Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pavel (Pá, 21. 5. 2021 - 19:05)

V plinkach by se mě taky líbilo klečet akorát já bych teď klečet nemohl a prebalovani by se mě taky líbilo

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 01:05)

jo, dělá , ne každé dítě sedí na netu a stačí mu vypnout wifi.

Otev D (Po, 17. 5. 2021 - 16:05)

Tak sice to chvilku trvalo , ale nakonec se mně kluk přiznal , že se me plenky skutečně líbí . Minulý týden v pátek jsem už měl vše nachystané když přišel domů ze školy . Vzal jsem ho do svého pokoje a vysvetlil mu pravidla . Plenky si měnit sám nebude a budu mu dávat pleny typu ABDL . Mají obrázky jako pro děti , že bude nosit body a na noc lehký overal se zapínáním na zádech . Potřeba se bude dělat pouze do plen . On stím souhlasil a tak jsem ho hned zabalil jako batole . Dostal plenku , body a potom batolecí káhoty na hraní . Na mašličku jsem mu dal dudlík a poslal ho , ať si udělá úkoly do školy . Vše udělal a potom jsem ho nechal si už hrát . Pití dostává do lahvičky . Oběd a večeři má normální , ale vše mu nakrájím a dostane to na dětském talíři a samozřejmě , že i brindáček . Po obědě si musel jít lehnout . Když chce být jako batole , tak se vším co k tomu patří . Uvidíme jak dlouho ho to bude bavit . Pomočování a tedy i plen se stejně nezbaví . Až mu bude 18 , tak se bude moc rozhodnout zda chce jít na operaci a nebo dál nosit pleny . Kluk je jinak konečně spokojený a to jsem rád . Po rozvodu s jeho matkou , jsem získal kluka do péče já a od té doby se mu věnuji na maximum .

Pulec (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Tak to je krásný a kolik má kluk let jestli chcete popsat tak můžete na [email protected]

M (Pá, 14. 5. 2021 - 08:05)

Ano přesně proč dětem na cestu krátkou či dlouhou nedat pleny vždy se vymoci do plenek ale pak sním není žádný problém ho nikde prebalovat jak v autě a nebo venku zajdete za strom a tam ho vysvlecete do pólonaha a vyměni se jenom plenky teď se zase ochladilo tak se pod kalhoty dávají slabé punčocháče dětské koukala jsem na dětské silonove punčocháče 20 denní a dají se sehnat úplně normálně a nebo stačí i obyčejné dámské silonove punčocháče děti s tím nemají vůbec žádný problém si je vzít.

Zdeněk (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Také to tak řešíme v létě s přítelkyní běžně používáme na dlouhé cesty plenky není se za to stydět

Matka (Út, 11. 5. 2021 - 08:05)

Mě děcko si včera užívalo venku asi každé dítě jak bylo krásné počasí akorát že mělo frote plenky s jednorázovkou a to místo gum kalhotek jen kraťasy ale chtěl i slabší punčocháče ale ty jsem mu nedala stejně zbyli jenom bílé dcera všechny typy používá a braskovi nechala jen bílé či růžové ty většinou nosí doma když je že má 4 látkové pleny a gum kalhotky bílé punčocháče a potom bodyčko zatím je dítě 7 lete tak to s plenkami bych to tak nehrotila že je ještě nosí to když tady čtu že mají větší děti při cestování plenky a veškeré dětské oblečení oblečení třeba i na děti ve 13 či 12 let ono když se dítě pocurava tak je řešení jenom dávat pleny ale i když nikam cestujeme tak plenky má také jenom ty na lepitka jednorázové ale většinou si řekne i o punčocháče aby třeba v autě neseděl jenom v plenkách dcera je starší o dva roky a te na cestu taky radši dávám pleny ale i punčocháče jinak ona pleny nenosí vůbec syn je i trochu postižené dítě takže musím použít buď větší kočárek a nebo invalidní vozík podle toho jak se kam jede když autem tak kočárek a když busem tak dětský invalidní vozík jinak se snaží chodit o berlich ale co jednou se vše změní a bude zdraví.

Milena (Po, 10. 5. 2021 - 16:05)

Syn starší 17 let si oblékl zimní punčocháče a lyžařskou kombinézu ale pod nimi měl 3 látkové pleny a jednorázové pleny a punčocháče a pak tu kombinézu zimní a vsadil se mi s nikým že v tom parnu to vydrží nevím o co se týče vsadil ale připadá mi to hrozne divné že když to může vydržet malé dítě tak on to taky dá samozřejmě že do plenek udělá své potřeby no uvidím s čím přijde. Kdyby byla zima tak ať si dělá co chce ale v takovém vedru si vzít tolik oblečení kvůli nijake sázce bude akorát tak spareny jako prase na porážku..... Jen taková otázka kdyby bylo dítě malé dali by jste dětské punčocháče a zimní kombinézu ale hlavně plenky pod ní...??

