Reklama

onanie kluků

Regína (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Ale přesně o to jde. Vím to u mého syna. Prostě když s tím začal, tak jenom jedním prstem. Viděla jsem to u něj, měl 10 a jak si ho honil. A teď, vím, že zkouší co se dá, ale hlavní je u něj ten jeden prst. Ukazovákem si ho dodělá až k ejakulaci.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Já vím jek se to dělá. Dělal jsem to prvničkám od mládí, kolikrát jsem i vyhladil i panenskou blánu, ale když má psychický blok tak s tím nic nenadělám. Když mám špičku žaluda blízko u pochvy vždycky mne odstrčí.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

To je divný,nemá ještě jinej blok,má dceru,tak jí taky musela nějak udělat?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Měla šest dětí. Její manžel prý měl malé přirození. Po porodu ženu doktoři zašijí do původní velikosti. Dělají to pro nás otce, abychom ve své vyvolené neplavali. Mám mírně nadprůměrný penis. Když ho viděla poprvé, byla v šoku jak je velký. Ten blok je asi moje manželka. Jak tady paní Bára poznamenala, bojí se že mne svede k nevěře. Ženské jsou v tomhle dost zásadní. My chlapi to vidíme jinak.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Maminka se ke stáru znova vdávala. Už po třetí. Celý život si potrpěla na velké penisy a podobně měla i vibrátor, který používala když byla potřebná. Ten nový manžel byl sice velký boháč, ale přirození takové neměl. Musela si pochvu nechat sešít, aby novému manželovi pasovala.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Je fakt,ze Bara to vidi z pohledu ženy

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Přesně. Jinak manželka je úžasná žena. Třeba mě viděla souložit s její nejlepší kamarádkou. Jakoby se nic nestalo. Nikdy to se mnou neřešila a s kamarádkou kamarádí dál. Já se chovám stejně. Když jí šukal její šéf, také jsem je nachytal v nejlepším, dělal jsem mrtvého brouka. Hlavně že rodina funguje normálně. Život je krásný, když si ho zbytečně nekomplikujeme. Masturbace s mámou je nepodstatná. Jak správně Bára podotkla, má to stejný výsledek. Zábava a uspokojení.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 00:07)

Tak pak nevim,když to máte až takhle,tak proč ne,pak už jedine to,že ho máš vetšího a má fakt strach

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Kluka a holku. Tři a pět let. Třetí je na cestě. Nedávno počaté, takže ještě nevíme co to bude.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Kolik máš dětí a jak jsou staré?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Manželka je v práci a tchyně hlídá děti aby tatínka nerušily. Jsou vedle v pokoji a ona sem každou chvíli nakoukne. Asi by to také potřebovala. Za chvíli jí půjdu vystřídat. Když nemůže se mnou, dělá si to v koupelně.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

To je pěkné, a kde máš ty svoje objekty hříchu?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

O tom vůbec nepochybuj. Mastím se už tři hodiny.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Všimla jsem si, že ti vypadávají písmenka. Mě se to stává, když jsem vzrušená, nebo masturbuji a při tom píšu. Že ty si to děláš???

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 12:07)

Ona se nejen kouká, ale dost divoce masturbuje. Sice je částečně zakrytá, ale je jasné, že si to dělá. Zpčátku to manželce vadilo, ale když zjistila, že se pak stejně dodělávám s její matkou.... Podrží až dokud není hotová. Stejně je naše soulož prudká a krátká. Maželka má vždy velmi silný ogasmus a mne nechá na půl cesty, spolehnutá, že si to dodělám sám, nebo s její maminkou.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 12:07)

Manželce to nevadí, že se na vás její máma kouká?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Samozřejmě že o tom ví, ale dělá jako že ne. Tímhle spůsobem už mi odpustila mnohem větší nevěry. Přesto to raději děláme když není doma. Nechceme jí trápit. Tchyně je doma jen na "ostro" v zástěře. Sáhnu jí na vagínu a hned mi vyndavá ptáka a už to jede. Když to potřebuje ona, žádné cavyky. Vyndá si ho, nahoní a začneme se pojímat. Někdy si to děláme sami a koukáme se jak to dělá ten druhý. Také se ukájí, když souložíme s manželkou. Každou chvíli jí máme v ložnici. Na svůj věk je ještě čiperka a moc pěkná.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 10:07)

A manželka ví o tom, že jí obšťastňuješ maminku?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 10:07)

Ty jsi teda zvědavá. Představ si, že ne. Jednak jí mám v úctě, jako druhou, lepší maminku. Pak mám blok způsobený tou vlastní a pak jsou zde fyzické překážky. Ona tvrdí, že už neměla chlapa tak dlouho, že má ovčí pochvu. Nechá si do ní strčit prst, kterým hned dosáhnu na dělohu, maže krásně, ale má jí opravdu malou. Nechci jí dělat bolest, protože si vystačíme s masturbací. V té je lepší než manželka, protože ta to dělá jen tajně a ani nemusí, protože jí vždy kvalitně obsloužím. Kdyby tchyně chtěla mrdat, samozřejmě jí rád a s potěšením vyhovím, ale nemusím mít všechno za každou cenu.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

A mrdáš také tchyni? Jaké to s ní je? Je lepší než manželka?

Reklama

Přidat komentář