Reklama

Gamblerství

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Milý Marku, já zde nejsem pro rozdávání rad a ty, pokud se nazývás terapeutem, tak v tom případě ses minul povoláním, pokud nás tu nazývás lemply. Tvůj první příspěvek, kdy sis pomalu sypal popel na hlavu, vyzněl dost věrohodně. Avšak až ty následující ukazují tvou pravou tvář. Zřejmě máš problém větší, než si uvědomuješ. A pokud si se mnou nechtěl diskutovat, nic tě k tomu nenutilo. Toto je můj poslední komentář k tobě, tvé výjevy zde jsou již dost stupidní.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Sám seš nedůvěryhodný vícenick, to poznám. Vrať se v klidu ke svému druhému nicku a zapomeň.

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Pánové zkuste napsat, co třeba děláte když dostanete chuť na závislost, co vás odradí ?
Já osobně raci zůstanu v anonymitě ale kdo ví třeba jednou změním názor.
Udělal jsem dnes 2 pizzy a jsem plnej celý den koukám na seriály a snažím se nehrát .
Chuť je ale vím že by to dopadlo špatně .
Procházku jsem zrušil jsem linej.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Ahoj Luboši, jsem žena. Také chci být v anonymitě, a i proto jsem se dosud vyjadřovala bez rodu. Je to vlastně jedno. Od vábení ke hře mi pomáhají zejména myšlenky na mé děti a mého partnera, resp. představa, jak krásný je život s nimi a že o to nechci přijít.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 11:02)

To ti samozřejmě nevěřím, ty jsi gay, tady ženy nediskutují a ženy nepropadají gamblingu.

Tygr (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

A já ti nevěřím, že jsi návštěvník. A je to. Ženy zde diskutují od počátku a pokud nevěříš, že jsou i ženy gamblerky, tak není co dodat, snad jen, aby sis o tomto problému více nastudoval. Ale nechceme tu snad řešit pohlaví, ne?

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 20:02)

Takže z tygra se vyklubala tygřice
To je hezké. Tygříku děkuji ti za upřímnost.
Drž se já děti nemám. Rozhodně je to hodně dobrá inspirace.
Já jsem dneska utahanej z toho nic nedělani jdu skočit do postele a spát lepší než jít hrát a být nevyspalý .
Zítra práce už se těším na kávu a sušenku delisy. Dnes jsem to nestihl.

Po (Ne, 7. 2. 2021 - 20:02)

Tygr je zmrd největší a čurák prasopes

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Krom toho na mne nepůsobíš nijak zvlášt , jako někdo s kým bych tu chtěl diskutovat, tak se laskavě obracej k někomu jinému a já taky.
Takže vážení gamblové. Jste lemplové , že si neceníte abstinence od gamblu, jak to tady také čtu, pokud je to provokatér, co tu tvrdí , že tam zas naházel tisícovky, tak ok, ale jinak Bůh nehraje v kosty. Nazdárek. Tygře. Wau. A zbal Cynika-relatistu.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

S Wtf o čem chceš diskutovat. Jsi gambler, jsi závislý, jsi běžný návštěvník diskusí, který sem příšel jako já trochu poradit gamblerům.Nejdřív třeba si vyjasnit situaci, já jsem terapeut, ty jsi hráč. Přiznat si to, je klíč.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Kostky holt nebeské nehrají v kostky. A nevyhrávají. To se nedá zmněnit. Maximálně když se sářkař stane vypisovatelem kurzů a sází ty kurzy a úspěch výhra je ,když hodně sázkařů na těch kurzech prohraje a on vyhraje.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Zapomeň na veškeré mé odpovědi tvé osobě, ty nechceš přestat, ty sis přišel pobrečet a diskutovat o ničem. A jako návnadu si předhodil citovou vazbu ke svým blízkým, která neexistuje. Takový egoista, jaký jsi ty, ji nemůže mít, může ji jen předstírat.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Já nevím pane jestli je to mýlka nebo krutej žert, tak vemte bourák ať vás radši veme čertt!
Píšu zásadně o gemblu a závislostech.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

A nevadí ti, že tu je hodně lidí s různými uchylkami? Že by třeba mohli si tu schůzku vyložit jako volné setkání všech a přinést si tam i ty své kamarády s jiných diskusí, čteš jiné diskuse?

