Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Majka (Pá, 9. 4. 2021 - 11:04)

Normálně, ale až budu potřebovat ,tak ti to popíšu, když to neznáš.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Dobře,to ti nepřeju,ale proč to sem píšeš,když ostatní péruješ a nadáváš jim,když něco rozebírají i ohledně Kláry,nepřijde ti to divné

Klára (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Dnes máme zase jinovatku a koukám na čápa ,je tam jeden a snad mu není taková zima a asi bude sluníčko a tak s e ohřeje. Ráno jsem čůrala hodně a Niki přišla až později a tak jsme nečůraly spolu, večer byl Libor bujnej a užíval si to se mnou. Nejprve si hrál s mýma nožkama a masíroval je s pak i s pipinkou a moc se mu chtělo dovnitř a počkal si až se mi bude chtit taky vypipinkovat a hned jsme se vypipinkovali dohromady a moc krásně,že jsem měla celou mokrou pipinku od něj a i od sebe a až jsme usnuli. Bude krátký dévéčko dopoledne a ještě jsem si ověřila, že ani já ani ségra nemusíme v pondělí do školy ,ale máme okruhy už na maturitu a tak se do toho musím trochu pustit, ale vůbec se mi nechce.

Míša (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ranní vstávání. Já jsem ti posílala večer dotaz v půl jedenácté, chápu,že po ránu asi nečteš zpět ale jsem zvědavá tak jestli mi odpovíš. Mám taky partnera a děláme to tak.

Martin1 (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Jak se máš? Bylo nějaké hezké čůrání? Nebo bylo i to druhý, Tak já si počkám na později. Příjemný den!

Michaela (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Mě by zajímalo Kláro jestli když pissujete tak mu to pustíš do pusy naplno nebo to brzdíš. Můj muž piss taky miluje,ale já se to čůrání snažím brzdit pokud to jde protože když to vyčůrám klasicky normálně tak on to nestačí pít jak je to ze mně prudký a rychlý.

Ivan .L (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Klárko příjemnou dobrou noc a taky si počkám na lepší počasí, kdy budeš určitě častěji čůrat i mimo domov.

Bertík (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

Já čtu Klárku a se Slunickem jsem se už i viděl a teď jsem ji volal na dobrou noc. Ona co vím tak Kláře nevolá brzy nebo pozdě, ale kontakt na sebe mají. Klárku mám rád,ale jsem spíše v pozadí teď, ale čtu ji denně. Dobrou noc .

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Potěšilo mě, že jsi se ozval. Tak ať se ti daří a zase někdy napiš.

Sluníčko (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Taky jsem čůrala jenom doma a teď ve sprše ve stoje a počůrala jsem se na nohy když mi to teklo křivě na stranu na jednu nohu . Už jsem v posteli a myslím Klárko na tebe jak se máš a já dobře.

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Vy už si nepíšete a nevoláte soukromě, že se ji ptáš tady? A co alBertík, jak ten se má? Co mu dáváš mimo už se tu neukazuje, chybí nám.

Lucka (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Taky jsem doma Kláro. Čekám na jaro.

Ondotron (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Kdo si počká ,ten se dočká. I ta malá představa jak čůráš Liborovi do ruky je skvělá!

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

To bych taky chtěla někdy zažít.

Pavel1 (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Stačí se jen zmínit a najde se kluků

pepan (Pá, 9. 4. 2021 - 00:04)

Počůrat si ruku od Klárky , to bych nevydržel a buď bych byl mokrej hned tajně v kalhotech nebo bych ho vytáhl a hned bych se udělal.

Klára (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme vůbec nevylezli ven a čůráme jen doma a tak si to nechám třeba na zítra. Mamča je taková unavená a už ji to nebolí a tu medicínu bere stále poctivě a tak to snad bude dobrý. Libor byl se mnou čůrat jednou na záchodě a hladil mi pipinku když jsem to pustila a asi bude večer chtít se pipinkovat. Dnes nedáme saunu a jen vířivku a budeme relaxovat. Sníh přes den slezl,.ale občas poletoval a snad se brzy oteplí a my chceme vyjet na chaloupku. Už se nám stýská a Niki hlavně. Volala Helenka, že tam čápi už taky viděla. Tak tedy i tam jim asi nebude moc teplo.

Šišmiš (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Klárko jestli pojedeš do Mimoně k paní sousedce, udělej tam vzpomínkové čůráníčko.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Souhlasím a také se připojuji s prosbou o čůrání v Mimoni, pěkně jí pokrop celý záhon od okurek přes rajčata po ředkvičky, ať z toho ti sousedé také něco mají.

Mirek (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Klárko nevadí, příště bude lepší konstelace. Příjemný večerní milování. Třeba nám tím okořeniš ranní vstávání,pokud se zmíníš.

Reklama

Přidat komentář