Pavel (St, 19. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj já nosím plinky všude většinou tři nebo čtyři i v šesti chodím ven a v zimě pod kombinézu na lyžování je nosím taky a je to příjemné a žádné vyslikani jo proč ne

Pulec (St, 19. 5. 2021 - 14:05)

To teda musí byt balík mezi nohama

Pavel (St, 19. 5. 2021 - 17:05)

Ani ne je to na hraně ale nikdo to zatím nepoznal a čím víc tím je to příjemnější a užívám si toho

Pulec (Po, 10. 5. 2021 - 19:05)

Dál bych volnější kraťasy a plenku

M (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

Asi bude nejlepší mu pleny dávat na stálo jelikož inkontinence nepůjde tak jednoduché vyléčit to by musel jedině na operaci močového měchýře. A dávat pouze pleny jako jednorázové ale když je děcko doma tak bych dávala i látkové pleny mohli by mu být 80x80. Já synovi také 12 let dávám látkové pleny a gum kalhotky jelikož se ještě pomocuje jak přes den a noc tak je lepší mokrá plena než oblečení a nebo postel a vůbec nemá problém se nechat prebalit do čistých plenek na ven má jednorázové pleny. Ale i na cesty krátké či dlouhé vždy plenky jednorázové sebou vždy mám vše zabaleno v batohu tak hold vysi na šňůře látkové pleny a když je venku hezky tak dávám pleny na sluníčko vyschnout pak se pleny normálně slozeji po 4 až 6 kusech 4 látkové pleny a gum kalhotky dávám přes den a noci 6 látkových plen a gum kalhotky.

Otev D (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

A vco když dítě plenky skutečně potřebuje ? U nás to začalo nočním pomočováním . To jsem u kluka moc neřešil ze začátku . Dostal do postele igelitove prostěradlo , na to savou podložku a potom klasické prostěradlo . Ráno se mokré věci odstranili a večer se dali čisté . Postupně nehod přibývalo a tak začal nosit do postele dry-nites . Jenže se začal počůrávat i přes den , tak jsem ho vzal k mudr . Kluk mi řek , že když čurá tak ho to pálí . Jenže obvodní to nezajímalo a řekla , že je nachlazený a ať kouká chodit na WC a nevymýšlí si blbosti . Když nehody byly už skoro pořád , tak jsem změnil mudr a šlo to hned . Kluk přechodil těžký zánět močových cest a jako následek si odnesl inkontinenci třetího stupně . Přes den nosí Tena flex super S a na noc má Abena S4 . Denní plenku si vymění sám a s nočnímy mu musím pomoci . Chodí do speciální školy kde plenky nevadí . V poslední době bych řek , že se mu i líbý je nosit . O víkendu chce ty plenky na noc a ať ho přebaluju já . Dokonce si do plenek už i párkrát nakadil . Před chvilkou vstal a chodí po pokoji . To dělá právě když do plenky kadí . No už mám pro něho nachystané ABDL jednorázové plenky a dostane je když se mu plenky tak líbí . A už mě volá , že chce přebalit tak mu půjdu vyhovět . Pak si sním ma téma plenek promluvím a uvidím co bude dál .

Otev D (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

A vco když dítě plenky skutečně potřebuje ? U nás to začalo nočním pomočováním . To jsem u kluka moc neřešil ze začátku . Dostal do postele igelitove prostěradlo , na to savou podložku a potom klasické prostěradlo . Ráno se mokré věci odstranili a večer se dali čisté . Postupně nehod přibývalo a tak začal nosit do postele dry-nites . Jenže se začal počůrávat i přes den , tak jsem ho vzal k mudr . Kluk mi řek , že když čurá tak ho to pálí . Jenže obvodní to nezajímalo a řekla , že je nachlazený a ať kouká chodit na WC a nevymýšlí si blbosti . Když nehody byly už skoro pořád , tak jsem změnil mudr a šlo to hned . Kluk přechodil těžký zánět močových cest a jako následek si odnesl inkontinenci třetího stupně . Přes den nosí Tena flex super S a na noc má Abena S4 . Denní plenku si vymění sám a s nočnímy mu musím pomoci . Chodí do speciální školy kde plenky nevadí . V poslední době bych řek , že se mu i líbý je nosit . O víkendu chce ty plenky na noc a ať ho přebaluju já . Dokonce si do plenek už i párkrát nakadil . Před chvilkou vstal a chodí po pokoji . To dělá právě když do plenky kadí . No už mám pro něho nachystané ABDL jednorázové plenky a dostane je když se mu plenky tak líbí . A už mě volá , že chce přebalit tak mu půjdu vyhovět . Pak si sním ma téma plenek promluvím a uvidím co bude dál .

