Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kamča (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

Odvážnému štěstí přeje, šla jsi tomu naproti a ikdyž jsi byla chvíli bezradná, našla jsi velmi elegantní řešení. Za debilní tě mít nebude. Málokomu se poštěstí někoho cizího potkat pokakaného a ty jsi jí tu možnost dala. Prostě zážitek, který jen tak někdo nemá.

Maťa (St, 28. 7. 2021 - 00:07)

Ďakujem. Si milý. Len aká je pravdepodobnosť, že práve ona o to stála? Síce nedala to najavo, ale predpokladám, že skôr sa jej to hnusilo a pomohla mi len preto, lebo má tak obrovské srdiečko, že nedokázala nepomôcť. Rada by som vedela, či tie rifle si ešte oblečie, alebo si ich nechá len na pamiatku, prípadne ich rovno vyhodí. Je jedno ako vyzerám, ale pokakaná až na stehnách a „voňavá“ primerane tomu, moc príťažlivá byť nemôžem. Myslím, že chlapov by som tým viac potešila. :-)

Pulec (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

A co čůrat se ti pro tom nechtělo

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 21:07)

Tak maťo jak to odpadlo

Venca (So, 24. 7. 2021 - 15:07)

Maťa: Držím palce, ať to dopadne přesně podle tvých představ :-)

Maťa (So, 24. 7. 2021 - 15:07)

Práve som ukončila služobku, idem rovno na chalupu, takže ma čaká bezmála 700 km cesta. Nemám sa kam ponáhľať, preto som si dala trochu medicínky a dúfam, že niekde na pumpe budem mať vynútenú prestávku a užijem si to, čo mám veľmi rada. Určite viete čo to je, tak držte palce, aby som mala krásnu, vzrušujúcu cestu, a aby som stretla nejakú milú, komunikatívnu babu, ktorá bude svedkom môjho trapasu, lebo iba vtedy to bude úplne dokonalé.

Zadek4 (Ne, 18. 7. 2021 - 14:07)

Tak se pochlubím a přispěji také. Zrovna si užívám příjemně pokakané odpoledne po obědě. Mám plný žaludek, prázdná střeva a plnou plenku. Snad nejpříjemnější kombinace. Tak si to ještě budu užívat. Je krásné, že si umím vychutnat jídlo 2x - poprvé na talíři, podruhé v plence. Pokakávání zdar, Z4

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

včera

Pokakam se (So, 17. 7. 2021 - 00:07)

Prosim je mi 14 let a líbí se mi když se pokakam do plenek nebo kalhot zrovna mam prujem a mam na sobě plenku která protekla až na prostěradlo a líbí se mi to co mam dělat

pavel (So, 10. 7. 2021 - 18:07)

Kikino , kde jsi ???

Zadek4 (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

Hotovo, tak hovínko se právě uvelebilo v hebké plence a už tak úplně čistá není :D.

pavel (So, 10. 7. 2021 - 18:07)

Jo , to je dobrý , jako u mě .

Zadek4 (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

Tak ahojte, rozhodl jsem se, že zkusím napsat právě při pokakávání. Právě mám na sobě čistou a hebkou plenu, ale už mě tlačí hovínko v břiše, tak už se těším na úlevu... Tak už to jede...

pavle (So, 10. 7. 2021 - 03:07)

Neříkáš to správně, pokakat se může malé děcko, starší člověk, žena nebo muž se posere. Pokakal nebo posral?

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 11:07)

nemusí to říkat sprostě stačí říct dospělácky čili pokadil

pavel (So, 10. 7. 2021 - 03:07)

Pokakal jsem se před chvilkou a v autobusu , šel jsem z většího mejdanu a už jsem to nevydržel / úmyslně / a domů jsem dorazil v plné plence . Jo , je to bezva .

Prdný (Pá, 9. 7. 2021 - 21:07)

Koupil jsem si nové džíny a ještě před prvním vypráním jsem se rozhodl že je vyzkouším. Tak jsem se v nich počural a pokálel. Překvapilo mně že to nebylo moc vidět, asi je na nich nějaká impregnace a méně propouští vlhko. Zkusím se v nich pokálet až budou vyprané a uvidím jestli bude nějaký rozdíl.

Zadek4 (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Tak zase zkusím po nějaké době přispět a inspirovat vás. Právě jsem se příjemně vykakal do pleny a chvíli v tom budu. Když se mi chtělo, tak jsem se rozhodl to nezadržovat, šel jsem hned pro plenu a hned jak přilnula jsem si dřepl a ulevil si. Přesně tak to nejvíce miluji. Stále cítím čerstvou hebkost pleny a už je v ní nakakáno. Možná opět zase přispěji po nějaké době na hovno.sk, uvidím ještě. Tak co vy ostatní? Doufám, že inspiruji především holky, aby něco "spáchaly" a alespoň o tom napsaly. Z4

Nora (St, 7. 7. 2021 - 18:07)

Co tomu Vando předcházelo, že jsi dopadla tak , jak jsi dopadla. Mám s tím bohužel taky své zkušenosti, ale během života od svých 15 let jsem měla dá-li se to tak slušně nazvat navaleno v kalhotech. Můžeš být ráda, že to bylo pouze jednou

Milovnik (Čt, 8. 7. 2021 - 15:07)

To jsou hovna na můj mlýn, stává se ti to dosud? Nechceš se detailněji podělit o své zážitky?

Reklama

Přidat komentář