Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Potěšilo mě, že jsi se ozval. Tak ať se ti daří a zase někdy napiš.

Sluníčko (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Taky jsem čůrala jenom doma a teď ve sprše ve stoje a počůrala jsem se na nohy když mi to teklo křivě na stranu na jednu nohu . Už jsem v posteli a myslím Klárko na tebe jak se máš a já dobře.

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Vy už si nepíšete a nevoláte soukromě, že se ji ptáš tady? A co alBertík, jak ten se má? Co mu dáváš mimo už se tu neukazuje, chybí nám.

Lucka (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Taky jsem doma Kláro. Čekám na jaro.

Ondotron (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Kdo si počká ,ten se dočká. I ta malá představa jak čůráš Liborovi do ruky je skvělá!

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

To bych taky chtěla někdy zažít.

Pavel1 (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Stačí se jen zmínit a najde se kluků

pepan (Pá, 9. 4. 2021 - 00:04)

Počůrat si ruku od Klárky , to bych nevydržel a buď bych byl mokrej hned tajně v kalhotech nebo bych ho vytáhl a hned bych se udělal.

Klára (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Dnes jsme vůbec nevylezli ven a čůráme jen doma a tak si to nechám třeba na zítra. Mamča je taková unavená a už ji to nebolí a tu medicínu bere stále poctivě a tak to snad bude dobrý. Libor byl se mnou čůrat jednou na záchodě a hladil mi pipinku když jsem to pustila a asi bude večer chtít se pipinkovat. Dnes nedáme saunu a jen vířivku a budeme relaxovat. Sníh přes den slezl,.ale občas poletoval a snad se brzy oteplí a my chceme vyjet na chaloupku. Už se nám stýská a Niki hlavně. Volala Helenka, že tam čápi už taky viděla. Tak tedy i tam jim asi nebude moc teplo.

Šišmiš (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Klárko jestli pojedeš do Mimoně k paní sousedce, udělej tam vzpomínkové čůráníčko.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Souhlasím a také se připojuji s prosbou o čůrání v Mimoni, pěkně jí pokrop celý záhon od okurek přes rajčata po ředkvičky, ať z toho ti sousedé také něco mají.

Mirek (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Klárko nevadí, příště bude lepší konstelace. Příjemný večerní milování. Třeba nám tím okořeniš ranní vstávání,pokud se zmíníš.

Jana (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Zdravím tě a přeji hezký večer. Nedivím se, že jste nikam nevylezli, já kromě práce taky byla doma.

Petr Patera (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Holky, stydíte se "prdět a čůrat" na veřejném WC?

Tom (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Tady se bohužel odpovědi nedočkáš, protože nejsi součástí na sebe reagujících postav.

Holka 16 (Čt, 8. 4. 2021 - 14:04)

Vychcala jsem 400 ml,pospíchala jsem domů a bylo to nutně ,že jsem si držela pipinu abych vydržela a byla jsem zvědavá kolik tam v ní je.

Mr_red (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Holky Kláro, Věro a další máte vložku nebo tampon?

Klára (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Věro moje jméno je takové tady jaké je a jeto samozřejmě přezdívka. A jestli se mi líbí s Liborem dělat společné čůrání do pusy tak nejsem z toho nadšená tak, že bych to sama iniciovala, ale udělám to pro něj ráda, protože se mu to líbí a vím i od jiných, že to taky dělají, tak proč ne? Já si Libora vážím a mám ho moc a moc ráda a miluju ho a proto se mi to nepříčí, ale do jiných praktik jako třeba násilných a podobně bych nešla ani náhodou. Feetmane, kolik to je roků a napiš mi něco víc o sobě. Nožky mám čisté a ani jsem nikam nešla ,tak je nemám ani ucho budou hezký celý den. Čůráme jen na záchodě a tak jen normálně a asi ani nikam nevyjedem, uvidíme.

Holkočůr (Čt, 8. 4. 2021 - 10:04)

Ty ji nemáš moc rád, ale ona hezky čůrá a to je hlavní.

Věra (Čt, 8. 4. 2021 - 08:04)

Tak 450. Jsem lepší. Ranní čůrání je skoro pokaždý takový nutný. Klárko jak píšeš, že ti to Libor pije přímo při čůrání , tak to je tedy opruz. Já bych to nedala. Jestli sis to nevymyslela, tak to je dost na silný povahy. Připadala bych si jako prase mu to pustit do pusy a on by se mi zhnusil taky. Sorry za upřímnost,ale musela jsem se svěřit .

Reklama

Přidat komentář