Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

stalevplence (Po, 22. 3. 2021 - 01:03)

je mě 46 a jse na plenach celej život acele dětství až do teď odkázán na pleny zdr. důvody

Martin 14 (Ne, 21. 3. 2021 - 12:03)

Ahoj, poslední 3 roky nosím v noci plenky, protože se počurávam, nosím drynites 8-15 a chci se zeptat, co se stane když bych se do nich pokadil, poslední dobou mě to láká, protože chci vědět jaký to bude,ale mám strach jestli to drynites udrží, má s tím někdo nějaký zkušenosti?

Michal (Po, 22. 3. 2021 - 12:03)

Ahoj, nechceš si o tom pokecat? Je mi 15 a taky mám nějaký zkušenosti s plenkama. Jestli jo, tak mi napiš na [email protected]

O (So, 20. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj fomiku mohl by jsi dát mamce také přečíst tyhle stránky aby věděla že i děti věku 12 let že nosí plenky látkové pleny či jednorázové s gumovimi kalhotky jsou tu stránky můžou větší děti při cestování nosit plenky ale i plenkova disciplina i pleny jako trest pro větší děti jako jsi třeba ty mohla ti dávat pleny jenom na noc ale pak záleží jestli i přes den se nepocuravas. Takto trestem že tě každé ráno budeš dostávat po zadku se nikdy nic nezlepší a pocuravani a kadeni bude ještě horší to bys jedině musel mít u postele nočník. Jen tyto stránky dej přečíst mamce. Náš syn s dcerou jse to měli také syn se začal pomocovat v 10 letech tak jsem mu prostě dala pleny na noc ale bohužel občas si řekl i přes den a dcera to bylo potom to samé ale ona se začala pomocovat v 9 letech spíš si myslím řetězová reakce to byla když viděla že synovi dávám pleny tak je jednoho dne se chtěla také a už nosí plenky skoro celý rok já dávám přednost latkovym plenkam na to doma a na ven jednorázové pleny a punčocháče nesmějí chybět v noci v klidu spí a ráno jsou úplně v pohodě v plenkách pocuranych a pokadeny taky pak začne ranní vstávání a přebalování že se jim dám pouze jednorázové pleny a punčocháče s bodyckem a věř nebo nevěř jsou úplně v pořádku a pohodě prostě si na pleny zvyklí.

Pulec (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

To je krásné vždy

Matka (So, 20. 3. 2021 - 06:03)

Když budeš zlobit tak tě jednoduše dají na samostatný pokoj ale i s plenkami a punčocháči. A nebo tam máš i wc a nebo nočník pro zlobive děti.

Tomík 12 (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Ne nemám jen jsem se počural v noci do postele.

Pulec (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

A co rodiče na to

Tomík 12 (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Mamka nadávala a táta mi nařídil ať si jdu převlíct postel sám že mamka není můj sluha co vše za mě bude dělat.

Pulec (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

A co dneska jak si na
tom a co splipi suhe nebo mokré

Tomík 12 (Ne, 21. 3. 2021 - 13:03)

Dobrý den slipi včera opět mokrá noc a dneska již třetí mám průjem takže co chvíli nestíhám na WC

Matka (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

Pro Tomika a když při příjmu řekneš že máš občasné a nehody že se pocuravas ale že se ti i občas stává že se i pokadis tak by ti plenky měli dát automaticky ale kdybys zlobil víc tak tě čeká samotka a tam plenky dostaneš určitě ale i mamce bys jsi to mohl klidně říct že se ti to stávají curaci a kakaci nehody a plenky jednorázové či jednorázové by ti mohla dát také hlavu ti přeci nikdo neutrhne a nebo s tebou by měla jít na neurologii aby tě prohlidli ale i psychicky nemocný snad nejsi já vím osobně že to může být psychiatrickeho rázu to je pomocovani časté jak to přes den a noc můj syn to má podobné nejdříve jsem se mu dávala pleny jenom na noc ale bohužel musí mít pleny i přes den ale zároveň dávám s plenkami i gumové kalhotky a punčocháče a přes punčocháče teprve bodyčko a on je spokojený že není pocurany v posteli či v oblečení ale pozor dávám plenky i venku ale většinou jednorázové ale se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem prostě hold 12 lété dítě je to v plenkách a je úplně v pohodě a pořádku s pvrva se také styděl že jsem ho musela prebalit i venku ale většinou když jde semnou na nákup tak ho nechám doma a nebo ho nachvili dám k sousedce kdyby se náhodou pocural aby ho mohla prebalit do čistých látkových plen doma nosí jenom látkové pleny a na ven jednorázové pleny jsou na lepitka protože jsem před tím dávala drynisky byli sice nasazovaci ale ty většinou protekly tak ve středu zdravotních potřebách kupují pleny pro větší děti na lepitka buď č. xs a nebo s ale i většinou které se používají na noc ale bohužel dávám mu je přes den sice když se do nich pocura tak pleny se trochu bojím nafouknou ale jemu to nevadí už stejně když má punčocháče tak to tolik není vidět a teď musím jíti malé děcko prebalit.

