Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 08:03)

Trošku se opakuješ honibrku

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 08:03)

Hlavně jsi prase když chrápeš v silonkách a pak v tom jsi ještě celý den.

Lucka (St, 23. 3. 2022 - 11:03)

Uznavam, ze po celem dni a dvou sexech si je opravdu rada vymenim, ale rano po vyspani jsou ciste, nevidim v tom problem.

Jana (Po, 14. 2. 2022 - 22:02)

Pridam svoji zkusenost. Silonky nosim stale jako soucast spodniho pradla, nevidim na tom nic zvlastniho. Kdyz jsem byla loni na lyzaku, holky na pokoji hrozne zajimalo, proc si je beru pod lyzarske kalhoty nebo i na spani. Samozrejme se mi smaly. Ale rekly mi, ze nektere kluky tohle pritahuje. Zkusila jsem se zeptat jednoho, ktery se mi libil. Moc se mu do odpovedi nechtelo, ale pak se priznal. Pry je v tom sexualni podtext, ze skryvam neco, co je velmi sexy, a proto je to tak lakave. Do konce lyzaku se kolem me motal a pak me pozval na rande. Schvalne jsem si vzala kalhoty misto sukne. Pri libani tak dlouho smatral rukou, az nasel elasticky lem silonek. Byl tak nadseny, ze se hned udelal. Vydrzeli jsme spolu pres pul roku. Dodnes nevim, jestli mel rad me nebo moje silonky... Muj soucasny kluk by naopak byl nejradsi, kdybych byla porad naha :)

Týna (Po, 14. 3. 2022 - 12:03)

Taky jsem před několika měsíci začala chodit s klukem, kterého nadmíru vzrušuje, když mám na sobě punčocháče. Já je teď když je chladno nosím docela často, a to se mu moc líbí. A nemusím být ani v sukni, stačí když mám punčocháče pod kalhotami nebo legínami. Moc ho vzrušuje, když mi může vklouznout rukou pod kalhoty a hladí mě pod nimi přes punčocháče. A taky mi často povytáhne ten vrchní lem punčocháčů zpod kalhot a hraje si s ním. Sama jsem zvědavá, co bude, když se oteplí, ale přepokládám, že bude chtít abych je nosila i pak. Máte někdo podobnou zkušenost?

Iva (Po, 27. 12. 2021 - 12:12)

Myho chlapa vzrusuje kdyz mam pri sukani latexovy podvazky a puncochy

Šárka (Po, 27. 12. 2021 - 12:12)

Už se vám stalo, že z vás chlap chvatně strhal šaty a pak divoce přirážel tak, až se vám svíraly prsty u nohou? Mně jo, a bylo to tím, že mi zapomněl sundat silonky. To byl fór z dětství :)

jindra (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

no a vždyť je to strašně hezké.Jak silonky a kalhotky tak punčocháče na ženě.No a co,že se do tebe nedostane.Vždyť ty doteky přes jsou super sexík..Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 13:12)

S oblékáním a nošením er. prádla na mě manžel vyrukoval po deseti letech naše docela uspokojivého manželství. Napřed se mi do toho moc nechtělo a připadalo mi že si ze mě chce udělat jen nějakou poslušnou kurvičku a také že ano. Časem jsem se od něho dočkala ještě horších věcí které by po mě při sexu chtěl a které mě doslova šokovaly.. Nikdy bych to do něho neřekla a musel se hodně ovládat aby to udržel celé ty roky našeho vztahu v tajnosti. Řekla jsem to jenom u soudu když nás rozváděli a když to soudkyně a kolem přísedící uslyšeli tak byly z toho tak zhnusený že se jim z toho zkřivily obličeje. Manžel utekl ze soudní síně a když jsem se vrátila domů tak už tam nebyl, sbalil si kufr a zmizel. Soud byl odročen a na příští jednání se dostavil jen manželovo advokát a se všemi body žaloby o rozvod našeho manželství bez výhrady souhlasil. Soud nás rozvedl a o bývalém manželovi vím už jen z výpisu účtu kam posílá alimenty. Dětem jsem doma řekla že jejich otec je psychicky nemocný a že se už o něm už nikdy nebudeme bavit protože by nám to mohlo všem hodně ublížit. Časem si děti na to zvykli a i díky tomu že on sám je nějak nekontaktuje je všechno zatím v pohodě. Jako chápu muže že er. prádlo je vzrušuje a může to být příjemné i pro ženu, ale to co potom ze strany mého bývalého manžela následovalo byl jen úchylný hnus.

