Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Týna (Pá, 9. 4. 2021 - 14:04)

Čůrala jsem venku s kámoškou před chvilkou.

Klára (Pá, 9. 4. 2021 - 13:04)

Míšo když čůrám Liborovi na ruku nebo do pusy tak to pustím normálně taky,protože to moc držet nejde. Zatím jsme čůraly s Nikou jen doma ,ale odpoledne někam vyrazíme,protože je hezky a tak se vyčůrám někde venku potom.

Holkočůr (Pá, 9. 4. 2021 - 13:04)

Udělej krásný čůrání Klárko.

Holka 16 (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Teda když čůrám tak mě to nejde zadržovat a chčiju v kuse až do konce. Když jsem to zkoušela stoupnout tak stejně to pomalu teklo dál a musela jsem to vychcat znovu naplno.

Lucka (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Klárko ,je mi špatně a tak tě jen pozdravím. Včera jsme snědli rybu a všem nám je zle a zvracíme a tak. Pa

Majka (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

Tak se v klidu dej dohromady. Mohl v tom být nějaký bacil. Já loni po rybě měla dva dny tohle,že jsem ani skoro nemohla vstát z postele jak jsem byla slabá a motala jsem se a můj muž mi musel pomáhat vstát nebo dovést na záchod . Podle doktora lehká otrava po jídle. Takže ti příliš nezávidím.

Mirek (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Majko napiš jak čůráš. ,

Majka (Pá, 9. 4. 2021 - 11:04)

Normálně, ale až budu potřebovat ,tak ti to popíšu, když to neznáš.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Dobře,to ti nepřeju,ale proč to sem píšeš,když ostatní péruješ a nadáváš jim,když něco rozebírají i ohledně Kláry,nepřijde ti to divné

Klára (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Dnes máme zase jinovatku a koukám na čápa ,je tam jeden a snad mu není taková zima a asi bude sluníčko a tak s e ohřeje. Ráno jsem čůrala hodně a Niki přišla až později a tak jsme nečůraly spolu, večer byl Libor bujnej a užíval si to se mnou. Nejprve si hrál s mýma nožkama a masíroval je s pak i s pipinkou a moc se mu chtělo dovnitř a počkal si až se mi bude chtit taky vypipinkovat a hned jsme se vypipinkovali dohromady a moc krásně,že jsem měla celou mokrou pipinku od něj a i od sebe a až jsme usnuli. Bude krátký dévéčko dopoledne a ještě jsem si ověřila, že ani já ani ségra nemusíme v pondělí do školy ,ale máme okruhy už na maturitu a tak se do toho musím trochu pustit, ale vůbec se mi nechce.

Míša (Pá, 9. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ranní vstávání. Já jsem ti posílala večer dotaz v půl jedenácté, chápu,že po ránu asi nečteš zpět ale jsem zvědavá tak jestli mi odpovíš. Mám taky partnera a děláme to tak.

Martin1 (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Jak se máš? Bylo nějaké hezké čůrání? Nebo bylo i to druhý, Tak já si počkám na později. Příjemný den!

Michaela (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Mě by zajímalo Kláro jestli když pissujete tak mu to pustíš do pusy naplno nebo to brzdíš. Můj muž piss taky miluje,ale já se to čůrání snažím brzdit pokud to jde protože když to vyčůrám klasicky normálně tak on to nestačí pít jak je to ze mně prudký a rychlý.

Ivan .L (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Klárko příjemnou dobrou noc a taky si počkám na lepší počasí, kdy budeš určitě častěji čůrat i mimo domov.

Bertík (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

Já čtu Klárku a se Slunickem jsem se už i viděl a teď jsem ji volal na dobrou noc. Ona co vím tak Kláře nevolá brzy nebo pozdě, ale kontakt na sebe mají. Klárku mám rád,ale jsem spíše v pozadí teď, ale čtu ji denně. Dobrou noc .

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Potěšilo mě, že jsi se ozval. Tak ať se ti daří a zase někdy napiš.

Sluníčko (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Taky jsem čůrala jenom doma a teď ve sprše ve stoje a počůrala jsem se na nohy když mi to teklo křivě na stranu na jednu nohu . Už jsem v posteli a myslím Klárko na tebe jak se máš a já dobře.

Amir (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Vy už si nepíšete a nevoláte soukromě, že se ji ptáš tady? A co alBertík, jak ten se má? Co mu dáváš mimo už se tu neukazuje, chybí nám.

Lucka (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Taky jsem doma Kláro. Čekám na jaro.

Ondotron (Čt, 8. 4. 2021 - 19:04)

Kdo si počká ,ten se dočká. I ta malá představa jak čůráš Liborovi do ruky je skvělá!

Reklama

Přidat komentář