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co byl hodně počurany a udrží to nebo mu někdy protecou

Tomík 12 (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den děkuji za odpovědi ale maminka mi plenky dát nechce že jsem orý línej i když to není pravda a když se počůrám nebo pokakám tak mi dá na zadek že jsem si neřek že potřebuji na záchod . Občas když se pokakám nebo přes den počůrám tak si musím to špinavé pradlo v lavoru trochu oprat . A plenky na psychiatrii dávají normálně i takto starým dětem ? A kdybych zlobil mohou mě nějak potrestat? Děkuji za odpovědi Tomáš

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co teď tomiku máš načuráno nebo nakakano

máma (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

Zdravím a chtěla bych se trochu poradit , mám malého syna 11 let a zjistila jsem že si na noc potají bere plenky které mám odložené u něho pokoji , nějak jsem na ně už zapomněla je zcela odložit .V noci jsem si byla u něho v pokoji pro ložní prádlo , malej byl odkopaný a na sobě měl jen plenku , myslela jsem že se mu stala nehoda a že improvizoval a prostě si ji vzal abych mu nenadávala , jenže asi po týdnu jsem ho šla zkontrolovat a měl ji na sobě zase , nenápadně jsem se ho zeptala druhý den jestli nemá nějaký problém jestli se mu třeba nestalo že by se počural a nebo něco v tom smyslu .Řekl že nic a poté odkráčel , napadlo mě že mu třeba začali poluce a on neví co s tím tak jsem ho opět trošku vyzpovídala , ale zase žádná informace .Ráno když se vzbudí tak plenku poctivě složí a uklidí na místo abych nic nepoznala a poté stále ještě nahý jde do koupelny a poté ke mě do kuchyně na snídani tak jak je zvyklý od malička / nahota mu zatím nedělá potíže / obléká se většinou až po snídani většinou jen do punčocháčů a trička . Myslíte že mu mám říct že vím že spí v plence a rovnou se ho zeptat proč si ji bere ? Nebo mu ji mám dát rovnou než jde spát připravit na válendu a jen sledovat co on na to ? Nebo mu ji mám dát večer po vykoupání tam kam patří a nic k tomu neříkat ? Sama nevím ale asi si nechám poradit .

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Klidně mu ji dejte po koupání a sledujte jak se bude tvářit na to jestli chcete poradit víc tak pisněte na [email protected] poradím

Tomík 12 (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den asi to sem přímo nepatří psal jsem ještě do jednoho příspěvku ale žádné odpovědi tak tady todocela je aktivní tak jsem to zkusil tady. Zajímalo by mě jestli někdo neví jak to chodí v nemocnici na dětském oddělení nebo na dětkém oddělení psychitrie když se tam dostane 12 letý dítě které se počůrává nebo pokakává. Měl bych jít do nemocnice na (psychiatrii kvuli špatnému chování) je mě 12 let a mám problém s tím že se v noci počůrávám občas se mi stane i kakací nehoda tak by mě zajímalo jak se to v nemocnicích řeší.Děkuji za odpovědi hlavně těch kteří něco podobného v nějakém zařízení zažily moc děkuji Tomáš.

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

Tomiku ti musíš říct když tě budou přijímat a oni ti to napíší do papíru ať jim to maminka a nebo tatínek řeknou

Matka (St, 17. 3. 2021 - 10:03)

No dávala bych radši když nechce overal tak by dávala jen látkové či jednorázové pleny a punčocháče s laclem také dobře drží pleny . Ona vám nechce už nosit overal tak bych zkusila dát buď bodyčko a nebo dupačky a nebo punčocháče s laclem také to dobře drží pleny jako látkové či jednorázové. Já to tak synovi dávám a je mu je 12 let ale on zatím snáší overal ale dupačky ty má většinou na spaní a punčocháče s laclem a nebo bodyčko přes den. Teď má látkové 4 pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem přes den a na odpočinek po obědě chodí spát tak ho prebalim do čistých látkových plen ale 6 jich má a pak dám bodyčko a nebo dupačky jak chce on vezme si dudlík a kojeneckou lahev tam má přípraveny sunar jako svačinku a plenky jednorázové či látkové mu zatím nevadí on je spokojený a já také že nepomoci se ani postel a že to jde do plenek a když chce jít ven tak dostane jednorázové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a teplakovou kombinézou...... A vezme si obuv prestige dětské vždy je po někom dostane aby je donosil teď má bilocervene po jedné holcine tě odrostla noha ale jsou ještě nové asi tak pulroku syn má 34.

Reklama

Přidat komentář