Reklama

Lechtání partnerky

Evina (St, 6. 10. 2010 - 13:10)

Ja mám vcelku malá nozky...Já tě obdivuju, že při téhle proceduře, jak říkáš, neděláš nic. Mě kdyby někdo takhle lechtal na chodidlech, tak ječím smíchy a "lechtači" by určitě schytali i nějaký ten kopanec.

Nikola (Út, 5. 10. 2010 - 18:10)

Je velmi.opravdu velmi.zajímavé že si tu během krátké doby píše takových Slovačisek.Že by zas nějaký deviantský hovado???!!!!Tentokrát volajaký drotár zosratý???!!!

Lina (Út, 5. 10. 2010 - 15:10)

Ja mám vcelku malá nozky (vel. 35) a té se mužům už tradične moc líbí. Již ani nepočítám kolik mi chalani letos pochvalili chodidla, ze jsou rozkošní, detský a tak. Nemusim mít ani otvorenou obuv, i tak drobny nozky hned vzbudzuji obdiv. Okrem toho mám i maly prstíky. A ked pridem v sandalkach, zízají na ni naraz traja muži a všechni mi chtejí delať masáž. A skončí velice příjemným lechtaním. Jeden ma lechtá prstem na klenbe, druhý se hraje s malunkými prstíkmi a třetí používa i jazyk. A nedelám nic, jen si tuhle příjemnou pozornost užívám. A teď mi holky nezávidte!

Jojo (Po, 4. 10. 2010 - 19:10)

Taky jsem si všimnul, ze kamoska si v poslednem casu dost casto ukazovala a vykládala bosé nožky tak, aby som vsimnul zo spodnej strany. Robi to odvtedy co som ju náhodou lehce polechtal. Vtedy jen vzduchala a smála se. Teď chodi po byte stale bosá, bojím sa ze prechladne. Kromě toho (soudím podla kvality její nožek) chodí na pedikuru i každý týden i v zimně. A přitom je chodidla nekdy neměli chybu. Ale i ja si ich teď začínám více všímat: jsou malý, ale tvarom velice ženský, a ešte k tomu lechtivý s rovnými dlouhými prstami. O če všechno som prišel. Teď už to začínám chápat...Žensky to prostě potrebují. Napravím to ihned.

Giacomo (Po, 4. 10. 2010 - 19:10)

Moju prítelkynu nejvíc dostáva lechtání na chodidlach medzi prstama. Jen je tu takový problém , že ona má tie prstíky velmi malinke (Jako 8 - ročná holka), že je problem sa tam pomalu dostat. Tak ji lechtáme s bratom. Jeden je chytí za prsty, druhý lechtá. No zábava. Jednou mi řekla, ze neví ci je to normální, ale ze mívá potrebu byt polechtána. A ja jej to vzdycky splnil...

Imre (Po, 4. 10. 2010 - 19:10)

Ja tiež lechtám partnerku tak, jak sa to jej(!) líbí. A potom když je to jej, je to příjemny i mě. Zatím všetky partnerky (avšak jenom 3) se zhodli na tomto: Najpríjemnejší je zrejmě pro holky jemny šimrani pírkem nebo prstami (ne nehty! jenom bruškem prsta), nejprv na pate, potom výš a pak střídavé přejíždění přes celou plosku. Líbivé jsou i krouživý pohyby. Musí to byť ale docela jemný, lehounký, to lechtá a dostane asi kazdou holku. Většina si taky necha libit lechtání jazykem - lízaní plosky a cucani prstu. Toto ich zrejme též dost vzruši. Nakonec sa patri zaradit masaz. Vyvíjime větši tlak, najprv na klenbe, ale nezabudneme ani na prsty - kazdej jeden vytahujeme a kroutíme. A ted si Vasa uspokojena Holka bude prosit další kouru tak o 2 - 3 dni. No neurobíte to pre nu, ked tak pekne prosí? (ked zlobí, staci jen naznacit ze nebude lechtani a hned posloucha.) Len aby sme sa ted nestali ich otrokmi, kdyz to kazda bude chcet...

Maxim (Ne, 3. 10. 2010 - 18:10)

Tak ja rád lehce šimrám pritelkyni chodidla, paty a neskor prejízdem prstem nebo jazykem celym chodidlom. Na závěr je másáž chodidla i uvolnenie prstov. Tento typ lechtání je jej velice přijemny. Nebo má nekdo lepsí typ lechtania, ktoré si zeny priam žádají? (Lebo moja je od toho zavisla.)

Alexandr veselý (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Musíš přidat na tom lechtání

King (Ne, 3. 10. 2010 - 18:10)

Já jsem šíleně lechtivá...Miluju lechtání holek, kterým sa to i libí, Na chodidlech je to příjemné jen málo holkám. Proto mas moj obdiv.

Nora (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

Já jsem šíleně lechtivá na chodidlech. Přítel mi vždycky popadne nohy a už to jede. Nejdřív mě jen tak lehce šimrá na patách a to je docela příjemný. Potom mi začne přejíždět prstem od shora dolu po celém chodidle. V tu chvíli se začínám pěkně kroutit a chichotat. Pak mě najednou začne zběsile lechtat a já se můžu zbláznit smíchy. Jednou když zrovna skončil s lechtáním, mě nevím co popadlo a řekla jsem: "Prosím ještě". Zlechtal mě tak, že jsem za chvíli musela rychle na toaletu. Je to pro mě největší mučení ale přesto se vždycky nechám lechtat dobrovolně a někdy schválně provokativně nastavuju bosé nohy.

realtick (Ne, 4. 7. 2010 - 19:07)

To já taky velmi rád lechtám holky, ale vždy to skončilo hádkou nebo jsem dostal po hubě, protože jsem vždy všechny lechtal proti jejich vůli. Je nějaká holka/žena, která se ráda nechá polechtat po celém těle ?mail: [email protected]

Wery (Út, 16. 2. 2010 - 12:02)

Můj příel mě hodí na postel,obě ruce mi drží jednou rukou.Nejdřiv me jen tak šimra po břiše ale pak to začne.Lechtá me do tý doby než budu udýchaná..Jednou mě s jeho dobrým kamaradem zlechtali tak,ze to trvalo 1 hodinu.takze dobrý no:)

tickling (Út, 26. 1. 2010 - 19:01)

http://steklenie.comlu.com/

Rada lechtající (Út, 26. 1. 2010 - 14:01)

Lechtejte až do úplnýho pochcání !

Jozef (Út, 26. 1. 2010 - 14:01)

Brácha je pěknej...Teď nechapu proč sestře neudelat lechtani ?

Mike (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

Ahoj, já byla jako malá...Ahoj Sandro, prosím pisni na [email protected] :) můžem se domluvit :)

Archiel (Út, 10. 11. 2009 - 16:11)

nenávidím lechtání,brácha mne...Brácha je pěknej úchyla...tohle se dělá partnerce a né sestře....

holčina (So, 7. 11. 2009 - 20:11)

nenávidím lechtání,brácha mne svlékne a lechtá mne spoutanou v sprše,až se z toho počůrám

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

Tj

tuc tuc (Út, 3. 11. 2009 - 07:11)

ja napodpazi alenejlepsi je zenu spoutat a lechtat...D>

Reklama

Přidat komentář