Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

Se vsadim až ho něčim někdy naseru nebo když se mu něco nebude líbit tak na mě začne hledat chyby a třeba mi předhodí jí,hodil by se mi na to ale už by to byl vrchol drzosti.Nějak bych se nedivila,chlapi tohle rádi možná dělaji.

Miluna (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

A že je pro něj hezká si myslim že jo,tak třeba nad ní bude úchylovat.A já už budu jen loutka obléklá v hadrech aby si na mě mohl představovat ty různý štětky a třeba už i jí.Chtěla sem odjet se odreagovat ale už ani to nejde!! Už ani venku nemůžeme dýchat bez zakrytí huby,to už je fakt pakárna všechno! Kamarádi v hajzlu když je každej z jinýho okresu,ty vole nic neni lepší! Jediný že mi pujde plat,jinak vše ostatní pořád už na hovno!

Miluna (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

Milánka vidim celkem často na video hovoru,takže to jde.A holky já ani nevim,tak někdy si vzpomenu ale říkam si že je jim třeba s někym jinym líp že bych je už nezvládala a taky tam cítim i vztek protože mi je udělal debil a že sem byla tak zaslepená a vůbec proč sem ho vůbec chtěla toho magora.A muj Andrejko to fakt ne,já ho nikdy nevolila,já nevolila nikoho.Jinak Sergej,vcelku o tej holce mluví a i mi jí ukazoval na fotce a už mě s ní leze na nervy.To je zas věc,když už má práci tak tam bude trávit s touhle kravkou.Místo pánskej kolektiv tak mladý tele.Tak ještě mi s ní může srovnávat.Ještě se to tele jmenuje jako moje dcera.Jako je mi to fuk že jo,vůbec to neberu jako bych to brala před rokem ale poslouchat často o kravce jaký dělala blbinky to fakt nemusim.Tele o tři roky starší než moje holka mi nezajímá.

Miluno (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

A to jí musíš hned nadávat do krav? Proč urážíš když jí ani neznáš.

Miluna (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Tak podle toho co o ní říká tak by mi asi neseděla.Pravej opak mí holky.Moje holka má víc rozumu a ví že nemá cenu se učit třeba hulit a tahle blbka hulí.

Fernando (Ne, 28. 2. 2021 - 23:02)

Milá Kačo, tak to jsi měla těch špatných zážitků opravdu moc najednou. A přesto sis na mě vzpomněla a napsala; mám Tě za to rád. Tvůj Ještěr.

Kača (St, 3. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj Fernando, období je složité, ale věřím...Ve Velké Británii se začíná ukazovat cesta ven, tak doufám v dobrou budoucnost. Zdravím Tě. Zatím pouze poloviční Ještěr :).

Anonym (Ne, 28. 2. 2021 - 20:02)

Milčo, není ti někdy smutno po Milankovi,Terezce a Juliance?Jak se ti s tím žije, nemáš výčitky svědomí?

my (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

nesereme a ty taky neser a respirátory nasaď, nebo se z toho nikdy nedostaneme. Situace je moc vážná !!!!!!

ytong (Po, 1. 3. 2021 - 02:03)

Hele,pro vyjevenost na JIP pacienty neberou !!! Zkus psychiatrickou léčebnu !!

Roman (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Jestli má Peková pravdu a je to na nás uměle vypouštěný a už to neni dávno ten Kovid z minulýho roku ale už čtvrtý kmen co zjistila ,tak se z toho nedostaneme i tak. Jsme ve válce a vše se děje podle plánu na změnu světového řádu. A respirátory se nesmí nosit dlouhodobě bez přestávky, říkala to plicní lékařka. A k tomu prý je problém to že když ho má nakažený,který o nákaze ještě neví a používá ho delší dobu tak si zadělává, že se mu zvýší virová nálož a pak z toho může mít vážný průběh,protože se mu vir rozmnoží v plicích, opět to říkala lékařka.Takže co dělat?

Luboš (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

No a ještě nás uzavřou! Prý na tři týdny! Kde už jsem to slyšel? To říkali minulý rok že na tři týdny. A podívej kde jsme! Je to jen všechno horší a horší.Už se nedostanem ani z okresu do okresu. Už se nedostanu ani za Milčou! To je vole už tak v píči!

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Tak hlavní je, že se dostaneš ke své ženě, která nosí tvé dítě. A že s ní mlátí hormony, to se nediv.

Luboš (Ne, 28. 2. 2021 - 15:02)

Makám, pak se vrátim unavenej domu a tam zpruzelá žena,kterou se mi nedaří povzbudit jakkoliv.Teď jí dodělalo že chtěji uzavřít i hřiště a to si říkala že veme kluka aspoň na sluníčko aby si pohrál na hřišti. Tohle je na bednu.Kdyby aspoň si to nevylévala na mě ale to ona občas dělá. Chápu hormony ale když už je to pak pořád, nedá se to.S Milčou jsme spolu byli dohromady třikrát a pomáhalo to. A teď přijdu uzavírkou i o ní, jsme každej z jinýho okresu.

Miluna (Ne, 28. 2. 2021 - 15:02)

Tak to už se asi nikam neprojedem co:'(

Luboš (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Můžem se tak sejít na hranici našich okresů ale ani to neklapne.Co Sergej a ta holka?

Miluna (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Dnes je on taky v práci a v telefonu mi říkal že půl směny dělal s klukem a teď zbytek směny už s ní.Já se ho neptala jestli je hezká ale mluvil o ní neutrálně tak nevim.Spíš jako říkal že mu kluk vysvětlil věci líp než ona ale zase nadruhou stranu co říkal tak že s ní byl kouřit,tak nevim jak jí vidí, nebo co si tam povídaji.To říkal že ona pořád něco mluví tak nevim.A co žena dělá? Jak si psal o zavřených hřištích tak to je fakt.Co vaříte za jídlo? Ja potřebuju typ,mam tu i děti a nějak teď mam prázdno a byla sem s dětma venku.Po dost dlouhý době semnou šli.Oni teď ani nejsou s kamarádama takže hrozný.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 23:02)

Milčo, došlo ti, že za tuhle situaci můžou hlavně popírači a tvůj Andrejko, který nechce zavřít velké podniky? I teď, když je stát v řiti?

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 10:02)

Nosíte respirátory nebo jim na to serete?

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Když nebudeš nosit respirátor, sereš hlavně na sebe. Správně utěsněný má chránit především tebe. Jednou za hodinu si ho sundej, vykloktej si Listerinem, prodýchej se. Ono se to dá. Po pracovní době pořád zbývá plus mínus 16 hodin bez respirátoru. Je to lepší, než dýchat trubičkou.

Reklama

Přidat komentář