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Můje malá maličkost a začnu kritikou, to vypadá koneckonců dobře, by zasloužila také pár facek. Přitom s inteligenci to nemáme v rodině nijak špatné. Nejsem sice syn z buržoazní rodiny ani dělnická třída, nicméně moje místo zde na diskusi je na místě. Až do svých dospělých let jsem žil nepolíben krutostí života a neměl jsem praktické dovednosti boje v reálných životních lapáliích a samozřejmě na takového člověka se kruté nástrahy jen sypou. Podlehl jsem závislosti a nemůžu se jí zbavit. Za svou situaci si mohu jen já sám. Naštěstí bohudík má rodina je v bezpečí a zajištěná a do své situace ji nezasvěcuji, nevím co by si o mne pomyslela. Že jsem závislý, nula, asi by mne odvrhli a zcela bych se ocitl bez svých blízkých, které mám velmi rád a jsem na nich citově závislý.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj Marku, vítej u nás. Vše, jak to popisuješ, sedí na 100% s mým životem, s mou zkušenosti s gamblem. I co se rodiny týče. Tato závislost si nevybírá dle hodnot IQ, i já jsem z rodiny, kde je Ing., Bc. a MDDr., a přesto jsem tam kde jsem. Je to spíš proto těžší pochopit, proč a jak se k tomu inteligentní člověk dopracoval. Lépe je se však zabývat budoucností, kterou ovlivnit můžeme, minulost je již uzavřena kapitola. Přesto, že zde chrlím moudra, i já cítím na srdci obrovský balvan, v hlavě milion otázek a odpovědí. Prosím tě, právě proto, že jsou pro tebe všichni z rodiny tak důležití, najdi řešení, udělej ten první krok správným směrem. Věř, že ani oni by na tebe nezanevřeli, pokud bys musel s pravdou ven, alespoň tak to vnímám já, stejně jak popisuješ vztah ty k nim, chovají ho jistě i oni k tobě. A ty jim přeci ublížit nechceš. A proto jediná cesta je najít včas řešení, únik z hráčského života. Je to výměnný obchod za šťastný život. a ten já ti přeji.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Díky dotazů Návštěvníka mě teď napadlo, že časem, pokud se naše komunikace neubere do ztracena, by nebylo špatné se třeba s vámi některými sejít. Ale to je úvaha vzdálené budoucnosti, vzhledem ke stávající situaci s viry. No a možná ne kdekdo je tomu i tak nakloněn, asi je brzy vůbec o něčem takovém přemýšlet. Tak jen kdyby náhodou...

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

A co by si od toho setkání očekával "Tygře"? Proč sis dal přezdívku Tygr mimochodem. Není to kvůli tvému mužnému Uááá. Nehledáš náhodou i něco jiného na jiném fóru? Já jen že dnes z deseti návrhlů je deset podvod,ale to ti jako asi na tomhle fóru nemusím vykládat... Pokud hledáš nějakého přítele, tak jsem viděl na vlákně Uchylové na diskusi jistého Cynika-realistu a zřejmě bude muset brzy vyměnit svého přítele.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

A co si slibuji od případného setkání? Vím, že historicky to zde mezi tehdy aktivními přispěvateli proběhlo, nevím, třeba je to k ničemu, ale možná to člověka posílí, pokud se setká s lidmi stejného osudu.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Popravdě, návrh na setkání byl ještě před tvým vstupem do diskuze, takže nebyl cílen na tebe :) Jinak samozřejmě každého úchyla vítám. Ach jo, to bylo nečekané. A proč přezdívka Tygr? Asi mi to stejně neuvěříš, ale v době psaní mého příspěvku jna mě čučel tygr na zapalovaći, takže tak.

Reklama

Přidat komentář