Reklama

onanie kluků

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

No tak, ptáka si honí skoro každy muž, tchyně obšťastnuje povícero zeťů a ony už mi odpustily daleko větší čuňárny.

M (Ne, 25. 7. 2021 - 08:07)

Pořád píšeš deník? A co onanie? Pořád ti chutná po tom všem? Nebo si mastíš ptáka jako u mámy?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 08:07)

Deník jsem přestal psát v momentě zjištění, že je vytěžován. Nějaký čas chodily úryvky manželce a tchyni a musel jsem své hříchy těžko vysvětlovat. Onaniie mi chutná stále. Mastím ptáka u manželky i u tchyně, která s námi bydlí. Manželka je velice vzrušivá a udělá se i při lízání, i soulože jsou krátké. Za chviličku má prudký a silný orgasmus, který jí velmi vyčerpává, takže mne dost často odmítne. A tak honím a honím. manželka mi to nezakazuje. Někdy se podívá, někdy ne. Zato tchyni to baví. Často se přidá, čůráka mi vyhoní a vykouří, já jí vylížu a vyprstím, až se svalí, že už nemůže. Ta se honí ráda.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

Kdyby tohle četly, poznaly by se v tom? Nevadilo by jim to? Nepřeháníš to s tou upřímností?

Vvv (Ne, 25. 7. 2021 - 00:07)

Miluji honeni jen tak

Marie (So, 24. 7. 2021 - 23:07)

Tak teď je to jasnější. Možná, kdyby tě připustila a nedělala potíže, tak by si tě udržela

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 00:07)

Nepřipustla, ani nemohla. Sice pořád vyváděla, že jí znásilním, ale v době kdy už bych mohl, nebo měl chtít, tak už jsem věděl co je zač. Ve všem jsem jí vyhověl, ale na toto jsem měl psychycký blok.Krom toho jsem se zamiloval, mluvíme o třinácti letech, kdy už jsem byl pomšrně pohlavně vyzrálý a začal souložit s její padesátiletou kamarádkou. Tehdy mne ztratila poprvé a v osmnácti podruhé a definitivně. Pak už jen chodily dopisy s
výpisky a fota z mého deníku. Vlasně mne zachránila její hlavní zbraň. Masturbace. Kdyby jí nebylo asi bych s ní mrdal a zůstal.

Marie (So, 24. 7. 2021 - 21:07)

Teda , ty jsi číslo. S tebou bych chtěla mít děti. Upřímný úchyl je vůbec ta nejhorší-nejlepší varianta. Já být tvou matku řežu tě od rána do večera. A on si o tom dokonce vede deník aby na něj každý mohl. Já se nedivím, že tě máma vydírala, když měla takové argumenty. Já bych to sice svému synovi neudělala i kdyby byl těžký zločinec, ale ona k tomu určitě měla pádný důvod.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 22:07)

Protože absolutně nejvíc mých milenek a favoritek měly jméno Marie, tak ti to objasním. Moje matka měla bratra. Měl vážnou známost, měli před svatbou. Jednou v zimě si u ní zapomněl rukavice, vrátil se a ona mu tam šukala s jiným. Inu zanevřel na ženy stal se něj totální onanista (sám jsem jej při tom několikrát viděl a měl docela pěkné nářadí, kdejaká by po něm skočila). Staral se o své rodiče obětavě a nezištně až do smrti. To samé chtěla mít matka ze mě. Proto tolik onanie od dětství, proto povinný deník. Měla takovou utkvělou představu. Stačí?

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 15:07)

