Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

trefa (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

do černého, je to idiot.

Anonym (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Za včerejší den přes 14 tisíc nových případů,kolega má pravdu

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

mrtvé potvrdili----zotavené potvrdili----aktivní potvrdili

Ota (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Takže za dnešek je nově nakažených přes 5 tisíc. Kolega to nechápal a pořád se se mnou dohaduje že nově nakažený jsou ty potvrzené případy.

Ota (Pá, 26. 2. 2021 - 09:02)

Nevíte někdo jak je to myšlený na Seznamu když máme dnes potvrzených případů 14457 a přitom když se sečtou Aktivní případy+Zotavený+Úmrtí tak vyleze právě to číslo 14457 ..jak to teda je?

Kača (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Na co se ptáš? Je to tam jasně napsané. Z jakého důvodu počítáš do pozitivních Zotavený? Nehledej problémy, kde nejsou....

Ota (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Že je mi divný když se to sečte vždy z toho vyleze číslo potvrzených případů.Já si myslel že potvrzené případy znamená kolik je nakažených a ne že to hodí číslo zotavený a úmrtí.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Nevíš co to je za havěť? Vyhledej si to.

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Vim co je to za havěť ale nic takovýho tam neměla mimo molů.

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Milča si to přece objednala. Koukni včera:)

Anonym (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Tohle až si přečte Miluna tak vyletí z kůže

Mia 22 (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Bianko a tuhle znáš? https://youtu.be/6c8rWurzOK4

bianka (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Ne, tak tu jsem ještě neslyšela, i když je už starší. :-). Ale je jeden z mála, který nejen písničkami pobaví všechny věkové skupiny. Jasně, kteří jsou naladění na jeho styl. A to já jsem. I když všechny ty novější písničky mi utíkají. Moje oblíbená je Kometa. A určitě Ladovská zima. Líbí se mi i jeho balady a vím, že sem tam vytasí nějakou básničku.... hezký večer.

bianka (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Zabralo. :-) zdravím a prosím o více úsměvů. V reálu to k smíchu není. Mě z toho asi jebne. Jak zpívá
Nohavica :-))

Mia 22 (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Jako vždy perfektní. Tentokrát jsem čučela, že je ona osoba nad námi :)))) Napadlo mě, že jí asi S. koupil vyhlídkový let balonem.

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

tak tady psát nebudu, tady kvete hloupost ,

nikdo (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

tě přece nenutí

povídkáři (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

Povídka na zakázku.--------------.Do naší redakce, přesněji na účet naší šéfové dorazila slušná částka ve virtuální měně bitcoin s nabídkou, která se neodmítá. Tedy, ona by ji šéfová odmítla, kdyby ta sumička nebyla tak lákavá a naše šéfová tak přízemně chamtivá. A nám pouze rozeslala zadání: Oznámit novou světovou wálku a vyhlazení člověka dle plánu Jituny S. z J.Č... Již samo zadání zní konspirátorsky a především nebezpečně, až se bojíme, že nás někdo vyčuchá a po Orwelovsku nás zavře na ministerstvo Lásky. -----Nejprve nutno zveřejnit kdo vlastně Jituna, hlavní hrdinka naší povídky, dle svých slov ve zprávě naší redakci je. Kam se její duše i tělo v posledních měsících dále transformovalo, posunulo neboli upgradovalo. Ve zprávě samotné Jituny, Jituna skromně přiznala, že není jedna z nás, naopak je jedna nad nás, dle ní se točí svět, ona jediná díky svému vyššímu vědomí má i vyšší myšlenky a proto ví, co my nevíme. A nejen to, její mravní hodnoty jsou tak vysoké a našem přízemnímu pinožení neznámé, že až na onom světě jí bude blaze a my poznáme, žač je tomu válečný loket. (No s tím co my nevíme, už jsme jednou čučeli, jak říká Ria, když se Jituna vytasila s patnáctiletým synem, kterého před námi dotyčná roky skrývala). ------Takže Plán: Nejprve Jituna splnila nutný bod č.1- své vize a svou nadlidskost prodala organizaci WHO (z dřívějších povídek připomeňme třeba její účast na projektech Nassa, kde se již její nadlidská mysl měla možnost projevit).. a začala pro ně pracovat v převleku s nezměněnou identitou jako pomocnice jistého Mr.Yonga v píseckém, jak by řekla naše prababí, konzumu, kousek od Jitunou proslavených garáží. Odtud infiltrovala mezi dělný, no většinou nepříliš dělný lid především na sociálních sítích, stala se našeptávačem takových osobností jako pani Pavelková (neplést s vyhulencem Pavláskem), poslance, učitele a sociálního pracovníka v oblasti ubytování Romů pana Wolného......bod č2. Bylo nutné argumentačně z lidu vymlátit pomalu se v jejich myslích usazující představu Velkého Resetu, za kterým měli stát střídavě kdejací profesoři, Ilumináti, Ještěři i v nedávném příspěvku zmínění Rockefelerové, vnímající současnou situaci jako jeden velký mejdan, a updatovat lidskou mysl novou výstrahou, neb ta poslední již jaksi zlidověla a stala se neúčinnou stejně jako odrhovačky velikánů populární hudby . Jituna si tedy lupla několik rivoušů, zapila to zbytkem vodky, které zbyly po Serjožkovi, který se zlískal tak, že se mu začaly kroutit ruce a nohy a na 24hod zaměstnal ambulanci nemocnice Písek, která si u něj oddychla od péče o polomrtvé coviďáky.-------------bod C (po destrukci následuje konstrukce): J Vypustila předpověď: Vše vyřeší wálka, ve které nás oni, rozuměj všichni ti tajemní, které zná svým vyšším vědomím jen Jituna, rozšlapou jak muňky, vši a moly které se záhadně množí v každé Jitunině domácnosti......Nutno připomenout, že touto předpovědí, se Jituna zařadila mezi takové velikány jako byl Nostradamos, Mayové, a Baba Jaga. ---------------------------------edit: To jsou mi věci. Právě nás informoval Kotík, že Jituna díky svým kontaktum dění urychlila wálka právě vypukla

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 10:02)

Povídko co to má být to muňky a vši? Nechceš napsat povídku taky o sobě?

Nepov. (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Proč by měl psát o sobě? Povídka není o nikom, jen o postavách v povídce. Někoho ti to připomíná?:)).

Reklama

Přidat komentář