Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

A co jsi cítila dole jestli to nechceš psát tady tak rád budu když my napíšeš na [email protected]

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

Šikulka jsi Simonko a co pak teď děláš krásně se to čte a ještě líp představuje a co jake jsi mnela kalhotky na sobě při tom bych ti pomohl tě umít

Simča (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Taky už to mám za sebou. Po obědě se mi začalo docela chtít, tak jsem si vzala to připravený oblečení a šla si v něm sednout na záchod. Pak se to ale celý nějak zaseklo. Cítila jsem jak jsme plná, ale jako bych byla bloknuta z toho nezvyku, že sedím na WC oblečena. Trochu víc jsem zatlačila a konečně se to rozjelo. Kadila jsem velký tlustý hovínko a ty těsný kalhoty se nafukovaly až jsem myslela, že prasknou a docela zajímavý pocit a příjemný teplo na zadečku. Akorát jsem se do toho neplánovaně i počůrala. Jak jsem hodně tlačila, tak tomu nešlo zabránit. Takže ze záchodu jsem vyšla mokrá a s pořádnou boulí na zadku. Odvážila jsem se v tom stavu aspoň na verandu. Dál radši ne aby mě neviděli náhodou sousedi. Nakonec jsem zůstala v těch plných kalhotách asi hodinu. Pak už jsem se radši šla umýt abych stihla uklidit a vyvětrat kdyby se u nás doma někdo náhodou objevil dřív a stihla jsem to v pohodě. Takže docela zajímavý a potvrdilo se mi, že ten pocit když jsem pokaděná se mi líbí. Ten úklid je sice trochu horší, ale dá se to. Někdy to ještě určitě provedu. A ty Lucko už neblbni za tři dny už těch nehod bylo až až. Tak ať si pak přítel tvé mámy nemyslí, že jsi nějaká vadná nebo tak něco.

Zadek4 (So, 31. 7. 2021 - 12:07)

Ahoj Simčo, tak gratuluji a doporučím ti, že na to jsou pleny. Já si zrovna užívám v pokakané plence. Na záchodě, ale s plennkou jsem to zkoušel také a přijde mi to v něčem zajímavé. Taková parodie na běžné kakání. :D Ale nejraději to mám v kleče. A blok už nemám, ten se mi povedlo dávno odnaučit. Už jsem naučen, že jak si natáhnu plenku, tak se odblokuji stejně, jako když si normálně sednu na záchod. Na pocit plenky už mám naučeno, že už rovnou uvolňuji svěrače a kakám. Plenky používám jen na pokakávání a jejich samotné nošení mi nic neříká a oblékám si ji jen na samotný výkon a poté v tom nějakou dobu rád jsem a užívám si to. Tak zkus dát na mou radu, plenky k tomu jsou a i se to o něco snáz uklízí. Také je to uctivější k tomu samotnému hovínku, které mám pocit, že se do té plenky usazuje jako do hebké kolébky.

Maťa (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

Takže si si užila, fajn. Ja si veľmi rada aj periem pokakané veci, hlavne ak ma pri tom niekto vidí. Predlžuje mi to hanbu po nehode. Zbožňujem to, a aj pri tom sa idem vzrušením zblázniť. Blbé je, že takéto pranie (pred niekým), sa mi často nepodarí, no už ma pri tom videla mama, sestra aj dve kamošky.

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Fronta*

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Hudinko Barunko a co pak děláš jak jsi na tom teď co pak děláš a kdo pak tě umival

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

No tak jsem se pokakala, byly jsme v restauraci zaplatili jsme a už jsem měli jít na apartmán,ale najednou to ve mě začlo bublat tak jsem rychle běžela na záchod do restaurace, ale byla tam Franta 3 lidí. Tak jsem to mámě řekla, a ona už asi tušila že to nevydržím ale řekla ať to zkusím, ušla jsem 100 metrů po pláži, ale pak to bylo ještě asi 80 metrů do schodů no ušla jsem první schody a už to nevydržela, plavky to vůbec nepodrželi takže to bylo úplně všude. No mámy přítel mě hned utěšoval a máma se k němu přidala. Takže jsem došla na apartmán a dala se do pořádku. Takže dobrý.

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Tak asi před hodinou jsme dojeli, ale chytla jsem tu hrozný průjem pro někoho zkažený den pro mě šance něco udělat třeba na pláži nebo tak, jestli se mi něco povede napíšu. jsem tu s mámou a jejím přítelem.

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Super Uzivej si a co máš na sobě plavky a co jak dopadla cesta autem bez čůrání

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 00:07)

Za chvíli vyrážíme

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 00:07)

Tak opatrně na sebe Barunko a skoč se před cestou vyčůrat a vykakat

Bára (Čt, 29. 7. 2021 - 23:07)

Autem ale cestou nic zkoušet nebudu to až kdyžtak tam.

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 00:07)

A co v ute se ti nikdy nechoda nestala nebo jo

Bára (Čt, 29. 7. 2021 - 23:07)

Simi pojď do toho nakonec nebudeš litovat

Simča (Pá, 30. 7. 2021 - 09:07)

Ještě nejsem úplně rozhodnutá. Užij si to u moře a nepřeháněj to s těmi nehodami, ať to nevypadá podezřele :-)

Bára (Čt, 29. 7. 2021 - 23:07)

My zítra odjíždíme k moři takže možná něco zkusím kdyžtak to jsem napíšu.

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 23:07)

Tak to jsi užij a hlavně čím jedete autem nebo autobusem

Simča (Čt, 29. 7. 2021 - 23:07)

Teda holky, Maťo a Báro, máte odvahu. To se musí nechat. Já sama už několik let sním o realizaci podobné fingované nehody před někým z rodiny nebo známých, ale vždycky se z toho ve finále leknu a neprovedu to. Jednou už takhle moc nechybělo a měla jsem plný gatě před sestřenicí. Už jsem se připokadila a byla jsem rozhodnutá to pustit, ale na poslední chvíli jsem ucukla a stopla to. Asi se k tomu nikdy neodhodlam. Holt jsem srab a budu o tom jenom snít ve svých fantaziích.

Maťa (Pá, 30. 7. 2021 - 10:07)

Myslím, že sa nemáš čoho báť, veď v rodine to máš v ľahké, keďže rodinu si poznáš a ako svedka nehody si môžeš vybrať niekoho milého, inteligentného a empatického. Kamarátky si vyberáš, tak predpokladám, že aj medzi nimi nájdeš milé, inteligentné, empatické baby. Čiže aj pred kamoškami je to v pohode. Pred cudzími je to tiež v fajn, len to neurob niekde v mase ľudí. Rob to pred 1-3 babami a myslím, že budeš prekvapená reakciami. Pripúšťam, že mám šťastie, ale od báb som sa ešte nikdy nedočkala negatívnej reakcie. Asi je ťažké uveriť, že väčšina reakcií je milých, veľmi milých, alebo až šokujúco milých, ale môžem s kľudným svedomím tvrdiť, že je to tak. Je však pravda, že nerobím to pred masou ľudí a robím to stále tak, aby bolo uveriteľné, že je to nehoda.

Reklama

Přidat komentář