Reklama

Gamblerství

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 00:02)

Luboši nejsi náhodou z jiné diskuse, kde se s tebou nikdo nebaví :-), viď že jo?! Tady je to klub uchyláků, běda nám, jestli nás nepřeučí tak se snad tady ještě vopícháme jak králíci.

Martin10 (Ne, 14. 2. 2021 - 00:02)

Luboši, pro tebe je jenom registr, léčebna nebo provaz. Ty tady vypisuješ romány, co, jak a kdy, spřádáš plány a přitom je to tak jednoduchý. Chtít přestat, přestat doopravdy, ne jenom říkat, chci přestat, a zároveň se těšit, jak příště ten automat podojím. Znám tuto vývojovou fázi gamblera velmi dobře, pokud ti můžu radit, přeskoč ji, ušetříš spoustu peněz. Byl jsem stejnej sráč, jako jseš dneska ty. Až nebudeš chtít bejt sráč, budeš mít vyřešeno, nastavíš sebeomezující opatření a necháš se zapsat do registru. Je to jednoduchý. Já to měl jednodušší, nebavilo mne online hraní, nikdy jsem to ani nezkusil, vždycky jsem šel do herny, jako "vážený" host, konzumace zdarma, vylil jsem se vždycky a nechal tam spoustu peněz. Odbourával jsem takhle stres, bylo to skvělý, ráno jsem byl vyčistenej a bylo mi fajn, ale postupem doby mě to zabíjelo, zabíjelo to mojí rodinu, už jsem to dal nechtěl, opravdu nechtěl, dal jsem to pak na první pokus., předtím jsem končil mnohokrát, nikdy úspěšně, protože jsem vlastně skončit nechtěl... Držte se, bývalí kolegové...

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Těžko ti někdo pučí,když tolik hraješ, těžko. Na to jsou databáze dlužníků.Taháš nás za fusekli,nejsi hráč, jsi patologický lhář na diskusích.

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 23:02)

To by jste se divil jak lehce si lze dneska půjčit peníze a to normálně v bance .
Já tam mám ten úvěr stačí když vám chodí na účet výplata naopak banky takový lidí milují. Dokonce už když se prihlasim do banky tak tam mám nabídku online .
Není důvod mi nepůjčit. Vždy platím včas to jediné je zajímá . Když se jim nezdás chtějí potvrzení příjmu do 5 minut mám na úctě peníze. Každopádně jsi nepochopil moji situaci takže seš naprosto hloupej. Mám po dlouhé době recidivu cca od října nehrál jsem od roku 2009 měl jsem našetřený peníze a teď za těch pár měsíců jsem zpátky v tom a peníze prohraný .

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 00:02)

Blbost, jak si mohl mít našetřený peníze, když splácíš dluhy a strhává se ti to z platu, taháš nás za fusekli.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Luboši to je nesmysl, co tu píšeš. Hráčství je silná závislost, ale není to jako heroin, že ty lidi vždy něco ukradnou aby si mohli píchnout. Hráč jednoduše nemůže prohrát víc než má.

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Chtěl bych přestat ale nejde mi to.
Zkoušel jsem hledat jak na to všude ale jen léčebna to fakt nechci.
Pak jsem tu narazil na ty lidi jak počítají dny začal jsem počítat a hups porušeno .
Pak jsem četl jak tu někdo nastavil limit a bylo po ptakach. Pro mě Top prostě .
Když si smažu účet za hoďku ho otevřu když ale nastavím limit u malých společnosti je tam třeba den u někoho týden než se to změní .
Já si nastavil prohru 100 Kč za den pro mě to je shit včera jsem tam nechal 50000 a popravdě 100 kc já měl prohraný že jsem jel i za otocku 1000 Kč
100 prohrajes za sekundu a pak tě to nepustí prostě tě to odradí a díky limitu jsem dnes neprohrál zbytek peněz protože mě to zastavilo. Teda pro mě to aspoň teď tak funguje.
Horší je abych neudělal delší kravinu změnil si limit na neomezene a počkat pár dní a buch buch.
Zatím jsem limit nezměnil ani se mi nechce.
Dneska jsem si objednal to co jsem měl dostat když měsíc vydržím nehrát tak jsem šťastnej ted ještě vydržet ten měsíc a pak už to bude lehký .
Jinak ten registr je taky dobrá volba to prostě neocuras i kdyby jsi měl chutě .
To bude možná můj další krok.
Když to nepomůže limity dám registr.
Jsem hráč alespon teď o tom vím a přiznal jsem si to. Nebudu psát a slibovat jak toho nechám protože jsem prostě gambler alespoň teď to vím .

