Reklama

Podvazky a punčochy

Axel (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

A to tvrdím, že my v Česku jsme na tom ještě dobře. Když jdu na nějaký veletrh u nás, tak paní a slečny na stáncích mají většinou sukně. V Německu, v USA - kalhoty, kalhoty.........

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Je to sexy i na starších ženách

Přemek (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

Karolíno podvazkový pás 12 veltet máte kupovaný nebo šitý. Moje žena nosila takový ten stahovací s plastovými sponkami. Dnes jsou možnosti nepřeberné. Z použitých punčoch si dělala na zahradě na slunečnicích síťky proti ptákům, aby nevyzobali semena. Šaty, kabáty, nerozbalené nepoužité punčochy jsem tehdy dal na charitu potřebným. Dnes lituji, hlavně těch punčoch byla škoda. Přítelkyně nosí podvazkové pásy kde je 6 velvet. Za ty punčochy by byla ráda. Tehdy bylo Elite Varnsdorf pojem, vyváželo se do ciziny. Dnes se většina krásných punčoch dováží. Je fakt, že jsou na nohou krásné.
Přítelkyně nosí tenčí, když si vezme tělové, přemýšlím jestli je má na nohou, nejsou pomalu vidět. Užívám si ty pohledy na krásné nožky v punčochách. Líbí se mi na ženách tmavší barvy. Tmavě šedá, černá, to je pak radost se podívat. Dokonce mě na stará kolena přestaly bolet krční obratle. Co dokáže žena v sukni je nad všechny fitka.

Pepa (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Já musím už léta nosit kompresní punčochy. Do práce ap. pochopitelně pod kalhoty, kde je to možné, tak k sukni. Je to prostě daleko pohodlnější.

žena (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Aha, takhle je mi to jasné. K sukni fajn v zimě, ty máš teda smůlu, že musíš i v létě. Já tedy taky musí někdy v létě do práce , ale řeším to samodržícími, podvazkový pás jen vyjímečně.

Aramis (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Jak jsem již dříve uvedl, já s teplem v punčochách pod kalhotami nemám. Punčochy nosím ze zdravotních důvodů kvůli neuropatii dolních končetin. Ta se mimo jiné projevuje tím,že má člověk pocit chladu ( omrzlé nohy). Takže naopak cíleně punčochy nosím aby mi bylo v nich teplo. A v létě nosím punčochy pod krátké kalhoty (1/2, 3/4),když jsou velká vedra tak si punčochy sundám. Nošení podvazkových punčoch mi vyhovuje oproti punčocháčům právě proto,že je u nich lepší cirkulace vzduchu na spodní intimní partie,takže nehrozí vznik různých infekcí. Samodržky nosím občas také , podvazkové punčochy mi vyhovují více hlavně z cenových
důvodů. Stačí?

Aramis (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

A ještě bych doplnil k výše uvedenému. Nezastírám,že se mi krásné punčochy na krásných ženských nohou líbí a protože punčochy sám nosím tak možná dovedu s ženami,které je nosí
více sdílet jejich pocity. Ale s erotikou to,vzhledem k mému věku, nemá nic společného,jak se mi tady dlouhodobě snaží vnutit svými neustálými bezduchými rýpanci sexuálně nadržený Návštěvník.

Pepa (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Zdravím všechny, kteří mají na sobě punčochy a podvazkový pás. Je krásný s jarní den ideální na vycházku nebo nějakou práci venku. Opět se přesvědčuji, že dokonalého napnutí punčoch lze dosáhnout jen s podvazkovým pásem.

Kamil V. (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Taky nosím punčochy a punčocháče. Punčocháče oblékám tak okolo 2.minut
Jsou potřeba vytáhnout až úplně nahoru a hlavně opatrně,aby se neroztrhla, samodržící punčochy taky okolo 2.minut a punčochy na podvazkovy pás ještě o minutku déle.
Ale stojí to za to. Oblékání si užívám. Moc mě baví ten pocit mít na nohách punčochy.
Kamil

Aramis (Pá, 30. 4. 2021 - 09:04)

Vidím,že se tady roztrhl pytel s časy oblékání punčoch. Já tedy nosím podvazkové punčochy jenom na 4 velvety ( pod kalhoty není podle mého názoru více třeba), čas jsem neměřil,ale podle měřítka Karolíny bych to typoval na "coby dup". Zato oblékání punčocháčů je pro mě docela "porod" a trvá mi podstatně déle než u punčoch. To je také jeden z důvodů proč raději nosím punčochy.

lalla1 (Čt, 29. 4. 2021 - 11:04)

Já jsem se zasmála nad tím, ajk popisujete, za jak dlouhou dobu jste připraveni do akce. No, že nám to trvá déle:)

Aramis (Čt, 29. 4. 2021 - 13:04)

Inu ba,ba, my muži jsme soutěživé plemeno :))

lalla1 (Čt, 29. 4. 2021 - 09:04)

:))

Aramis (Čt, 29. 4. 2021 - 11:04)

:]

Pepa (Čt, 29. 4. 2021 - 07:04)

Tak jsem si to taky stoupl, ušetřil jsem podprsenku a 6 velvet (mám pás jen se šesti), ale kompresní punčochy jsou na oblékání náročnější, místo šatů mám kalhoty a košili = 7 knoflíků. Výsledek 6:45. (✷‿✷)

karolina (Pá, 30. 4. 2021 - 05:04)

A jsou to leta praxe, vždyt ty podvazky zapínám už 50 let skoro denně, pracovala jsem jako sekretářka tak jsem musela nějak vypadat. Kalhoty jsem do práce zásadně nenosila.

Axel (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Skvělý průzkum. Já nosím denně lycrové punčocháče 15 až 40 den (ve vedrech samodržky, občas i punčochy) a má zjištěno, že jejich oblékání trvá 1 minutu až 1,5 minuty. To závisí na modelu, i když kupuji stejnou velikost 4 (velikost 5 by asi byla lepší, ale nemám rád ten velký klín), je v jejich délce rozdíl. Některé stačí jen obléct, ty kratší je ještě třeba popravovat a pak to trvá něco déle.

Pepa (St, 28. 4. 2021 - 00:04)

Vzhledem k tomu, že nosím kompresní punčochy, které namáhají podvazky výrazně více než běžné punčochy, tak dávám přednost kovovému provedení. Tzv. bokovky jsem taky nosil a fungovaly, ale kvalitní podvazkový pás s kovovými podvazky udrží kompresní punčochy v napnutí lépe. U podpůrných punčoch, které nosím v létě, je situace jiná. Tyto punčochy blížící se běžným dámským punčochám udrží bokovka s plastovými podvazky stejně dobře jako výše uvedené pásy. Nošení punčoch je tak trochu (nebo více) alchymie, tak je třeba, aby si každý vyzkoušel ten svůj optimální podvazkový pás. Kdo tomu věnuje trochu své energie, ten hodí punčocháče do koše.

Axel (St, 28. 4. 2021 - 19:04)

Pepo, jaké ty podpůrné punčochy v létě nosíte? Tedy myslím značku a název. Snad se takové informace na tomto fóru mohou sdělovat. Díky

Pepa (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Nosil jsem Aries 70 na podvazky, ale ty se už nedělají. Jen samodržící nebo punčocháče.

Reklama

Přidat komentář