Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 21:03)

Jsou naprosto bezpečné, kolem stehýnek nechat stáhlé na dva prsty (jako pásy v autosedačce a kolem pasu stáhnout trochu víc , tak aby nešli stáhnout přes kyčle ,ale ne tak aby jí to dlačilo na bříško, takže dát pás až pod bříško, problém ale může být pokud spává na břichu, může jí ten zámek tlačit na tělo , kovové části jsou kryty látkou ,takže alergie na kov by neměla být.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Dobrý den. máte někdo zkušenosti se zamykacíma kalhotkama ?
dcera nosí oweral a je ráno dost zpocená a mívá zvýšenou teplotu, tak už ji chci ukládat do postele bez oweralu.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Děkuji, dnes jsem je objednala.

Em (Út, 16. 3. 2021 - 19:03)

Kolik je dceři?

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

je to podstatné ? :-D

Naďa (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

Tak jsem ho radši ráno prebalila do čistých látkových plen teď ještě leží dala jsem radši zese 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky s bodyckem a už dělám mu snídani a dostane se hold kojeneckou lahev se sunarem když se asi schválně pocurava aby dostal pleny tak bude hold dodržovat pravidla co já řeknu a už mu to nesu do postele tak se diví jakto že má snídani v kojenecké lahvi a proč má i dudlík v puse to proto jsem s tebe udělala malé dítě co musí nosit plenky ale mami já jsem úplně v suchu nejsem si vůbec mokrý ale ani pokadeny no víš já jsem tě prebalila ve spánku aniž bys si toho všiml měl si ten dudlík v puse a spal si jako trest andílek a mami nakrmis mne teď ti dám ještě brindak a nakrmis se mi sám z lahve to zvládneš sám až k obědu tě budu muset nakrmit a po obědě chodí malé děti co noseji pleny spát na dvě hodiny hold budeš mít dodržovat pravidla podle mne a na venek budeš mít také pleny ale jednorázové s punčocháči a teplakovou soupravou ano mamko souhlasím no budeš muset jinak by tě čekal trest a to kleceni v koutě ale úplně nahaty a používání nocniku jak to bych dlouho klecel tak dlouho dokud nesplesnivy bys neposlechl. A pravidla určují já budu tě i koupat a míti já osobně ale i večer a čistit i zuby atd. A co když mi přijde třeba kamarád no tak mu řeknu že máš zdravotní problém a že musíš nosit plenky jak doma tak i venku ale a telefon ti seberu budeš si hrát s hračkami tak počkej nikdo zvoní mami ty nikoho čekáš ne a ty taky ne. Přišel sousedovic kluk že je doma sám že je rodiče šli do práce a že ho to doma nebaví aby tam byl sám tak jsem mu řekla že syn má zdravotní problémy že se v noci a přes den pomocuje tak má na sobě dětské oblečení a plenky a že má v puse i dudlík a snida s kojenecké láhve aby se mu nesmal že je malý miminko či batole tak jsem šla syna a skontrolovat jestli nechce náhodou prebalit do čistých plenek jelikož jsem dala do sunaru trochu projimadla aby se to vykadil hezky do plenek. Tak co jak se máš v plenkách ptal se mě kamarád od vedle tomu je 14 let. A pak mami já jsem se pokadil ale i pocural no to je cítit tak tě tedy prebalim ale v koupelně tak ti sundam to bodyčko no to musím vše sundat v koupelně ale ve vaně prošlo to i do bodyčka a punčocháču tak pleny dostaneš složené na šířku ale rovnou 6 látkových plen a tak jsem syna vysvleka úplně do naha a umyla do čistá pak jsem ho utrela do sucha a ručník dala kolem pasu a přenesla na postel a kámoš na něj koukal jak jsem ho mazala mezi nohama a zapudrovala a pak čekal až slozim pleny tak jsem ho vzala pod kolena a nadzvedla a nebo vložila pod něj plenky a prelnula mezi nohama a dala jsem mu i čisté bodyčko s dlouhým rukávem abych nemusela dávat i punčocháče doma je teplo tak chodí doma jen v bodyčku ale i s 6 látkových plen se nedá moc se chodit tak raději leží a nemá moc nohy od sebe ale ten pořádný balík plenek prostě má. A pak jsem se optala kamaráda tomika proč mamka mi nezavolala já bych tě pohlidala no prý nechtěla rušit šli prý oba dva na denní službu tak to víš co je zkus zavolat tvoji mamce že jsi unas aby neměla být strach o tebe a pak mi jí dej prosím k telefonu no teto já bych zavolal ale nemám na kredit na no počkej dej mi na ní číslo tak jsem jí zavolala a řekla jsem ji aby neměla být strach že tomca je u nás že přišel sám že ho to doma samotného nebaví jo to udělal dobře že ho mamka prebaluje máte u sebe mi si ho vyzvedneme až večer nemusíte může být tady je dlouho jak to chce a já bych ho tam tedy nechala i celý týden příští no akorát mu dám i věci na prevlekani znáte to přece děti jak se to uspini i když jim je víc let ale za tomca vypadá tak na 10 let ale nikdy se i tak je chová no to víte co děti jsou a všimla jsem si že na zahradě vám vysi občas látkové pleny ano máte pravdu jelikož se mi syn pomocuje do postele ale nikdy i do kalhot přes den tak jsem mu dala pleny.

