Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 15:02)

Který práce? Že by si člověk nemohl na 5 minut sundat respirátor, těch moc není. A proč jsme nejhorší? Už to zaznělo stokrát, protože se snažíme se vším ojebat. Máme plnou hubu demokracie a svobody, ale sami si ji bereme. Jsme velice alergičtí na jakékoliv příkazy a doporučení. Ani 31 let po sametovce, jsme se nenaučili s demokracií zacházet.

Miluna (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

Anonyme ta povídka mě spíš jen zesměšňuje a mě tomu nejde se zasmát,navíc mi připadá jak když ten někdo píše chvílema cizí řečí.Mam teď sobotu a neděli volnou a nějak mě nic ani nebaví vzhledem k okolnostem.Kači já si hlavu s tim vyloženě nelámu ale je to divný no,nevim jak to říct.Asi kdybych v tom měla jasno hned a věděla pravdivě jakej z ní má pocit tak přijmu cokoliv ale nelíbí se mi to jak nevim.Mě může říct cokoliv.Asi bych jen věřila kdyby řekl že je blbá nebo divná nebo škaredá ale jestli jí bude chválit nebo něco nejistě neutrálně,tak nebudu vědět.Tak sis našla odreagování v zahradě.Tak to je hezký.A ce budeš pěstovat?

lalla1 (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj Milu, dovolím si ti odpovědět za Kaču: Pěstujeme kytky a zeleninu. Kytky pro radost zeleninu pro zdraví a skvělou chuť. Zkus si vyprosit záhon u tvé tety nebo si něco pronajmi a jdi do toho taky. Vřele doporučuji :)

Kača (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Lallo, už má manžel po operaci? Dalo se to někde zařídit? U nás v nemocnici je to příšerné...pořád se to odkládá. Jen srdce, akutky a onkologičtí se operují...A na ARU už leží i děti do 5 let...situace tady je děsivá.

Miluna (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Tak tohle mi srazilo asi do deprese jako před rokem.Už budem jen riskovat v práci a pak budem zavřený nebo na to pojdem.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

přečti si poslední povídku, napsali ji kluci pro nás, abychom se trochu zasmáli.

Miluna (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Kači přímo styk při jeho vztahu sem měla jen s jednim klukem a pak s Otou.Zbytek byli bez styku.Ale nevim co on,nepoznala sem nic jestli něco někdy udělal.Teď třeba bude mít příležitost kdyby se sobě zalíbili.Jestli nic nikdy neudělal tak máš pravdu že je na řadě on.A co ty jak je? Dlouho si tu nebyla.To co se zase děje s virem je ještě šílenější než to bylo.7:02 tak to sem nezažila.Když sem někoho milovala moc já tak dotyčnej mě tolik ne a ty co milovali mě tak já je ne.Silnýho oboustranýho sem nic nezažila.Ani k Sergejovi sem nikdy nic silnýho necítila.

Kača (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Hlavně si s tím nelam hlavu...Říká se, že 98% našich obav se nevyplní :). Moc sem nechodím, jsem z práce dost unavená, tak se vyhýbám negativním tématům. Takže ty dohady tady mě nebaví...Těším se na jaro. Zbláznila jsem se do zahrady, tak nakupuji semínka a už se těším, až se budu hrabat v hlíně...Kdyby mi to před rokem někdo řekl, nevěřila bych :D. Teď je tu hezky, tak se jdeme projít s Larynkou :).

Kača (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Fernando, jsem ráda, že jsi oočkovaný a cítíš se dobře. Přeci jen, je to alespoň nějaká jistota...Mám za sebou první dávku AZ, docela mi dala zabrat, horečky 2 dny, ale jsem ráda, že to mám v sobě...další dávka až v květnu. Ještěr nikde :). Lidi kolem mne padají, ale pořád se držím, až mě to udivuje, protože s některými jsem byla v úzkém kontaktu, bez roušek, i několik hodin. Ve středu mi zemřel 52 letý strejda :'(. Měl týden horečky. Doma to vyležel, deset dní poté šel pracovat do stodoly a tam ho našla sestřenka v bezvědomí...za hodinu volali, že bohužel srdce nevydrželo...moc to bolí.

Miluna (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Tak to je hrůza.Tim jak se tu už víc známe,tak se mě to nějak dotklo a udělalo se mi z toho nějak divně:'(

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 04:02)

Miluno ty jsi nedávno málem odpadla u pokladny z hezké zákaznice. Tak mu přej tu příjemnou změnu.

Miluna (So, 27. 2. 2021 - 05:02)

To jo no,nedávno sem zase odpadla málem z hezkýho chlapa ale já je vidim pár minut a jdou.On s ní bude i 12h,tak kdyby se mu nějak zalíbila tak je to v prdeli.Ale nadruhou stranu kdyby náhodou něco tak bych měla šanci na volnost a svobodu,jako Alešek.Neříkam že je mi vše ukradený ale ani zároveň už to neni to co bych cítila ještě před rokem protože už vim že se vše točí jen kolem něj a že ze mě dělá jinou než sem což se mi nelíbí a dost mě jeho povaha omezuje.Navíc kámoš i Luboš mě nabízí erotický masáže,napadlo je to oba a doma to nemam,tak jsou to lákavý nabídky.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Miluno, zažila jsi někdy lásku, že by tě ten člověk milovala ty jeho tak, aby tě něco takového hned nenapadlo? Ani u sebe ani u něj. Tady co sem píšeš tak ne, možná někdy v mládí?

Anonym (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

No co by dělal,co bys dělala ty.?

Miluna (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Začla bych jezdit s kámošem na tahy.Nechci dělat sviňárny jako první ale jak mi zavdá nějakou příčinu už se nebudu ohlížet.A kdyby se zamiloval a chtěl odejít tak si jen přeju ať mi to řekne na férovku,jinak je mi to jedno.Ale nechci vidět třeba oblblýho zamilovanýho chlapa kterej ze mě dělá vola a já bych to na něm poznala.

Kača (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Milu, nelam si s tím hlavu. A nezapomínej, že ty ses "pobavila" s jeho kamarády...takže dle tvé úvahy by měl být na řadě on. Ale nemá smysl "stahovat kalhoty, brod je ještě daleko". Hlavní je, že má Sergej práci...to je paráda.

Anonym (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Hm holka to je trošku problém,tak držím palce ať mu nedá víc než ty

Miluna (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

To by mi zajímalo co by dělal kdyby se mu zalíbila nebo kdyby si rozuměli.Bude tam s ní i 12h..Jestli by mi řekl pravdu nebo jestli bych na něm něco poznala.Já mam smůlu no,když už najde práci tak zase tohle.Seru už na to nad tim přemýšlet,vztah bych jinej už stejně nechtěla a na sex stačí zavolat kámošovi.Vim že před rokem bych se nad tim ještě užírala ale teď co se dá dělat no, je to na něm.

Miluna (Pá, 26. 2. 2021 - 20:02)

Alešku tak Sergej nastupuje zítra do práce.Ale tam jak má dělat tak tam dělaji po dvouch a on má dělat s mladou holkou! Asi mladá jaký pícháš.

Anonym (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

Oto, mě udivuje, že nechápeš primitivní statistiku,ale chodíš demonstrovat ani nevíš za co,asi sis připadal jako důležitý ovšem s nízkým IQ

Reklama

Přidat komentář