Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mně (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

nevadí,že se o tom mluví a poukazuje se na to, ale je to jen zveličené a z těch lidí se dělají zrůdy. Pedofil je v zásadě člověk, který nezletilému nikdy neublíží. Drtivá většina predátorů,co útočí na děti jsou podle výsledku nepedofilní zdraví jedinci. Je to nafouknuté a účelově cílené.

Hmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Aha, už vás chápu. To máte pravdu, skutečný pedofil dítěti tak z 80% neublíží, těch 20% je tehdy, když se nedokáže ovládnout a pak toho třeba na celý zbytek života lituje. Jenže, ono nejde jen o pravé diagnostikované pedofily ale hlavně o ty lidi, kteří vědomě a cíleně chtějí sexuálně zneužívat děti a využít jejich slabost vůbec nějak vyhodnotit situaci.

Ano, (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

A takové jedince těžko najdete třebas na této diskuzi. To jsou jen neškodné fantazie a mnohde i samotných mužů a ne dívek.
Takové jedince naleznete zcela jinde.

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Souhlasím. Jen s výhradou, že neškodné fantazie mužů a dívek nebo vydávání se za děti, mohou škodit právě těm dětem. které sem nějak omylem zabloudí a mohou se domnívat, že je to skutečné. a že jejich život není normální nebo že s nimi není něco vpořádku.

Ok (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

to máš pravdu.

Jitka (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

SOUHLASÍM

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Je to opravdu hrozná společenská masáž. Taková hra "za vším hledej úchyla,pedofila".
Děti do školy vozí autem před vchod, a vyzvednou, protože všude číhají nebezpeční predátoři. Hlídej ! Ano souhlasím. Je to manipulace se zdravým myšlením lidí. Ano jsou zloději,vrazi i pedofilové,ale kam jsme se s tou masáží mozků a vymýváním zdravého rozumu dostali? Ano,lidi jsou ohebné stádo bezmozků - cituji Kláru.

Ema (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Mám dvě nezletilé děti 8 a 11 let, ale co se v posledních letech děje je opravdu útok na logické myšlení lidí. Bojím se o své holky, ale nevidím za každým rohem úchyla a myslím si,že to někdo chce takto ve společnosti hrotit. Ano je to hon na čarodejnice.

Hmmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Takový přístup je naprosto vpořádku. problém bude stále větší na internetu, kde děti budou trávit logicky stále více času. Nikoli za rohem školy.

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 07:03)

Ok,klidně. V kolik hodin a kde? Taky přeji dobré ráno. Tady máme vánoce.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Tady je taky bílo. Já se těším na jaro a ono nic. Báro, já bych tě vyzvedla na Shellce jak je na Prahu hned za Turnovem třeba v půl druhý . Víš kde to je?

Bára (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Tutovka! Znám. Budeš v tom modrým autě? Já mám taky modrý Fabii 4L..... Těším se. Kdyby ti do toho něco vlezlo tak upřesním. Pojedu z Paceřic od matky.

Klára (Pá, 19. 3. 2021 - 07:03)

Dobré ráno. Už jsme s Nikou vyčůraný a bylo to klasické větší ranní čůrání z plných bříšek a budeme mít snídani a výuku dopoledne a já se pak ozvu. Niki už mi nese kafe,tak já mobil vypnu. Někdy píšu od sebe z noťasu, někdy z mobilu. Ještě k Sluníčku. Návštěvníku, není to dítě, je narozená 13.listopadu 2005,takže je jí opravdu patnáct. Báro,jestli se chceš sejít,co takhle v neděli?

Ivoš (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Spíš sem náhodně zabloudila. Tak jasně, sem pudou jen ti,co je to zajímá a ostatní z toho budou trochu překvapeni. K tomu Sluníčku, hele jestli sem přijdeš , tak ikdyž jsi psala nějak, tak to také pro mne bylo příjemné to číst a představit si tě. Nejen, že jsi se chtěla vyrovnat Kláře, ale i popisovala jsi svým stylem příjemné zážitky s čůráním. Budu smutný jestli už přestaneš psát ,zůstaň. Mohu mít takové přání?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Libí se ti děti,viď

Aneta (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Mám 18 roků a o tom jak čůrám mi připadá psát dost uhozený . Tady ty některý holky jsou jak jsem pochopila i mladší a předvádějí se jako prodejný kurvy. A ta Klára má kluka a jemu to nevadí, že sem píše jak čůrá a klidně mu čůrá do pusy a že tady píšou holky ,že kadí. Já bych se styděla. To je strašný. Jdu pryč a už sem nepřijdu. Přečetla jsem si kus a to je na hlavu.

Waco (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Tak vypal. Evidentně jsi na špatný stránce.

Ondotren (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Psala,že bylo 15. Pak nevidím problém a musíme jí věřit . Jenže zde to nikdo neprokáže, to může psát stejně tak dítě ze základky jako padesátiletý fantasta.

Vojko (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Sluníčko moc krásně močí, mělo by setrvat.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Co furt blbnete. Je jí 12 nebo 15 nebo kolik. Ta tu nemá co dělat.

Reklama

Přidat komentář