Naďa (So, 13. 3. 2021 - 08:03)

Dáváte dětem punčocháče bavlněné a plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou...... Protože se chci optat syn po mne chce abych mu dávala pleny na cestu krátkou či dlouhou tak si nejsem jistá jestli mám tak učinit a občas by chtěl plenky nosit i doma jak přes den a noc že by se zase prali pleny látkové a nebo si bral jednorázové pleny tak bych ho přebalovala klidně ale aby se mne nebyl otrok nosil pleny do 8 let jelikož se v noci pomocoval tak od miminka až do 8 let nosil pleny tak bych nevím jestli si na ně a nezviknul je nosit ale a měl úplně všechno jako malé dítě jak látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a v noci látkové pleny asi tak 4 se mi svrchnimi kalhotky a buď punčocháče s bodyckem a nebo overal a nebo dupačky a teď by to bylo chtěl nosit zase ale i uvidím jestli mu vše pro vrátím zpět teď mu je 12 let. To by bez plenky mohl vydržet když se předtím jsem neměl čas plenky 4 roky a najednou by pleny chtěl zpět nosit tak vám nevím jestli to udělat poraďte prosím a už vstává tak to vstal a omluvil se mi že se nevědomky prý pocural tak jsem si řekla že mu tedy o dám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče tak už je v plenkách a povlečení jsem už dala prát.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

Dejte mu je líp drží plenku když je pocurana

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 11:03)

Zvykat ,ne zvikat matko.

Pulec (So, 13. 3. 2021 - 11:03)

Dejte mu je líp drží plenku když je pocurana

Zeman (So, 13. 3. 2021 - 06:03)

Tak určitě,sám je nosim i když mě bodyguardi jen na kárce odvezou do obory si vypálit zobák.

Eva (So, 13. 3. 2021 - 06:03)

Tak kluka si tam ještě nechali na konec do neděle aspoň a v pondělí se dozvím jestli ho pustí už domů a syn se už těší domu hlavně na mne říkal mi že když byl na jipce tak tam zemřeli dvě děti a jeho stav se zlepšil úplně jinak se cítí dobře ale pleny mu prý také na dávají ale i klasické látkové dětské pleny 80x80 ale je na pokoji se 4 dětmi a těm pleny také dávají takže celý pokoj je v plenkách ty děti které jsou zdravější tak je nechtějí pouštět na wc aby něco nikde nechytil tak raději jim dávají přednost plenkam.

