Reklama

onanie kluků

Steve (St, 24. 3. 2021 - 02:03)

No, možná to vypadá divně, trapně, úchylně atd. stud je asi veliký ... to chápeme všichni - kor od matky. Zkus to odhodit a zkus mu to udělat, ber to jako nutnost, né jako nějakou sexuální či mileneckou hrátku ... Vím, a chápu, je to asi šílený rozhodnutí. Zkus to, dodej si odvahy, nikdo to vědět ani vidět nebude ... a jemu se na chvíli uleví, a dost. Bohužel i takovým postiženým pohlavní ústrojí normálně a plně funguje, a má své potřeby.... Takto je třeba se na to dívat. Nechat to na polucích je už vážně peklo ... den dva než k tomu výronu dojde, to je děs, furt asi erekce atd. Pár jemných pohybů a má pokoj jistě na několik dní ... a to je k nezaplacení nežli čekat na poluci, nespat apod. To říkám jako zdravej chlap ... a dokážu si toho vašeho bezmocného představit ... jak se trápí a nic. Dole to šimrá a tlačí ... Já nevím jak to máte vy ženy, ale vás tam aspoň žádná tekutina netlačí která chce ven ... + spojené s erekcí údu. Jsem velkej slušňák a zásadovej, to se o mne zde ví ... přesto zde chápu a jsem pro výjimku. Udělej mu to prosím. Aspoň na zkoušku to stojí. ;-) Jsme jenom lidi, a jsme savci - tak to je.

Pavla (Ne, 21. 3. 2021 - 04:03)

Jen odvahu a nestitse. Pokut nemuze sam, tak mu to udelej. Uvidis ze bude rad.

dan (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

onanování začíná v mládí a končí v stáří je to normální holka si tam strčí prstičy a klukovi se posstaví phybuje kužíčkou sem a tam a vystříkne je to nrmální

Babča (Po, 8. 3. 2021 - 23:03)

Viděla jsem onanovat hodně kluků i mužských, protože se nato ráda dívám a hodně mne to vzruší. První byl ale můj táta. Byla jsem ještě malá. Pohádal se s mámou, opil se a řádil. Máma někam utekla. Schovala jsem se pod stolem, za kterým seděl a pil. Najednou vyndal ptáka. Byl obrovskej a rudej. Chvíli na něm pracoval rukou a pak mne postříkal. Vylezla jsem až když usnul. Řekla jsem to mámě. Hrozně se rozčílila a pak se rozvedli. Asi kvůli tomu. Pak jsem chtěla po klukách aby si to přede mnou dělali. Někteří to dokázali, jiní ne. Bavilo mne to. Pak jsem si jednoho takového honiče vzala. Měl obrovský péro. Brzy mne zbouchnul, jenže když jsem byla v šestinedělí, tak se honil a šukal i s mojí mámou. To byl konec. No a dneska se dívám jak se honí můj dospívající synek. Už je pěkně vyvinutý, stříká čím dál víc a dělá mi velkou radost.

PETR (Po, 8. 3. 2021 - 16:03)

JE TO PRAVDA JSEM ŽENATÝ SEX MÁM AONANUJU TAKY ŽENSKÝ SI TAKY OBČAS HRAJOU

pavel (Po, 8. 3. 2021 - 15:03)

onanujou všichni lidi na světě je to přirozená zaležitost každého člo VĚKA

lybor (Po, 8. 3. 2021 - 12:03)

onanovat je normální dělají to ženáči ivdané ženský

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 23:08)

To snad dělá každý

pavel (Po, 8. 3. 2021 - 03:03)

je mi třicet jsem ženatý a taky občaas onanuju holky to taky dělají ivdaný

pavel (Po, 8. 3. 2021 - 03:03)

je mi třicet jsem ženatý a taky občaas onanuju holky to taky dělají ivdaný

pavel (Po, 8. 3. 2021 - 03:03)

je mi třicet jsem ženatý a taky občaas onanuju holky to taky dělají ivdaný

pavel (Po, 8. 3. 2021 - 03:03)

je mi třicet jsem ženatý a taky občaas onanuju holky to taky dělají ivdaný

haha (Ne, 7. 3. 2021 - 23:03)

ať se úchylové vykecaj.

Franc (Ne, 7. 3. 2021 - 08:03)

Pavlino pokud máš robertka tak ho nech použitého s kalhotkama. Možná ho olize.

Franc (Ne, 7. 3. 2021 - 08:03)

Pavlino pokud máš robertka tak ho nech použitého s kalhotkama. Možná ho olize.

Vlastina (So, 6. 3. 2021 - 14:03)

Taky mám doma takovýho onana. Začal s tím brzo, neměl ani 10 a už ho zkoumal. Je asi po mě. Byla jsem v pubertě jak utržená a měla ho v 17cti. Ale teď jsem ráda za to co bylo a že ho mám. V prosinci měl 12 a mastí ho už fest. Má jen takový koutek částečně oddělený, takže i když si dává pozor, tak poznám co se u něho v posteli děje. Kalhotky mi zatím nebere.

Franc (So, 6. 3. 2021 - 10:03)

Pavlino to věřím. Když ti saje kalhotky tak musí hned stříkat. Máš nějaké černé kalhotky? Na nich je krásně vidět tvá stavicka. Vložka ho tedy nebere.

Pavlína (So, 6. 3. 2021 - 15:03)

Na vložku nemám odvahu mu ji nějak podstrčit. Je to to nejintimnější, takže ne. Jenom jednou jsem ji nechala, ale zastrčenou, možná si ji ani nevšiml. Kalhotky mu musí stačit a vím, že je z nich totálně obluzený. Černé nemám, z tmavších takové šarlatové, tedy tmavá červeň.

návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 06:03)

Pavlíno dobře děláš. Každý den mu něco tvýho připrav. Ať je kluk pořád nadrženej. Kule má plný semene a to dostane ven jenom tou svojí onanií. I kdyby pětkrát denně ejakuloval, tak mu to neuškodí. Všichni kluci v tom věku honí jak divý.

Franc (So, 6. 3. 2021 - 06:03)

Pavlino a stále masturbujes přes kalhotky? Pokud ano tak synovi závidím. Olize z nich všechnu tvojí štavičku?

Reklama

Přidat komentář