Tragik (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Luboši.. fakt si myslíš že ti stačí si nastavit nějaké limity a problém zmizí? Limity na hernách jsou dobrá prevence ale ne pro gamblery. Už jen to že jsi nesmazal všechny účty znaci že přestat nechceš. Zatím ne...

Myslíš že si může třeba alkoholik dat limit panáka na týden? Nemůže..to zase může jen zdravý člověk.

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Děkuji za super odpovědi a rady i za podporu od tygrika je to super.
Spojuje nás všechny jedna věc s já si uvědomuju víc a víc že jsem nemocnej.
Je to nemoc je to chamtivost je to hamižnost a je to ta nejhorší věc v mém životě sedl jsem si na gauč a otevřel jsem herní portál a šel jsem hrát nastavil jsem 100 bet nejsem troškar hop buch hádejte vyskočil na mě limit 100 na Fortuněee že jsem včera již prohrál . Nevím myslel jsem že to mělo být po 7 dnech tak to bude asi jiný portál.
Nejdříve jsem byl naštvaný teď jsem šťastnej protože bych byl určitě zase o 10 tisíc lehčí
A už jsem měl myšlenky jak budu vybírat i stavební spoření předčasně.
Teď tu sedím a sazku mám zrušenou Tipsportt omezený a Fortunau taky .
Říkal jsem si když výdržim nehrát po měsíci koupím si něco hezkého. Mrzí mě že jsem si to nekoupil ale za 50000 by bylo věcí teď už je to jedno musím si říct že to bylo na dobrou věc na léčení moji nemoci .
Půjčky a ostatní kraviny k tomu započítám.
Registr souhlas dobrý čajík skáčou mi všechny vnitřnosti jenom na to pomyslim .
Ale měl bych uvidíme třeba to dám teď jsem dal limity zkusím si nastavit i kreditky v bance limity online denní aby mi neruplo a neudělal si další účty .
Je mi zle asi si udělám čaj na nervy .
Snad mě to přejde aby jsem se netrápil koupím si tu věc jako odměnu stejně je to fuk už mám limity tak se odměním ať mi není tolik zle.
Kale jsi na tom stejně jako já akorát jsem prohrál o 100 litrů víc a v léčebně jsem nebyl . Věřím že to tentokrát dám zkus ty limity taky prostě je tam soupni.
No nic mějte se hezky a já jdu vydělávat až vydělám opět 100 litrů snad se nebude objevovat recidiva a zase to tam hodím.
Mějte se krásně a nebojujte nemá to cenu stejně budete hrát nastavte si limity a ten rejstřík jediná záchrana .

Pepek (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Pokud chceš skončit tak už dávno jsi v registru. Tyhle limity jsou na prd a zrušení účtu taky nic moc. Protože ti dají účet jen do tzv. Hybernace a pak je poprosíš, podepíšeš smlouva jedeš odeznívá. Jinak já už mám odehráno, asi 10 let v mínusu pak za 8 měsíců jsem vyhrál prachy zpět za ty léta. Teď jsem zrušil poslední účet který jde možný. A nazdar už nikdy více.

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

Jsi musel vyhrát milion ne ? Na čem si hrál ?

Pepek (So, 13. 2. 2021 - 23:02)

Kurzový sázky, ale poslední měsíc jsem dal třeba tiket (poslední prachy) za 250 000 kč, To je vzrůšo. No dokonce jsem vyhrál asi přes 250K Kč+ ty jsem tam naházel. a pak jsem se zarazil. Určitě by tam skončilo vše, určitě. Mojim cílem bylo vyhrát prachy zpět, což jsem vyhrál a ani nevím proč jsem hrál dál. Jinak maty jsem zkusil, ale vzal jsem 20k Kč ale šel jsem stim že prohraju. Tak jsem tam tých 20k proťukal za 1 minutu :D A ani mě to nemrzelo, protože jsem od toho nic neočekával.

Luboš (Ne, 14. 2. 2021 - 00:02)

Hrát sázku na 250 000kc je na mě moc .
To už je fakt o to se jít picnout.
Během pár minut pryč 250 . Můžu ti říct že jsem ještě větší částku prohrál sice, ale ne za pár minut ale několik let.
Takže jsem si pořádně užil nasranych večerů, ale i výherních .
Musíš mít nervy ze železa ale i kliku že jsi to vyhrál. Já moc štěstí nemám v hraní a ani jsem neměl jen jsem chtěl ty prohraný peníze nazpět čím dýl tím byla větší propast.
Cca 350 000 mám celkově prohraných za život .
Takže to mám na dvě etapy
Teď pár měsíců hraní 150000 na jednom účtu vyhraju na druhým prohraju + se mi do toho misí výplata minulé jsem udělal PrintScreen pohyby na účtu 250000 náklady 200000 příjmy samozřejmě blbost takovou výplatu nemám ale výhry a prohry
Nemám co lakovat klidně ten PrintScreen pošlu . Většinou je ale problém i když vyhraju většinou už to ani nevyberu s druhý den prohraju . Nebo vyberu a jdu na jiný účet a šup prohraju.