To bylo tak, ten deník mne přinutila psát máma. Psal jsem jej od jedenácti let. Má několik svazků, protože jsem psal denně o všem možném, ale také o erotice a sexu. Když jsem nebyl doma, tak si v něm četla, což jsem vůbec netušil, protože jsem si myslel, že je dobře ukrytý. Ona se mnou o tom, co si přečetla nemluvila. Když jsme na vlákně onanie, byly tam údaje i tabulkově, kolikrát jsem se honil, jak dlouho, kolik bylo semene, na co jsem při tom myslel, co mě vzrušovalo, ale bylo tam i to kolikrát , jak dlouho a jak si to dělala máma a co to se mnou dělalo, a to dlouhodobě. Kdyby to vytrhla, tak by se prozradila a přišla by o informace. Navíc si dělala výpisky, aby měla něco v ruce. Celou dobu se totálně přetvařovala. Nervózní a hysterická byla pořád a to je dobrá maska. Fotky jsem tam měl založené. Na průmce jsme měli fotokomoru, když tam někdo byl, nikdo jiný tam neměl přístup. Chodívali jsme tam s holkama šukat. Někoho napadlo nafotit akty. Fotili se holky i kluci. Nejen postavy, ale i detaily, třeba penisů. Další sada byla z vojny. U toho už holky nebyly. Některé ty fotky z vojny jsem jí dokonce poslal a ona nána, s tím obíhala sousedky. Když jsem přišel z vojny, tak jsem zaznamenal zvýšený zájem žen o mne, ale také opovržení. Jedna od naproti si akt dokonce nechala zvětšit a vyvěsila si ho v ložnici. Některé babky si přede mnou odplivovaly. Ještě že jsem tam už nebydlel.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 14:07)

To, že jsi psal i o mámě, to jí muselo pěkně nasrat. Obzvlášť jestli to bylo hodně intimní. Nenapadlo jí stránky o ní vytrhat? Píšeš onějakých fotkách. Kde ty se tam vzaly?

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 06:07)

V tom deníku byly opravdu bizarnosti, které mohla použít aby me zdiskreditovala. Ve třinácti jsem zahájil pohlavní život s padesátiletou ženou, kterou jsem měl moc rád a v deníku byly ty nejintimnější detaily. To ohrožovalo i jí. Když se dají do správných souvislostí i mnohem nevinněší věci, může ti to zkazit celý život. To jsme věděli oba. Aby mne vytrestala předčítala mi z deníku po večerech ty největší oplzlosti. Četla to i babičce, která mne měla moc ráda. Ta, když se dozvěděla co jsem napsal o pobytech u ní, přestala se mnou mluvit. Ta v tom lítala taky, ostatně i máma, jenomže nehodící se pasáže se dají vynechat.

Lada (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

Kluci nehádejte se. Onanovat je přirozený a před dívkou to nejhezčí, Postříkat kozičky bříško a malinkou je slast,

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 07:05)

Kde bereš tu jistotu?? Kluci jsou vynalézaví

Ferenc (Pá, 9. 4. 2021 - 06:04)

Já taky ne

Franc (Pá, 9. 4. 2021 - 05:04)

Ja to nepsal.

Gábina (Čt, 8. 4. 2021 - 08:04)

Taky máme syna který nemá snad nic jiného než tu onanii. Vlastně již od školky si ho pořád prohlížel a byl tak ve třetí třídě už jezdil na břiše po prostěradle. Myslím že ani neměl poluce a od deseti let si dělá dobře. Nijak to však neřeším. Je čistotnej, sem tam mu něco přeperu. Nevidím v tom žádný problém.

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 22:07)

Je neskutečné jak mámy o synech ví úplně všechno. Nejde jen o masturbaci, kdy si máma vedla přesnou evidenci o tom, kdy, kde, jak, kolikrát a jak dlouho jsem masturboval v rádoby totálním utajení. Znala i můj růst a cílovou velikost penisu, množství spermatu, mocnost výronu. Znala i mé masturbační fantazie a sny, představy o ideálních ženách, věděla jaký mám k ní vztah. Měla i fotografie mého pohlaví . Vše z mého intimního denníku, který si pravidelně četla, opisovala a vracela na místo. Pak to na mě používala k vydírání. Není to úžasné?

Dan (Čt, 22. 7. 2021 - 23:07)

K vydírání?

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 04:07)

Ty to neznáš? "Jestli neposlechneš, nedostaneš to, či ono, nepůjdeš ven atd......". Tak u mě to měla jednodušší. ".....všichni se dozví jakej jseš zvrhlík". Několikrát to použila, například když jsem navázal perspektivní známost, tak mi jí zkazila tím, že předala informace, většinou matce druhé strany.

Reklama

Přidat komentář