Reklama

NOHA V SÁDŘE

Luboš (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

A máš aspoň sádru s podpatkem?

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Lubošku,mám korkový podpatek .

Luboš (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Ha ha vole

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Lubošku,nebuď vulgární.Já tě taky neurážím.Ty máš úchylku na nohy v sádře,viď?

Luboš (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

A ty na korek

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Máš pravdu,Lubošku.A co tě na tý zasádrovaný noze vzrušuje?

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

A máš na sobě legíny a na zdravé noze korkáč?A co prstíky,koukaj ti ze sádry?Já mám krásné prstíky.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

To je v pořádku,jen si nesmíš moc vymýšlet.Pak to bude třeba v pohodě.

Petra (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Ahoj lidi,
tak mám od včerejška nohu v sádře,uklouzla jsem v té břečce co je teď venku a zlomila si
pravou nohu nad kotníkem.V nemocnici mi po rentgenu řekli,že mi to budou muset zasádrovat
v narkóze,dostala jsem na obličej takovou tu černou gumovou masku,co bývá ve filmech,nebylo
to moc příjemný,ale za chvilku už jsem nic nevěděla.Teď ležím doma a noha bolí jako čert,
doufám,že to co nejřív přejde a že ty dva měsíce utečou co nejrychleji.

Luboš (St, 17. 2. 2021 - 06:02)

Petro tak přeji brzké uzdravení a ať nožka nebolí.

Cvach (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Není těch seriálů z nemocničního prostředí na vás už příliš ??

Jendelín (Pá, 1. 1. 2021 - 05:01)

Upřímně nepobírám, co se to tu probírá, protože nadpis zněl trochu jinak, ale ok:). Jen mi to vše zavání nějakým sexuálním podtextem. Každej je nějakej a sám jsem sádru jako malej chtěl, nicméně ocitnout se v něčem, čemu říkaj spika je "úžásný". Tak jestli máte rad na rozdávání, ocením, když mi řeknete jak se aspoň normálně vy...:(

Martin (Pá, 18. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj já dáš tu nemám ale nosím často ortezu

Radka (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

Mám asi "přicuclou" podkladovou punčochu k chodidlu a nevim jak ji odtáhnout.Mezera pod prsty je docela malá a nechci si tam strkat špejli aby se mi tam nezlomila.Do sundání ještě víc jak měsíc a je to hrozně nepříjemný,mám to tak druhý den a myslela jsem že ta punčocha povolí ale už to tak zůstalo.Mám dny kdy se mi chodidlo hrozně potí :-(

dr.Galen (St, 16. 12. 2020 - 10:12)

Radko, to je jeden z obvyklých průvodních jevů znehybnění nohy v sádrovém obvazu. Pokud se před jeho přiložením chodidlo neošetří zásypem, což se prakticky nikde už neaplikuje, tak se propocená punčoška k němu přilepí. Člověk se s tím musí smířit a pokusit se to nevnímat. Jakékoliv zavádění předmětů pod obvaz je velmi riskantní, že dojde ke shrnutí punčošky či podkladového materiálů, což pak může tlačit až do nesnesitelnosti a způsobit otok. Potom je nutná výměna obvazu.

Radka (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

No já už nohu v sádře měla,ale tohle se mi nestalo.Zásyp mi sice nikdo před sádrováním nedal,ale sama si na prsty a pod ně denně stříkám spray který hodně používám při nošení silonek.

dr.Galen (Čt, 17. 12. 2020 - 10:12)

Já si myslím, že ten spray nemůže udělat to, co zásyp, aby absorboval tekutiny, ale jen na nějakou dobu paralyzuje vznikající zápach. Nedovedu posoudit, zda by mělo ještě v tomto stadiu nějaký význam si pod prsty nasypat zásyp a ten zkusit například fénem, jestli se vůbec vejde do okna pro prsty, nafoukat co nejdál.

Radka (Pá, 18. 12. 2020 - 12:12)

Mám se sprayem proti smradu letitou zkušenost a myslim že mi dost pomáhá aby mi třeba ze silonek nesmrděly nohy.Protože když ho nemůžu použít tak tedy nohy docela smrděj.Zásyp je možná dobrý,ale velmi nepraktický.Nedokážu si představit si na chodidla nasypat zásyp a pak nohu otočit abych si natáhla silonky:-).Sprayem je to hned.Jinak teď to řeším že 2x denně nastříkám na prsty i pod ně.Noha samozřejmě smrdí ale bez spraye by to asi bylo daleko horší :-).Vůbec nechápu to s tím fénem do okénka pro prsty...:-)

Lada (Pá, 18. 12. 2020 - 16:12)

Radko, pomožte si od nalepeného obvazu k chodidlu polévkovou lžící tou stranou co se drží v ruce. Je to ploché, kovové, nezalomí se to tam. Měla jsem nohu v sádře před nedávnem a osvědčilo se mi to. Držím palce.

Radka (Pá, 18. 12. 2020 - 17:12)

No, děkuju za radu,ale mám doma jiné příbory než vy.

Reklama

Přidat komentář