Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 09:03)

Jana ňbude asi hloupé stvoření,když je schopná napsat připrcávat z tvrdým y a hned vidíš,jak jí to to stádo odkejve,ta je schopná napsat pýča a bude to podle ovci dobře:):):)

Jana (Pá, 26. 3. 2021 - 20:03)

Děkuji. Nauč se česky Přyprcávat se píše s tvrdým y .

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 04:03)

Nemáte pravdu, slovo připrcávat se píše s měkkým i

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 21:03)

O tom v tvém případě nepochybuju. Ty si chceš povídat, co?

Simona (Pá, 26. 3. 2021 - 21:03)

Už jsem se Jano bála ,že tu nikdo nemá smysl pro humor. Klárko tobě příjemný večer a dobrou noc. !

! (Pá, 26. 3. 2021 - 20:03)

Jano,body pro tebe !

G. (Pá, 26. 3. 2021 - 20:03)

Milý pane, já problematiku Zenových zahrad znám a je to samostatná část studia na VŠ a na SŠ se to učí jen okrajově. Co se týká těch knih , tak ta první není pro laiky ,ale je velmi odborná a ta druhá víceméně také. On je velký rozdíl znát Zenovou zahradu z teorile a daleko jiný v praktickém provedení a tvavby Zenových zahrad mají celkem dvanáct různých studijních oborů..

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 04:03)

Takže tímto příspěvkem jasně říkáte, že je to něco v čem se vyznají jen profesionálové s vysokou školou navíc zřejmě jen z velmi specializovaných oborů a tady v diskuzi o chcaní se náhodou sešlo několik lidí, kteří to léta obdivují a všichni tomu rozumí?? Vždyť je to naprosto absurdní! Kdyby se tu nějakým zázrakem potkali dva takový lidé, ale to by bylo málo a tak tomu rozumí všechny zdejší Klářino kamarádky... Ještě by mě zajímalo kolik reálně tady v Českém ráji a někde u té České Lípy nebo Šluknova těchto cizokrajných zahrad je? Kdybych to měl brát podle této diskuze má jí tam asi každý, ale oblasti čas od času navštívím a tak se můžu spolehnout na svůj zrak, že naštěstí u klasických českých roubenek lidé mají naše krásné obyčejné zahrady. Zdejší autoři jsou prostě snílci a ať píši náhodou o močení nebo řeší něco úplně jiného vždycky se ukáže, že jsou to jenom fantazie.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 07:03)

Ano, je to tak.

Ondra (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

Byl jsem Klárko taky venku a viděl jsem tam čůrat jednu holku, ale byla trochu dál u stromu, takže pipinku detailně vidět nebylo,ale to ,co z ní teklo to bylo vidět a bylo moc hezký, protože taky čůrala víc dopředu na bobku. Kdyby čůrala dolů, tak bych si to mohl jen domýšlet.

Holkočůr (Pá, 26. 3. 2021 - 15:03)

Sledoval jsem dvě holky tady v parku a jedna byla taková, že jsem si myslel,že asi bude brzy čůrat . A taky jo ,asi za 5 minut zašla za keř přímo k panelákový zdi a tam si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a chcala pod sebe hodně z výšky a tak bylo vidět její světlý krásný proud . Ta druhá se bohužel nevychcala, a pak spolu odešly pryč.

pepan (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Holky kde jste? Pojďte čůrat.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Nepsalo se tady, že ten Libor z příběhu studoval zahradní architekturu? A to jako neví co jsou zen zahrady a musí si k tomu kupovat populární literaturu? Divný.

Venca (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Klára tady nedávno psala, že Libor vybírá každý den kontejnery. To na studium zahradní architektury moc nevypadá. Spíš je to nějaký bezďák. A doma prý mají tchoře.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Tak myslím, že tahle diskuze pomalu upadá. Už se to zvrhává do keců a urážek. Pozorovateli to nezachráníš, kdo tohle vlákno čte už dlouho, tak to pozná, ale nic s tím neuděláš.

Klára (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Dnes je hezky a výuka skončíla a já už to nějak neřeším. Máme rámcovou přípravu a okruhy k maturitě, ale ta motivace moc není, nějak to udělám a hotovo. Niki to má úodobný. Čůraly jsme o přestávce a Niki chtěla pokropit trávu na zahradě a tak vyběhla ven a v rohu vyhrnula sukni a hned jí to šlo hodně, protože to bylo po ranní kávě a já jsem se přidala a moje kropítko z pipinky taky udělala prudkou loužičku. Libor odjel za otcem a na oběd nebude a tak budeme odpoledne spíše odpočívat a dáme lehátka na sluníčko. Jájo ,tvůj muž je asi jeden z mála,co na holčičí čůrání moc nereaguje, Libor je z toho úplně odvázanej. Ta zenová zahrada jak se na ni ptáte je opravdu úplně něco jiného ,ale je to něco, co v minimálním zaplnění dává klid a ticho pro relax a už to s Liborem dost studujeme a ty knihy snad brzy přijdou a budeme to dělat. Je tady na to dobrý pozemek a my jsme na konci vesnice a zahrada je na jih a tam už je louka a les a domky jsou na druhou stranu kousek dál. Návštěvníku, já to druhý dělám někdy ráno někdy přes den, ale moc o tom nejsem nastavená psát. A vidím, že mne a Zuzku zase tady někdo parodoval u psal za mně, no Ťufík není tchoř, ale králíček.

Dotaz (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Kláro, proč mám pocit z toho tvého posledního diskuzního příspěvku, že o těch zenových zahradách víš o mnoho víc? Ty jsi je někdy viděla přímo? Nebo Libor? To byste museli do východní Asie , zejména Japonsko, Korea... Ale to nic nesráží, že píšeš pěkně i o čůrání. Jen dotaz, třetí vjem, intuice.

Scarlett (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Zajímavý postřeh. Kláro doporučuji autor Nagasaka Yoshimitsu knihu Mt. Koya: Ehoes of the spirit.
Něco úžasného.

Pozorovatel (Pá, 26. 3. 2021 - 12:03)

Ok, dá se objednat pře Amazon cca 1500 Kč.

Jája (Pá, 26. 3. 2021 - 11:03)

Aha, ale z toho co popisujete, to musí být sexuální vzrušení. Já se natočím při močení a podívám se na sebe, ale asi mě to vzrušovat nebude, asi z toho budu mít legraci. Mám 4 roky muže, ale ten to právě tolik neprožívá

Reklama

Přidat komentář