Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

Jirka (St, 9. 2. 2011 - 16:02)

Pro mého muže jsou...Zajímavý postřeh...doufám, že Tvoje pocity, Biko, jsou jiné..

Jirka

Bika (St, 9. 2. 2011 - 11:02)

Pro mého muže jsou punčchoče něco navýsost odpudivého. Kdyby se jich měl dotknout, tak se osype. nesnáší nic silonového, umělého a tak.

Jirka (St, 9. 2. 2011 - 10:02)

Hela:
To se mi asi nepovede....Díky za odpověď, Moniko.

No..a co třeba zkusit na doma jen 15 DEN punčocháče..? V těch by jsi se mu nelíbila?

Jaká je Tvoje oblíbená značka punčocháčů?

Jirka

Monika (St, 9. 2. 2011 - 00:02)

Hela:
To se mi asi nepovede. Pro mého muže jsou punčocháče výsostně ženská záležitost. Nedovedu si představit, že by s tím souhlasil.

Jirka:
Manželovi je to většinou jedno jaké punčocháče mám na sobě, hlavně ať jsem v nich co možná nejčastěji. Doma nosím obvykle silnější tak 40 denové v tělové barvě. Vydrží déle, nejsou tak průhledné, ale je mi v nich docela teplo. Teď v zimě si doma někdy obléknu taky bavlněné.

Jirka (Út, 8. 2. 2011 - 14:02)

Mému manželovi se moc...Jaké punčocháče nosíš, Moniko ? Myslím značku a provedení. Punčocháče jsou...hezké, také se mi na manželce líbí..i když vím, že by mi asi nevyhověla, aby je měla i přes noc. Jak se Ti osvědčily jakožto součást domácího oděvu (v kombinaci s tričkem)?

Hezký den,

Jirka

Hela (Po, 7. 2. 2011 - 20:02)

Znám to,ale mám radu..Přesvědčíš manžela,at si to oblékne doma na celý večer taky.Já měla vyhráno, protože ho kousaly a uznal, že stále se v tom chodit nedá:-)

Nika (Po, 7. 2. 2011 - 20:02)

kamže chodíte? Do biografu? A jak to děláte? To jako nějak cestujete časem nebo co?

Pepa (Po, 7. 2. 2011 - 14:02)

To se přece líbí skoro každému chlapovi.
Kdy je nosit, na tom se ale musíš dohodnout s manželem.
Mně stačí, když si je žena obleče občas na sex.

Monika (Ne, 6. 2. 2011 - 23:02)

Mému manželovi se moc líbí, když mám na sobě punčochové kalhoty. Dělám v úřadě a většinou nosím sukni, takže do práce je nosím denně i v létě, jsem na to zvyklá, takže tam není problém… V pohodě se do nich navléknu, i když jedeme do biografu nebo k přátelům.

Manžel ale vyžaduje, abych si punčocháče oblékala i doma. Většinou mu vyhovím a nosím je s delším trikem nebo s kraťasy, když má někdo přijít. Párkrát mě přemluvil, abych v nich spala celou noc.

Nemám nic proti punčocháčům, ale zdá se mi, že to někdy už přehání. Chtěl po mně abych je vyzkoušela nosit i v létě pod kalhotami nebo na dovolené při moři. Na večeři jsem ještě souhlasila ale, abych šla v punčocháčích a sukni na snídani v hotelu, to už se mi zdálo příliš.

Na jedné straně samozřejmě se mu chci líbit a vzrušovat ho, no připadá mi to někdy zvláštní. Měla bych mu vyhovět i když jsou někdy ty jeho nápady ujeté nebo měli bychom si stanovit nějakou hranici? Jinak náš vztah je perfektní a manželovi nemám co vytknout.

fotfan (Út, 1. 12. 2020 - 18:12)

Klobouk dolů. Velmi si Tě cením.

Reklama

Přidat komentář