Reklama

Holky a nahota doma

Rosťa (So, 31. 7. 2021 - 03:07)

Na vesnici jste všichni nějak provázáni příbuzenstvím a šukáte mezi sebou. Jste hold bourání a máte i debilní děti.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 10:07)

Pán je taky negramotný? Asi si z města,takže to ti taky můžu říct,že jsi blb

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

A že vy burani jezdíte do měst na nákupy, to si nemůžete udělat vlastní obchod, už jste hodně líní.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

Táhni do prdele blbe,je vidět,jak si vypatlanej

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 04:08)

Takhle se blbost neléčí. Dacane.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 10:07)

Určitě ne tolik jako ve městech, tam je debil na každém rohu.

Véna (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

A to jste tam na těch táborech neměli nějakého vedoucího, který by ty vaše hrátky alespoň trochu brzdil? Musel tam být jistě nějaký svazák, který, pokud svou funkci vykonával odpovědně, učinil přítrž těmto hanebnostem. Já v těch letech, 80. léta, byl propagandistou a tajemníkem OV SSM na jižní Moravě a určitě bych nedopustil něco takového, co se na vašich táborech dělo.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 01:07)

Šoustalo se vždycky a všude , podle svědectví přeživšího i v koncentračním táboře . Tak proč ne v rekreačních táborech ? Ty bys s nimi za teplých letních nocí asi zpíval internacionálu aby měly organizovanou činnost , že ?

Petr (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

A to si jako myslíš, že vedoucí byli jiní? Nějací suchaři co si nechtěli vrznout? A ty jsi byl asi nějaký divný, víc rudý než ostatní občané, jinak to co píšeš na konci není ani normální.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Chudáci děti,ty by v tom měly bordel,kdyby si máma nebo táta tahali domů každou chvíli někoho jinýho,vcelku dobré uvažování

Alena (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Ty chudáku, měly by alespoň víc tet a strejdů, rozhodně větší plus. Dvě mámy jsou rozhodně lepší než jedna, víc se těm dětem věnují a domácí práce zvládnou líp. Mám dvě děti a když u mě byla na návštěvě sestřenice na celý týden a s kupou prací mi pomohla, tak jsem byla šťastná. Ty troubo ani nevíš jak vše chodí a funguje. Rozhodně bych manželovi neodepřela mít v domácnosti ještě jednu.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 12:07)

Správně. Já mám několikeré zkušenosti ze spolužití s dcerou a matkou a bylo to to nejlepší co jsem kdy zažil. Vynikající dělba práce, o děti vždy postaráno a i ten sex s oběma byl nádherný a stálý. Vždy se o mne jedna z nich postarala. (Hlavně tchyně).

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 11:07)

Na hraní s penisem jsem měl jiné a lepší.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 07:07)

Obě jsem je neošukal. Jen manželku, právě před chvílí a před dcerou. Ta čuměla.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 00:07)

Moje dcera už je dospělá, ale už od malička mne provokuje svojí nahotou. Je překrásná. Ona i manželka se baví na můj účet, když mám erekci. Prtaďte co s tím.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 00:07)

Co s tím ? Ošukat je obě !

E. (Pá, 23. 7. 2021 - 17:07)

Brácha jel někam s kamarády pryč a já si řekla, že si půjdu nahá zarelaxovat do bazénu, všude klid. Že to byl blbý nápad jsem zjistila za chvíli. Brácha se vrátil a běžel i s kamarády k bazénu a skočili do něj. Já celá vykulená a nahá jsem jim vynadala. Všichni koukali, protože si mě nevšimli. Jeden z těch bráchových kamarádů stáhnul kraťasy a hodil je ven z bazénu a prohlásil, že je teď taky nahý a ať to tak nedramatizuju, že se se sestrou koupou v bazénu normálně nazí a nic na tom není. Brácha svlíknul tričko, skočili totiž do vody tak jak byli oblečení a podával mi ho, abych se teda zakryla když se stydím. Tím mě ještě naštval, vylezla jsem tak jak jsem byla a odešla za obdivných řečí jeho kamarádů. Večer za mnou brácha přišel s omluvou a že mě fakt neviděli a že jsem měla zůstat, sice by chvíli zírali, ale přešlo by je to a už by nikdo nic neřešil. A když se pochlubil, jak je vše s tou sestrou jednoho z kamarádů, tak jsem jen zírala a zjistila, že brácha už není panic, tak bude mu 16 a je asi do všeho víc hr než já. Já měla první sex až skoro v 18.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 21:07)

Já vim že jsi z toho vzrušená, ale mockrát v životě jsem zažil, že sme se u vody všchni svlíkli do naha a šli se koupat. Jestli se pak něco dělo, je nepodstatné. Pamatuji se, že mne dvě děvy pronásledovaly ve vodě, která první uchopí můj penis, ta mne bude mít, a jejich manželé, neplavci, se cachtali u břehu, měli penisy možná poloviční, ale byli to kamarádi a já dělal stovku ve vodě pod minutu, takže jejich manželky neměly vůbec šanci, leda že by se mi postavil a já si to rozmyslel, což se nestalo

Pavel (So, 24. 7. 2021 - 10:07)

Posero, já bych je nechal, ať si pohrají. Když se sejdeme nejbližší přátelé, tak se nechává všemu volný průběh. Kdy jindy bych mohl mít tu nádhernou kočku kamaráda, než při takovéto akci. Ženské se rozdovádí a je jedno, jestli jsou vdané, nebo zadané, prostě to chtějí a na nic neberou ohled. Nám je to jedno, rádi si zkusíme jinou a u žen je to to samé. Prostě se vyřádíme a další den se jede zase normálně. Důležité je nikdy nikomu nic nevyčítat.

Pavkol (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

chtěl bych být tím sousedem :)

Reklama

Přidat komentář