Reklama

Kastrace

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Ženská vúbec neví jak to má chlap mezi nohama citlivé , manželka mi je občas prošahne a to fakt bolí

Tomas (St, 2. 12. 2020 - 13:12)

Chtel bych byt operacne vyrezany.O posledni orgasmus bych prosil se slzami v očich a manzelka s milencem by to se smichem zakazaly,že takove hloupe čune s malim penisem si orgazmus nezaslouži,ale na konec by se slitovyly a manželka by mě vyhonila v gumove rukavici a se smichem by mi řekla užij si to čunatko je to naposledy.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Orgasmy mají i vykastrovaní , jen ženy oplodnit nemohou . Toho se místo nich rádi ujmou jiní .

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

A to se mi líbí ,že chlap už neoplodní ženu ,už se nemusí bát !!!OK ?

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 23:01)

Ano , ta jeho neschopnost udělat ženské panděro . Ale pokud ta potřeba nastane , určitě se někdo najde kdo si rád stříkne .

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Je to chvilka a je to definitivní . Těch oplodňovačů je víc než dost , nabídka exponenciálně převyšuje poptávku .

Jana (St, 13. 1. 2021 - 02:01)

Proto by pro chlapa neměl být kriminál , ale kastrace , hlavně pro sex.delikty . Jako ve středověku mu je rozmačkli kleštema a bylo po chuti .Na oplodnění žen je chlapů dost .Po padesátce by museli na kastraci , aby neměli chuť na mladý ženy a neočumovali je. Co na to říkáte pánové? To samé by platilo i o domácím násilí - 2 × a po třetí kastrace , toho by se každej chlap určitě bál . Při znásilnění kastrace bez umrtvení , a to by ho asi hodně bolelo , že? Dámi jste pro ? Odpoví mi někdo?

Jirka (Pá, 22. 1. 2021 - 21:01)

Já jsem pro a dobrovolně se hlásím.

Pavel (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Máte pravdu Jano, jen si nemyslím, že by to mělo být určené věkem. Já myslím, že pokud má již muž děti a domluví se s partnerkou, že už další nechtějí a oba dva s tím souhlasí, tak není potřeba čekat, až mu bude 50. Jen je otázka, jak to potom bude mít ta žena se sexem? Je víc možností, jak to může vyřešit. Třeba orálním sexem, pomůckami, nebo se může sexu úplně vzdát. Pokud si chce nadále sexu užívat se vším všudy, je otázka jestli nebude vykastrovanému manželovi nebo partnerovi vadit, že má sex s jinými muži. Ale to je jen na jejich vzájemné dohodě. Ale jen ještě něco k té kastraci. Pokud si již nějaký muž nechá odstranit varlata, myslím si, že by bylo daleko lepší si rovnou nechat odstranit i penis. Co myslíte Vy Jano? Varlata a penis jsou mužské pohlavní orgány, patří k sobě a jedno bez druhého nemají význam a ani smysl. K čemu by byl muži penis bez varlat nebo naopak varlata bez penisu? Úplná zbytečnost, pokud muž nemá obojí a obojí funkční, nemyslíte?

Peter (St, 27. 1. 2021 - 08:01)

Myslím, že by sa veľmi trápil, ak by mu varlatá ostali a penis by mu vyrezali. Varlatá by boli funkčné, no sex by nemohol mať a ani masturbovať. Ostal by večne nadržaný, no orgazmus by nemal ako docieliť.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 23:02)

Ale mohl , drážděním prostaty přes konečník . Může to být i elektrickou sondou , to je intenzívnější .

Pavel (Po, 1. 2. 2021 - 17:02)

Nevím, proč by si muž nechával varlata, kdyby si nechal odstranit penis? To by si už nechal snad odstranit oboje. K čemu by mu potom byly?

Rita (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Nemáte pravdu , stříkal do mně i eunuch .

Pavel (Pá, 22. 1. 2021 - 21:01)

Jen pro informaci Rito, zde informace ke kastraci - slova primářky sexuologického oddělení FN

Co z toho vyplývá pro budoucí sexuální život muže?
Je taková laická představa, že muž po kastraci není schopen sexuálně žít. Tak to není. Klienti po kastraci jsou schopni určitou dobu dosahovat erekce a mít sex, jen ne v takové míře jako předtím. Prožívání orgasmu je narušeno a množství semene je minimální. Muž je potom trvale neplodný. Postupem času erekce zcela zmizí, orgasmus již nebude možný a nebude se již produkovat ani semeno. Za jakou dobu to nastane je zcela individuální, obecně k tomu dochází v rozmezí jednoho roku až pěti let.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 22:04)

Po kastraci muž přece žádné semeno nemůže produkovat když nemá varlata . Jako samec je vyřízený . Může mít jen nějaké zapomenuté spermie v chámovodech . Ty ovšem po několika ejakulacích vyplaví sekret prostaty který samozřejmě produkuje i po odstranění varlat .

Pavel (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Víte Rito, nevím, jak do Vás stříkal, ale muž po kastraci už není v sexu tak výkonný, jako když měl ještě všechno. Po nějaké době se haldina testosteronu sníží natolik, že se mu už ani nepostaví a penis připomíná " gumového medvídka" a věřte tomu, že v tomto stavu ho už do Vás nezasune a ani nic nevystřikne. Dají se brát i hormony, aby mohl po kastraci mít sex, ale je to chemické svinstvo a také to nevydrží pořád. Takže po pár letech bude pro takového muže penis zbytečností

Karel (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Naprosto souhlasim.Ješte bych dal povinnou kastraci mužum z malim penisem jako mam ja.Po sexualni strance jsme zbytečne existence a když neumime uspokojit ženy nesasloužime si mit orgasmus tim padem nemusime mit kulky.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 22:01)

Orgasmus můžeš mít i bez kulek , ale ženskou neoplodníš !

Peter (St, 13. 1. 2021 - 09:01)

Absolútne s Vami súhlasím vo všetkom. Každý sexuálny delikvent by mal byť okamžite vykastrovaný. Ak by čakal na proces kastrácie tak ho okamžite uzamknúť do pásu cudnosti až do dňa kastrácie. Oplodňovať ženy by mohli len slušní a významní chlapi. Kastráciu povinnú by som posunul z hranice 50 rokov na hranicu 45 rokov. Domáce násilie 2x a dosť, už žiadna iná možnosť. Prichytení pri masturbácii 2 x, okamžitá kastrácia. Pri znásilnení okamžitá kastrácia pred verejnosťou, na znak odstrašenia, bez umŕtvenia, najlepšie kliešťami a potom operačne vybrať semenníky.

Reklama

Přidat komentář