Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

me nemuze rozcilit-to muze...rozčiluješ, fetišisto? :-) Vidět chlapa v punčocháčíš, tak se svalím smíchy ze židle :-)

jindra2345 (Ne, 12. 9. 2021 - 08:09)

Punčošky dělají ženu teprv ženou.Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Ema (Pá, 27. 8. 2021 - 17:08)

Jakou barvu preferujete chlapy?

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 20:08)

Tělové tmavší odstín

xyz (Ne, 29. 8. 2021 - 19:08)

Tělové s leskem, bílé, červené.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 13:08)

Slečno, proč tak škubete nohama? Vždyť mne šukáte přes punčocháče! Mě se na manželce punčocháče taky líbí. Jenom v rozkroku musí mít otvor, aby se nemusely sundavat, když je potřeba.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 15:03)

Slečno, proč tak škubete nohama? Vždyť mne šukáte přes punčocháče! Mě se na manželce punčocháče taky líbí. Jenom v rozkroku musí mít otvor, aby se nemusely sundavat, když je potřeba.

Peter (Ne, 15. 8. 2021 - 13:08)

Ak by mal niekto záujem, kúpim nosené pančuchy, silonky, podkolienky, ponozky či tapky

Jana (So, 14. 8. 2021 - 17:08)

Jaké se Vám líbí a jaké nosíte?

xyz (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

No manželka nosí převažně tělové, ale líbí se mi taky v bílých nebo červených. V létě nosí ty nejtenší, asi 10-15 den, ale i tak se někdy stěžuje, že je v nich vedro.

xyz (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Nevíte někdo, jaký druh nebo značku punčochových kalhot může moje žena nosit v létě, aby v nich nebylo moc horko? Existují nějaké letní punčocháče, které nejsou nepříjemné v parním létě?

Vlasta (Pá, 24. 9. 2021 - 21:09)

Letních punčocháčů a punčoch je celá řada. Od velmi tenkých které nejsou na nohou skoro ani vidět, některé jsou s chladivým efektem. Žena nosí pouze punčocháče? Na léto volím raději velmi tenké punčochy.

xyz (Ne, 26. 9. 2021 - 14:09)

Děkuji za informaci. Punčochy nosí, ale zřídka. V létě jsou ale nevhodné k šortkám nebo ke krátkým šatům. No zaujal mě ten chladivý efekt. Budu muset něco vygooglit, nebo máte případně nějaké doporučení? Jde mi hlavně o to, aby manželka mohla nosit punčochové kalhoty v letních vedrech nebo na dovolených u moře a neměla nepříjemný pocit z jejich nošení.

Vlasta (Út, 28. 9. 2021 - 00:09)

Punčocháče s chladivých efektem Leonora má Elite. Na léto volím především hodně tenké od 5 DEN do 15 DEN. U moře v punčocháčích si teda pobyt neumím představit.

xyz (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Děkuji za tip, manželka taky v létě preferuje nejtenčí druhy. Když jsme na dovolené, tak manželka nosí punčocháče většinou jenom na večeři v restauraci, do baru nebo když jdeme někam na výlet, takže myslím, že to není něco, co by bylo úplně nezvyklé.

Vlasta (Po, 11. 10. 2021 - 12:10)

Na večeři v hotelu nebo společenským událostem jsou punčochy nutností.
Kupovala jsem si donedávna Bellinda 15DEN transparentní nebo levnější punčochy k podvazkům o kterých jsem si myslela, že jsou hodně tenké.
V jednom hotelu si k nám přisedla paní se kterou jsem se seznámila a právě na téma punčoch si s ní večer povídala.
Měla na sobě ještě tenčí, polomatné, bez zesílené špičky, které vypadaly na nohou nádherně, vzhledově luxusní a dala za ně polovinu co stály Bellindy.
Dostala jsem od ní druhý den u snídaně jedny punčocháče v tmavší tělové na zkoušku. Jenom jsem je rozbalila, od té doby nekupuji jiné.

Jirka (Pá, 21. 5. 2021 - 22:05)

Take mam zkusenost s vrstvenim. Kolegyne v praci nosi silonky kazdy den, ale pres zimu jsem si vsiml, ze dopoledne ma na sobe cerne silonky a odpoledne telove. Asi si ty cerne na odpoledne sundala. A kdyz se ji jednou vyhrnula kosile, zahledl jsem pod cernym lemem i ten telovy. Silonky na zenach mam moc rad a tohle me hodne zaujalo, ale prijde mi trapne se ji na to zeptat...

paff (Čt, 23. 9. 2021 - 23:09)

To jem u kolgyně viděl také... všimla si, že pokukuji... a za pár dnů na jedné akci mi to řekla... myslla si, že se vystrašín (to mo řekal později), ale moje rekace vyvedla z míry jí - nelekl jm se, ale otočil to v balení... nchala se sbalit a vyzáhl jsem z ní i její tajná přání - mno pro mě tajná moce nebyly, protože v tom jsou ženy dost jednoduché a když dojdeme na dřeň, tak každá chce nakonec po nějakých hrátách... jen tvrdě vyšukat.... :-)
A tak se mnoho let dělo několokrát týdně...

van (St, 26. 5. 2021 - 10:05)

Mal som pred pár rokmi podobnú kolegyňu. V zime som si pár krát všimol, že po príchode do práce išla na toaletu a keď sa vracala, v ruke držala hrubé bavlnené pančucháče. V práci potom bola celý deň v nohaviciach a tenkých telových silonkách. Sedela predo mnou, takže som cez deň často videl elastický pás jej tenkých siloniek vytŕčať spod nohavíc. No a na konci pracovnej doby to bolo opačne, zobrala si zo zásuvky tie hrubé pančucháče, najčastejšie čierne alebo hnedé a odišla na toaletu si ich obliecť. Keďže sme spolu dobre vychádzali, nemal som problém sa jej na to po čase opýtať a ona v pohode priznala, že v zime chodí 20 minút peši do práce a z práce a na cestu si v chladnom počasí vždy oblieka ešte jedny bavlnené pančucháče.

Terka (St, 19. 5. 2021 - 08:05)

Vubec se nedivim, ze nekdo nosi silonky pod kalhoty cely rok. Ja sice kalhoty nemam rada, ale zima je mi porad. Zvlast tohle jaro. Do prace nosim k satum stale dvoje silonky, uz jen 15 den, ale zahreji hezky. Pro doma mi staci jen jedny, ktere schovam pod leginy. No a v nedeli si pritel vynutil, ze pujdeme na kolo. Chtela jsem si vzit leginy, ale pritel chtel zase silonky. Nevadi mi to, ale na kolo se to nehodi. Takze zase dvoje 15 den a k nim cyklosortky. Vypadalo to dobre, nez jsme vjeli na louku, ktera byla podmacena po desti. Na konci jsem mela blato i na helme. Pritel se mi smal, jaktoze se nevyrabi silonky do terenu. Hrozna sranda, doufam, ze ty fleky vyperu..

Reklama

Přidat komentář