Eva (Pá, 12. 3. 2021 - 06:03)

Nejsem nadrzeny muž ale žena vím asi co je synovi ale už je v pořádku na normálním pokoji dnes ho pouštějí do domácího léčení zjistili infekcí močového měchýře takže bude zatím nosit plenky do doby než půjde do školy zpět a pak ho mám pomalu odplenkovat aby do školy nenosil také pleny a pak mám dávat pleny jenom na noc ale pouze když bude chtít on jinak nikoliv hlavně pod kalhoty dávat punčocháče zatím aby nenastydl. Tak mne laskavě neurazejte že jsem nadrzeny chlap jsem žena a ženou zůstanu navždy a když jsou synovi doporučované pleny tak mu je dávat budu.

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 15:03)

Evo, už sis vyhonil při psaní těch pohádek?

Eva (Út, 9. 3. 2021 - 10:03)

Tak na urologii zjistili něco jiného a radši si ho tam ponechali na další vyšetření říkali že to nejde ambulantně byl na normálním pokoji ale už ho dali na jipku a má kyslikovou masku antigení test co měl tak ten nic nezjistil ale udělali mu ten normální a zjistili mu ten dětský vir pims ale snad to přežije teď jsem sama doma ale v karanténě zatím a nechám si udělal pcr test jenom tam volám jak je na tom v jakém stavu stále říkají že se nic nemění že je na tom hůř asi ten covid zasáhl močový měchýř a jestli to bude ještě horší tak já skončím v blázinci a nebo spacham samovrazdu a půjdu za ním do nebe. Já vím že toto jsem nepatří ale jsem na dně. Kamarádovi zemřeli oba rodiče v jednom týdnu a on je tak zralý na psychiatrii.

Táňa (Ne, 7. 3. 2021 - 22:03)

Já je nosím ráda a ráno se do nich slastně počůrám v posteli.

Pulec (Út, 9. 3. 2021 - 15:03)

Jj a ten příval tepla když se počuras co je prijemnej

Nikdo (Ne, 7. 3. 2021 - 09:03)

Fakt nechápu proč někdo nosí pleny dobrovolně

David (So, 6. 3. 2021 - 16:03)

My to se synem máme jednoduché. Doma a na cesty nosí jednorázové pleny, má je pro jistotu, ale často je i použije. Většinou jsou mokré a občas je v nich i nějaká větší nadílka. Když jde někam s kamarády, tak si bere obyčejné slipy. Ještě se nám nestalo, že by se vrátil domů mokrý. Je mu skoro čtrnáct a pleny bude nosit tak dlouho, než si řekne, že je nechce. Ale zatím si je chválí. Nosí je takhle už dva roky. Podle mě budou za pár let pleny u takhle velkých dětí normální. Teď už je třeba v Americe nebo západní Evropě časté, že je ti děti mají tak do šesti let.

Eva (So, 6. 3. 2021 - 11:03)

S klukem jsem radši byla na testu na covid ale je negativní ale plenky radši dávám stále jak doma tak i venku pro větší jistotu když se trochu změnilo počasí tak má i dětské bavlněné punčocháče se zimní kombinézou a v plenkách mu je fajn a na nic jsi nestezuje v pondělí ráno jdeme na urologické oddělení v pátek mi volal i lékař abych s ním radši přišla ale to půjde také v plenkách ale i punčocháče bude mít a teplejší kalhoty ale uvidím buď dám klasické oteplovacky s bundou a nebo zimní kombinézu a jak jsem říkala že nepoužívá kojeneckou lahev a dudlík tak to už chce ale pije přes flašku jen čaj a nebo mléko s rozmixovanym ovocem a dudlík má jen v noci ale občas si ho bere i přes den má ho na provázku aby ho nestratil řetízek na dudlík je pro něj moc krátký. Musím jíti prebalit jelikož po obědě si jde prý lehnout říkal mi to.

Reklama

Přidat komentář