Reklama

onanie kluků

Pavlína (So, 6. 3. 2021 - 10:03)

Pořád to dělám přes kalhotky. A myslím, že z nich vysaje úplně vše co se dá. Dnes, jak je vrátil, tak byly mokré od slin, a jak jsem zkoušela, tak jsem skoro vůbec necítila svůj sekret. Prostě dokonale je vysaje. Po ránu je úplně jako omámený z toho všeho a ze své onanie.

Franc (Čt, 4. 3. 2021 - 16:03)

Pavlino a to jí jen vysajes pusou nebo si s ní potres kundicku?

Pavlína (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

Ráda to přitisknu na nos a dlouho a taky pusou. Mezi nohy nikdy. A inspirovala jsem se, jak zde kdosi psal, do kávy. Je to na povrchu jak smetana.

Franc (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Pavlino žádný informace o masturbaci syna?

Pavlína (Čt, 4. 3. 2021 - 13:03)

Jenom kalhotky. Vždycky večer si je vezme a na místo v koupelně dá ráno před sedmou. Naposledy si to musí dělat těsně předtím než je vrátí, neboť na tričku má úplně čerstvou dávku. Tak si i já užiju než se k půl osmé vrátí z obchodu.

Franc (Út, 2. 3. 2021 - 05:03)

Ahoj Pavlino vložka zabrala? Nebo jen použité kalhotky?

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

No já vidět použitou vložku, tak vážně honit nebudu, ale spíš zvracet. Tuhle úchylku opravdu vůbec nechápu. Ostatně ani cichani použitých kalhotek by mě vůbec nevzrušilo, ale naopak!

Abe (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

Lidé jsou různí. Znal jsem jednoho, který šel po ženských, když měly menstruaci. Jednou jsem byl svědkem. Držel krvavou vložku v zubech, obsah vysával a souložil "postiženou" zezadu. Příšerný hnus.

Franta (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Pavlíno, a když vytečeš po orgasmu, vytřeš si jí papírem? A kdy máš víc mokré pysky? Po čůrání nebo po orgasmu?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

Když si dělám dobře tak jenom doma. A koupelna je po ruce. Samozřejmě po orgasmu je toho víc, ale už i v průběhu onanie jsem mokrá. Takže pysky také.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Pavlino bude hodně od krve? Nebo jen tvůj výtok po masturbaci.

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Žádná krev! To bych nikdy nepřipustila. Jenom vytečení po onanii a ponechání ještě nějakou dobu poté mezi nohama. Aby to stálo za to.

návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Když bude mít takovou vložku, tak bude úplně mimo tento svět. To je na zbláznění. Uvidíš, že ráno se podle skvrn nedopočítáš kolikrát si způsobil ejakulaci. Pyžamo nebo tričko toho budou plné.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

Pavlino bude vložka použita nebo čistá?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Ježíš, čistá by mu nebyla k ničemu. Chci aby byla pěkně voňavá a bylo v ní vše s mého orgasmu. Ještě minulý týden by mi to bylo proti mysli, ale jaksi mě to rozparádilo. Jen ať si kluk užije, ať se třeba uhoní.

Franc (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Pavlino tvůj syn musí být nejšťastnější člověk na zemi když mu dáváš použité kalhotky a jsou plné tvé stavycky. Myslíš že se vystrika do tvé vložky?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Nejšťastnější a navíc úplně omámený z toho. To hlavní, na co asi pořád myslí, je ten jeho ocas. Jinak, na kalhotkách nikdy semeno nebylo a jak vidět, přikládá si je jenom na obličej. To samé možná bude i s vložkou, jestli ji dnes objeví. Ale dám ji tak, aby ji nepřehlédl.

Franc (Ne, 28. 2. 2021 - 21:02)

Pavlino tak jak tvé použité kalhotky a tvůj syn?

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 05:03)

Stejný jak v minulých dnech. Ráno objevím plno semene, tak ze čtyř honění. Naposled si to musí dělat těsně před sedmou než vstane. Je úplně čerstvý. Kalhotky samozřejmě ocucany. Dnes, za dvě hodiny to bude to samé. Vím, že mi prohlíží i postel, tak tam někde nechám vložku. Až večer teda.

Jarda (Čt, 9. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj Pavlína je mi 14 poradíš mi

Reklama

Přidat komentář