M (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

A co bylo mu lépe po čípku a z plenkou mezi nohama jistě to byl overal pyzamovy taky mi ho mamka dává i s plenkami ale já dostávám látkové pleny a gum kalhotky a pak ten zmíněný overal a nebo dupačky a přes den mám zase také pleny látkové ale už i punčocháče s bodyckem ale chodí muž bohužel do školy a v ní mám drynites nasazovaci pleny jelikož když byla velká karanténa tak když mamka byla už semnou doma tak mi začala dávat pleny jelikož jsem se pětkrát pomocil v noci do postele tak vzala látkové pleny a gum kalhotky a různé dětské oblečení a byl jsem celý den a noc jenom v plenkách ale i ven jsem dostával pleny jednorázové. A když přijdu ze školy tak plenky které mám na sobě tak jsou většinou už mokrý a posrany trochu tak se vysvlecu úplně do naha a jdu se umýt a plenky hodím do koše na jednorázové pleny. A potom se utru do sucha a jdu do postele a tam mám připravené pleny s gum kalhotky 4 látkové pleny a buď si dám pleny sám a když je doma starší ségra tak mi plenky dává ona a nebo přijde sousedka a nabali mne do plenek to většinou volá jestli jsem doma a když přijde tak už mi nese i kojeneckou lahev se sunarem vždy mne mamka a nebo ségra dají k té sousedce když nikam musejí jít hlavně když druhý týden jsem doma a učím se online ta sousedka má také úplně všechno jako jsou např pleny látkové a jednorázové či veškeré dětské oblečení ona má miminko ale já jsem spíš jako trest batole v 11 letech ale že používám pleny jí vůbec nevadí ale také si musím vždy po obědě taky lehnout jako každé jiné dítě třeba i s dudlíkem v puse aby se mi lépe usinalo.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 09:05)

Já taky nosím látkové plinky a je to příjemné od soboty od večera jsem si je vzal a od té doby je mám jen měním počet dneska jsem si je vzal i do práce

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 22:05)

Víš jak ti paní doktorka říkala že tě bolí bříško, že to je z toho že se nemůžeš vykakat?
Tak ti napsala takové speciální prášky které se dávají do zadečku aby ti ulevili a pomohli.
Takže si lehni na postel, a já ti ho dám.
ukaž sundej ten ručník,pokrč kolena ,no vidíš , a je to, jsi moc šikovnej kluk.
Teď ti dám plínku aby jsi se mohl krásně vykakat abylo ti lépe. ne musíš mít plenu , aby jsi nezašpinil prostěradlo, nechceš přece spát v hovínkách.
No vidíš ani to nebolelo. Šup , stoupni si dáme pyžamo, koupila jsem ti uplně noví takoví speciální, s avantgers.jedna noha , druhá noha ,ruka ,druhá ruka a jeto , teď ti to jen zapnu, otoč se zády ke mě , a je to.
Šup do postele a uvidíš že ti ráno bude lépe.

Hana (Pá, 30. 4. 2021 - 09:04)

Žádný wc pro ně neexistuje chtěli mýt pleny tak je mají obě potřeby dělají do nich maximálně můžou použít nočník a pak je zpět na zabalím do plenek to je každý den ráno rozbalení z plenek a míti nejdřív jde dcera na řadu sundam dupačky a gum kalhotky a když je jenom pocurana a tak otru vlhcenimi ubrousky a na mažu a s zasypu dětským pudrem a dám jí zpět 4 látkové čisté pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a pak jde syn na řadu ale ten je většinou obojí tak nejdřív mu sundam dupačky a pak pleny umyji ho pak prenesu zpět do pokoje na přebalování prebalila bych ho v koupelně ale je menší tak se dávají pleny vždy v pokoji a že synem udělám to samé akorát že má 6 čistých látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem pak nastane snídaně ale tu už mám většinou připravenou mají vždy mléko a nebo Sunar a rozmixovane piškoty v tom mají to tam v kojeneckych lahvi a pak se učí online ale nemají už dudlík v puse vypadají sice jako batolata ale i učit se musí a po výuce znovu přebalování pak zase oběd také v kojeneckych lahvi a potom si musí na dvě hodiny lehnout to se pak s nich stávají zase miminka které musí spinkat a po spinkani mají svačinu ale už menší kojenecké láhve se sunarem nikdy za den a prebaluji 4x až 6x podle toho jak dělají svou potřebu a když se chtějí jíti ven tak dostávají jednorázové pleny a punčocháče silonove 20 denní a noční tepláčky já jim dám být malimi dětmi které chtějí používat plenky a veškeré dětské oblečení.

Pulec (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Jj krásné malé miminka to musí být

Reklama

Přidat komentář