnech jsme měli focení asi pětkrát v různém prostředí ve městě, jednou v restauraci a na pokoji v penzionu, posledních pár dní byl úkol chodit se sádrou co nejvíce aby byla opotřebená až zničená na poslední fotky. Peníze jsem dostala jak jsem měla, vše proběhlo ve vší slušnosti a počestnosti. Možná to někomu přijde divné, ale mně to přišlo jako lehce vydělané peníze. Jen doma jsem si vymyslela historku o vyvrklém kotníku na sobotní diskotéce a v opilosti ztracené zprávě z nemocniče. Kdyby podobná nabídka zase přišla, půjdu do toho ráda znova.

prosím (Čt, 18. 6. 2020 - 13:06)

pokud je toto pravda nahlásit a pořádně potrestat, vrátit peníze za neschopnost i s úroky.

Sádrař (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Dej na sebe prosím email, Janko.

Podvedeny (Čt, 11. 6. 2020 - 22:06)

PROSIM neveřte pisateli z meilu sádra naprodej je to podvodník nejvyššiho kalibru pouze vyláká finanční částky formou zálohových plateb ,na domluvenou schúzku se nedostaví a poté neodpovídá jak na meil i tel.

Aňa (Čt, 4. 6. 2020 - 09:06)

Mohu poprosit o konzultaci? Pro naštíplou základní kůstku v palci u nohy jsem měla nejdříve týden sádrovou dlahu od kolene dolů se všemi prsty zafačovanými. Včera na kontrole mi to předělali na chodící sádru pod koleno se zasádrovaným palcem na 5 týdnů!!! Nemáte někdo zkušenost, jestli by sádru nešlo nahradit třeba ortézou. Pro naštíplou malou kostičku v prstu mám celou nohu v sádře a je to nepříjemné. Předem děkuji za radu.

Určitě (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

to jde.Obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.

To je (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

blbost, protože tím budete rozporovat zcela nepodložené rozhodnutí lékaře. Ať se to zcela může zdát laikovi nepochopitelně, tak o tom vždy rozhoduje lékař, který má patřičné vzdělání, a nikoliv pacient.

ale (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

jdi ty brepto jeden.Lékaři můžeš klidně podepsat revers a nebudeš mít sádru ani ortézu.

Pane (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Radílku, nestačilo to třeba rozchodit a vůbec se zlomeninou nikam nechodit?

Cvachu (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

třeba jo.To už záleží na jedinci.

Tereza (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

To je tedy zajímavá úchylka :-)).Jsem měla jednou nohu v sádře asi 6 týdnů a musim říct že už tak po týdnu ta noha strašně smrděla.Dokonce si vzpomínám že navzdory studenému počasí jsem tenkrát nenosila venku ponožku přes prsty a byla jsem obdivována pro svoji otužilost :-))))

Sádra (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj mám možnost sehnat jakoukoliv sundanou sadru přímo v nemocnici .
Není problém si i sádru nechat namotat přímo v ostrém provozu .
Více infa na email [email protected]

Jarda (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

Potřebuješ poradit kam si s tím zajít, aby se na tebe mrkli?

Klára (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Dobrý den, mám vysokou sádru a včera mi pod ni přisádrovali dřevěný podpatek, ale vůbec nevím jak s tím kopytem mám chodit, nemáte někdo nějakou zkušenost?

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Vysoká sádra není žádná legrace, aspoň že vám dali kopyto. Co jste dělala?

Prodej (Pá, 24. 4. 2020 - 20:04)

Dobrý dne, koupím jakoukoliv sádru z ruky nebo nohy.
Pište na email [email protected]
Cena 500-1300kč

Reklama

Přidat komentář