Reklama

Kastrace

Ivo (So, 3. 7. 2021 - 22:07)

Půjčím ti burdizzo kleště.

Návštěvník (Čt, 8. 7. 2021 - 09:07)

Lepší je skalpel a kulky ven !

1Jirka (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

To je nás víc. Ale kde ti to udělají je velký problém. Škoda, ze se nejedna o takový zákrok jako úpravy prsou na klinikach. Relativně hned, zaplat a další. Bylo by pak méně problému v rodinách nebo ve vztazích.... určitě zajímavý kolik procent mužů by na to šlo...

Pavelryb (Po, 25. 1. 2021 - 17:01)

Kdyby to byl standardní zákrok, myslím, že by na to šlo dost mužů, až by se tomu možná ženy i divily.

Pavelryb (Po, 25. 1. 2021 - 17:01)

Nedávno jsem četl jeden článek, kde psaly ženy z USA, že za ideálního životního partnera by braly muže, který je vykastrovaný a nejlépe i po odstranění penisu. Psaly tam i nějaké důvody, jako že by byl celkově klidnější, byl by věrný a nemohl by svou ženu podvádět, nemohl by si s jinou udělat dítě a odejít od rodiny za tou druhou. Byl by pro svou rodinu životní jistotou. Tak by mě zajímalo, jak jsou na tom české ženy? Vyhovovalo by vám to také? A pokud ano, tak pouze vykastrovaný nebo i penis úplně pryč?

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 01:01)

Pěkné kraviny sem chtějí importovat z Ameriky . Pro ty ženské je to opravdu dobré , ten chlap už je jen strojem na peníze a ona si za ně pořídí vše co potřebuje . I toho hřebečka na sex .

Pavel (Po, 1. 2. 2021 - 17:02)

Ano, ta ženy by si potom mohla dopřát všechno, i toho hřebečka. Ale pokud se tak domluví a ten velmi submisivní muž s tím souhlasí a chce to tak, je to jen a pouze jejich věc.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 23:02)

Ale ano , pokud je svolný být vykastrován jako pes , tak ano . Ale tomu psu nechají penis .

Cudnost (St, 20. 1. 2021 - 16:01)

Každý kdo vyhledal tuto stránku o tom přemýšlí, tak jako já. Ta představa je lákavá, že dole nebude nic překážet. Bylo by super dostávat od své drahé polovicky hormony a když by nechtěla tak by je schovala a ptáček by se nepostavil. Děti už máme a ja jsem stejně zamcen v pásu cudnosti. Ta představa je vzrušující.

1Jiri (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Ahoj. Prosím o kontakt na někoho kdo by v tichosti provedl mou kastraci. Ale vážně a vážně odpovědi, ne úchylné vymysli... nebaví mě pořád poslouchat řeči manželky o sexu. Navíc v sexu a fyzicky nevynikam... diky. Napisu e-mail..

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

A až ti vyřežou kulky , tak si myslíš že budeš vynikat a manželka přestane o sexu mluvit ?

1Jiri (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

Vynikat nebude ani potom. A ona o sexu stejně nemluví... pro můj klid by to bylo

Jana (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Myslím si že pro chlapa byl opravdu kastrace trest , jinak si myslím že si ze všeho dělají srandu . Za sex.delikt by mělo být samozřejmostí , že o ty kuličky mezi nohama příjde , máte stejný názor dámy ? Kdysi bylo enauchu (těm co vyřízli varlata) spoustu . Chlapů na oplodnění žen je spousta . Napíše mi někdo?

1Jiri (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Je zvláštní jak se změnil za cca 100 let vztah mezi mužem a ženou. Dřív muž vše vedl a rozkazoval ( neříkám ze to bylo dobře!). A já tipuju ze za 30-50 let budou ženy muže vést a standardně kastrovat v 18ti letech. A jen zlomek zůstane “chovný.” Aby ale na druhou stranu byl ten zbytek ještě plodný... já mám pocit ze zažívam kecovou manželskou kastraci již 15 let...

Karel Hynek (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Nevim, ale přijde mi ten Vás názor divny. Lehce jste na bednu. Nebylo by lepší vyhledat psychiatra...

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

za 30-50 let tu už budou umělé spermie. Rozmnožování bude selektívní a řízený proces. Sex tu bude jenom pro radost. No a korkokluci budou stále s radostí předvádět svou chůzi v korkových dřevácích.

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Já bych po kastraci vesele nosil korkové dřeváky, oblékal bych legwarmery. Zjemnili by se mi ještě více už tak jemné črty. Tragedii bych z toho nedělal... Ale k mé kastraci není důvod.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Reklama

Přidat komentář