Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Zeptám se jako kolega červený, ty Klárko čůráš s tamponem nebo ne ,když to máš?

Mr_red (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

A čůráš s tamponem nebo bez něho?

Holka 16 (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

Teď jsem čůrala s tamponem. První den mi bývá blbě skoro pokaždý. Ségře ne.

Mr_red (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Pěkné a jak často si tampon měníš? Taháte si se ségrou za provázek?

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 11:03)

A to tady opravdu není nikdo, komu se líbí samotné čůrání a nemá potřebu ho spojovat se sexem a vzrušováním se?

Holka 16 (Pá, 19. 3. 2021 - 11:03)

Čůrání jsem neměřila ani se ségrou ne. Dnes mi není moc dobře, protože mám ty věci. A nohy mi nesmrdí, jsem doma v
čistých ponožkach .

Mr_red (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Máš vložku nebo tampon?

Holka 16 (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Tampon

Názor (Pá, 19. 3. 2021 - 10:03)

Ten, kdo by byl nebezpečný , by asi těžko tady preferoval své aktivity. Byl by totiž velmi snadno odhalitelný. Takový lidi se budou asi držet v zákrytu, aby na ně někdo nepřišel. Proto si také myslím, že zde se jedná o fantazie mužů a dívek, provokují se až tak, že si to u toho udělají a pohoda. Mohu se i mýlit, ale nemyslím si to.

Mirek (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Holko16, jaké bylo dnešní tvé čůrání? Neuděláme spolu někdy?

Willy (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Tady se nikdo kromě Sluníčka za dítě nevydával. Já sám jsem ho hnal pryč ,když psalo tak debilně. Prý má 15. Tak asi ano,ale dnes se neozvala a asi už ani neozve,když se zkontaktovala s Klárou .

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Těch honů na lidi je mnohem víc. Finanční úřady zaklekávají na slušné podnikatele,aby vykázali činnost nahoru,atd.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Myslíš tedy,že ty holky si to pak v rozhovorech vymejšlely? To asi ne,že,neber ten dokument,ber to tak,že se to děje a uvedl jsem to jako přirovnání,mohl jsem uvést jinej příklad,ale když to tak vezmu,tak,tady v tom Sluníčka podporujou a nevím,jestli se jí dá věřit,ve 14 už psala,že jí je 15 a bylo toho víc,nicméně svojí dceru bych přetrhl,doufam,že jsme jí vychovali ke slušnosti

Nepochybuji, (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Že jste své děti vychovali slušně. A ty holky si zase příliš nevymýšely,ale . Něco jiného je scénář a něco trochu jineho realita. Proboha! I Kdyby se chytil jeden nebezpečný deviant,měl ten dokument smysl. Já se v této branži pohybuju od roku 1992 ,takže opravdu znám pozadí.

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Asi tak,ony nebo oni dotycní by tady mluvili jinak,kdyby se jim neco podobneho prihodilo,je videt,ze Klara sem Nikolu nepusti a ma sem zakaz,ale u ostatnich ji to nevadi,a pak bude povidat o bezmozcich

Hmm (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Je to tak.

Pavel1 (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Dobrý ráno,tak mi to nedalo a koukal jsem,že Skuníčko sem tedy píše od 14,zlobte se na mě,jak chcete,ale jsem rád,že to není moje dcera,jaké tady dostávala nabídky a co sem všechno psala,zajímala by mě Kláro tvá reakce,kdyby to byla tvoje dcera a někteří úchylaci by jí davali nabídky jako tady Sluničku,co bys dělala,kdybys to věděla,podle mého ta holka,tady neměla co dělat,a to všichni odsuzovali ty parchanty v dokumentu v Síti a tady....

Holkočůr (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Psát o čůrání není snad nezákonné. Kdyby bylo Slunci méně a psalo tady o jiných technikách tak to jo,ale ono psalo,že jednou uteklo ,že jí nějakej kluk ho chtěl ukázat a že nikdy nic s nikým nemělo.

Víš (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

Jak ten dokument vznikal a znáš pozadí? Já ano. Myšlenka správná a kromě několika figurantů,aby to mělo šťávu aby to bylo sledovatelné, a se do sítě opravdu chytili i nefalešni operátoři. Už to tady kdosi napsal...jak může být takový snímek důvěryhodný, když pedofil chytá pedofily a na své anomálii vybudoval projekt. Myšlenka super,ale ty nevíš co za tím je dál. A české stádo to taky nevidí a vidět nemůže. Mimochodem je to jen společenská objednávka co se hodí že? Tohle téma tady bylo roky a nikomu to příliš neleželo v žaludku, tím ho neschvaluji,ale je to jen hon na čarodějnice.

Hm (Pá, 19. 3. 2021 - 08:03)

A tobě vadí, že společnosti teda nám stádu není problematika pedofilie lhostejná a nezavírá před ní oči? Nebo ti vadí, že to točili lidé,kteří pedofilní prostředí znají? Jen se ptám.

Reklama

Přidat komentář