Reklama

Kastrace

Cudnost (St, 20. 1. 2021 - 16:01)

Každý kdo vyhledal tuto stránku o tom přemýšlí, tak jako já. Ta představa je lákavá, že dole nebude nic překážet. Bylo by super dostávat od své drahé polovicky hormony a když by nechtěla tak by je schovala a ptáček by se nepostavil. Děti už máme a ja jsem stejně zamcen v pásu cudnosti. Ta představa je vzrušující.

1Jiri (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Ahoj. Prosím o kontakt na někoho kdo by v tichosti provedl mou kastraci. Ale vážně a vážně odpovědi, ne úchylné vymysli... nebaví mě pořád poslouchat řeči manželky o sexu. Navíc v sexu a fyzicky nevynikam... diky. Napisu e-mail..

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

A až ti vyřežou kulky , tak si myslíš že budeš vynikat a manželka přestane o sexu mluvit ?

1Jiri (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

Vynikat nebude ani potom. A ona o sexu stejně nemluví... pro můj klid by to bylo

Jana (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Myslím si že pro chlapa byl opravdu kastrace trest , jinak si myslím že si ze všeho dělají srandu . Za sex.delikt by mělo být samozřejmostí , že o ty kuličky mezi nohama příjde , máte stejný názor dámy ? Kdysi bylo enauchu (těm co vyřízli varlata) spoustu . Chlapů na oplodnění žen je spousta . Napíše mi někdo?

1Jiri (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Je zvláštní jak se změnil za cca 100 let vztah mezi mužem a ženou. Dřív muž vše vedl a rozkazoval ( neříkám ze to bylo dobře!). A já tipuju ze za 30-50 let budou ženy muže vést a standardně kastrovat v 18ti letech. A jen zlomek zůstane “chovný.” Aby ale na druhou stranu byl ten zbytek ještě plodný... já mám pocit ze zažívam kecovou manželskou kastraci již 15 let...

Karel Hynek (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Nevim, ale přijde mi ten Vás názor divny. Lehce jste na bednu. Nebylo by lepší vyhledat psychiatra...

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

za 30-50 let tu už budou umělé spermie. Rozmnožování bude selektívní a řízený proces. Sex tu bude jenom pro radost. No a korkokluci budou stále s radostí předvádět svou chůzi v korkových dřevácích.

korkoklub - kluk (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Já bych po kastraci vesele nosil korkové dřeváky, oblékal bych legwarmery. Zjemnili by se mi ještě více už tak jemné črty. Tragedii bych z toho nedělal... Ale k mé kastraci není důvod.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Tomas (St, 2. 12. 2020 - 13:12)

Chtel bych byt operacne vyrezany.O posledni orgasmus bych prosil se slzami v očich a manzelka s milencem by to se smichem zakazaly,že takove hloupe čune s malim penisem si orgazmus nezaslouži,ale na konec by se slitovyly a manželka by mě vyhonila v gumove rukavici a se smichem by mi řekla užij si to čunatko je to naposledy.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Orgasmy mají i vykastrovaní , jen ženy oplodnit nemohou . Toho se místo nich rádi ujmou jiní .

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

A to se mi líbí ,že chlap už neoplodní ženu ,už se nemusí bát !!!OK ?

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

Ano , ta jeho neschopnost udělat ženské panděro . Ale pokud ta potřeba nastane , určitě se někdo najde kdo si rád stříkne .

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Je to chvilka a je to definitivní . Těch oplodňovačů je víc než dost , nabídka exponenciálně převyšuje poptávku .

Jana (St, 13. 1. 2021 - 02:01)

Proto by pro chlapa neměl být kriminál , ale kastrace , hlavně pro sex.delikty . Jako ve středověku mu je rozmačkli kleštema a bylo po chuti .Na oplodnění žen je chlapů dost .Po padesátce by museli na kastraci , aby neměli chuť na mladý ženy a neočumovali je. Co na to říkáte pánové? To samé by platilo i o domácím násilí - 2 × a po třetí kastrace , toho by se každej chlap určitě bál . Při znásilnění kastrace bez umrtvení , a to by ho asi hodně bolelo , že? Dámi jste pro ? Odpoví mi někdo?

Reklama

Přidat komentář