Mlicnak (Ne, 26. 12. 2021 - 02:12)

Co se tedy stalo?

Sona (Út, 23. 11. 2021 - 13:11)

Jak to tedy delate v zime? Dneska bych bez vrstveni nemohla vubec ven. Jedine snad silonky pod kalhoty, ale to me nevyhovuje..

peťulka (Pá, 1. 4. 2022 - 11:04)

Já kalhoty nenosím skoro vůbec, jedině snad maskáčové, když jdeme na ryby, to je asi jediné, kdy mám punčocháče pod kalhotami. Jinak chodím jen v suních nebo minisukních a punčocháče nosím jak v létě tak i v zimě, na jaře i na podzim.

Jolana (Čt, 23. 12. 2021 - 10:12)

mě jo a muž z toho má ztopoření

xyz (Po, 22. 11. 2021 - 11:11)

Manželka nosí dvoje silonky najednou v chladném počasí dost často. Hlavně když jde ven a má kratší sukni nebo šaty. Hrubé bavlněné punčocháče se jí moc nelíbí, tak to řeší dvěma vrstvami silonek.

Týna (Po, 22. 11. 2021 - 04:11)

Jedny silonky stačí bohatě

peťulka (Ne, 21. 11. 2021 - 15:11)

já nejsem zastánkyně vrstvení silonek, já mám jenom jedny a ani dcera je nevrství.

Sona (St, 17. 11. 2021 - 22:11)

Jakou barvu preferuji? Temer vyhradne telove s lehkym leskem. Vybiram takove, ktere jsou blizko barve mych nohou nebo trochu tmavsi. Kdyz si v zime beru cerne, mam na sobe telove jako spodni vrstvu. Exmanzel nosil z prace ruzne barvy, asi nejvic me zaujala vinova. Vzory a obrazky me nezaujaly nikdy, ani sitovky nemam rada.

jakou (Út, 16. 11. 2021 - 19:11)

máte barvu punčoch

Sona (St, 27. 10. 2021 - 22:10)

Muj byvaly manzel byl obchodnik u Bellindy. Samozrejme po me chtel, abych jejich silonky zkousela pri kazde prilezitosti. Postupne zvysoval naroky, az jsem je mela na sobe neustale. Od spani, pres jizdu na kole, prochazku po lese, az po plavani v bazenu nebo opalovani na plazi. Vadilo mi to, ale nebranila jsem se. Po rozvodu jsem zase zacala nosit kalhoty. Byl to pro me sice symbol svobody, ale citila jsem se v nich nejiste. Do nohavic fouka, ponozky jsou bud moc kratke nrbo skrti, v zime je v kalhotach zima a v lete horko. Silonky nosim znovu pri kazde prilezitosti i pro doma. Asi se mi libi byt trochu stazena a mit jakousi druhou kuzi na nohou. Navic ve 38 letech nevypadam jak stara baba. Ruku na srdce, libi se vam aktualni teplakova moda? Vytahana kolena a sveseny zadek musi chlapy fakt rajcovat. A vrstveni silonek? Kdo nosi silonky pravidelne, tak je vrstvi. Delaji to tak vsechny moje kamaradky i kolegyne v praci. Dvoje slabsi na sobe vypadaji lepe nez jedny hrube silne. Kdyz je mi teplo, sundam jednu vrstvu. Kdybych mela jen silne, mela bych pak hole nohy, kdybych je sundala. Bez silonek chodim jen u more nebo v bazenu, tam jsem za svobodu bez silonek opravdu rada :)

xyz (Po, 15. 11. 2021 - 13:11)

To jsem vážně rád, že nejsem jediný, komu se líbí žena, která nosí punčocháče nejenom v práci nebo divadle ale taky při každodenních činnostech. A taky, že takové ženy existují.
Moje manželka nosí punčocháče téměř neustále. I když na plavání v bazénu nebo opalování u moře se ještě neodvážila, na rozdíl od vás, paní Soňo. Taky ale chci, aby se v nich cítila pohodlně a aby ona sama byla spokojena. A částečně se mi to taky daří, protože manželka je teď nosí po celý rok, ať už k sukni nebo šatům, pod kalhoty, legíny nebo šortky. A na teplo nebo nepohodlí, když je má na sobě se stěžuje jen minimálně. A v chladném počasí taky často nosí dva páry najednou.

Reklama

Přidat komentář