Pepek (Ne, 14. 2. 2021 - 12:02)

To je pohoda když já koukal na svůj účet a na pohyby tak poslední rok příjmy 2,6 M a výdaje 1,8 M. No prakticky vše to je že sázek. Páč jsem Kajínek si něco koupit nebo utratit. Hrozný strašný. To mám výplatu 20k čistý ho.

Pepek (Ne, 14. 2. 2021 - 12:02)

* Kajínek= lakomej

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Luboši jsi hráč nebo lhář, nebo jenom jedno z toho nebo voboje.Se*u na tebe!

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 02:02)

Proč jsem to neudělal dřív ?
Už to tam mám denní limit 100 Kč prohra
Jdu spát .
Tohleto je ten nejhorší a přitom nejlepší Valentýn
Sbohem hazarde séru na tebe mám limit za 7 dní bude platit :-))

Luboš (So, 13. 2. 2021 - 02:02)

Já jsem ztracenej . To snad není možný je mi zle chce se mi opět zvracet a chci brečet .
Prohrál jsem dneska 50000 jen tak.
Já už fakt nevím byl jsem teď v klidu 3-4 dny a najednou jo tak já si zahraju trochu já přestanu jen to zkusím .... -50000 takže jsem chodil do práce opět zadarmo.
Byl jsem naštvaný za 30000 nejdřív tak jsem si nastavil limit prohry 100 Kč na jednom účtu a celej šťastnej že už toho prostě nechám jen se kouknu na jiný účet s tam vyhraju a konec ale pak jsem to ještě jednou zkusil na jiném účtu a ono - 50 ooo celkově.
Znal jsem z vyprávění o jednom pánovi že prohrál výplatu pak si půjčoval a to prohrál taky i barák dokonce.
Říkal jsem si ten je ztracenej v životě bych tohle neudělal .
A teď jsem sakra přesně jak on akorát jsem neprohrál barák ale mám k tomu solidně našlápnuto .
Já jsem takovej kretén.
Další celej měsíc předemnou a já už utratil celou výplatu a ještě úspory naky.
Tohle už je moc . Musím se dát do kupy .
Nejhorší je že ty peníze chci nazpět a prostě to zase zkusím a pak tu budu psát .
Tohle nechci .
Proč si neumím říct ne ?
Uměl by jste mi někdo poradit? Co mi pomůže ? Krom léčebny.
Co dělat ?
Já nevím prostě třeba naky čaje nebo něco že prostě není chuť ....
Chci si nastavit ten limit prohry i na tom dalším účtu na 100kc ale úplně do říkám Nee to neee třeba to dá ještě to nedělej už to tam je nakrmeny příště to dá hodně .
Proč se třesu proč to nechci udělat ale přitom chci ale nejde to.
Chci tím říct proč je to pro mne těžký já prohrávám tam neustále velký částky . Můj život jde do prdele a já to nechci udělat .
Nechápu se vím že mám problém a musím nutně přestat teď hned i kdybych měl knucet brečet blejt cokoli prostě musím tam dát tu 100 Kč prohru limit. Teď hned !!!! Jdi zachraň se prosím dokud je čas .
Jde mi mráz po celém těle cítím úplný napětí . Říkám si no co jsou to zasrany peníze obyčejný papír na záchod bet to tak že jsi zaplatil speciální léčebnu a když nebudeš hrát je to ještě levný kolik jsi prohrál a stojí to za to .
Jdu to nastavit

Kal (So, 13. 2. 2021 - 09:02)

Protože jsi gambler je to závislost ,v hlavě si říkáš musím přestat hrát ale tvoje druhé ja ti nedovolí podat žádost ,protože nechceš mám to samé léčebnu za sebou ,recidiva po 3mesicich,vyslechnutych x příběhu s šílenými konci ,jakmile mi začnou zůstávat nějaké peníze navíc ,přepne mi v hlavě a všechna předsevzetí že splatim kreditky jsou fuč jinak 30 tis kreditky 250 tis půjčka ještě taky na 6let ,chtěl bych vrátit čas ale nejde to

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

NJN, je to fuč, tak snad tvoje šance je to splatit, protože teď asi kesne hodně hodnota peněz, takže by to mohlo být splatit snažší.

Reklama

Přidat komentář