Reklama

Trestání dospívajících dětí

Pavel (So, 5. 5. 2018 - 12:05)

Přes koule ho netluč můžeš mu ublížit a to moc bolí.

Eva (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Dceru netrestam ta je v pohodě. Ale syna občas musím. Dříve stačilo pár na holou ale už jsem musela přitvrdit. Takže na konci každého výprasku dostane poradny pleskanec rukou přes koule .

Pavel (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Vůbec se nedivím tomu, co tady čtu. Já mám podobné zkušenosti, byť jsem je nezažil na vlastní kůži, mojí rodiče mě nikdy tělesně netrestali. To, co vám teď napíšu se skutečně stalo, na rozdíl od některých "příspěvků". Stalo se to na podzim roku 1986, já chodil do prvního ročníku průmyslovky a vzhledem k tomu, že jsem bydlel více než 50 km od školy, tak jsem bydlel na internátu (tehdy domov mládeže). Tam jsme bydleli na pokojích po dvou: Měli jsme s kámošem průser kvůli několika neomluveným hodinám a otec mého spolubydlícího přišel na internát a já se nestačil divit: Jakmile vstoupil do pokoje, tak kamarád vyskočil do pozoru a hned zpustil: "Ahoj tati, prosímtě ne tady, já v pátek přijedu domů a tam ..." On beze slova odepl řemen a kamarád si okamžitě svlékl kalhoty a zůstal jen v trenýrkách a v pozoru. Pak si lehl břichem na stůl a k mému zděšení řekl: "Tati, prosím o výprask za své záškoláctví". Pak mu tím širokým řemenem zmaloval zadek a částečně nohy, aniž by cekl!
Dal mu jich pětadvacet a pak se stalo něco, co dodnes nechápu: Když skončil a kámoš si masíroval zadnici, tak se otočil na mě a řekl: "A co ty mladíku?" Jako bych měl vygumovanej mozek. Já, který v životě nedostal řemenem, jsem si bez řečí sundal kalhoty a vzhledem k tomu, že jsme ten den měli naštěstí tělocvik, tak jsem před ním nestál jen ve slipech, ale měl jsem na sobě neutrální červené trenýrky. přehl jsem se přes stůl a jen s tím rozdílem, že jsem neřekl tu potupnou větu, jsem si nechal sešvihat zadek a rovněž jsem ani necekl! Dodnes to nechápu, ale pro mého spolužáka to bylo normální a pokud vím, dostával takhle až do maturity!

Alenice (St, 31. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

Miroslav (Čt, 25. 8. 2016 - 18:08)

Už jsem dávno dospělý. Když jsem kdysi v 1. ročníku střední školy přinesl první pětku, dostal jsem od mamky výprask. Vařečkou na holou, abych nezapomněl, že se mám učit. Jinak jsem se učil dobře a měl většinou dobrý prospěch.

Adam (St, 15. 6. 2016 - 08:06)

Trestáme syna indickým způsobem a je to mega učinné.

JN (Út, 22. 9. 2015 - 08:09)

Naše dcera i když už má šestnáct, dostává od manželky na zadek, když něco provede. Můj názor je, že už je na to dost stará, no manželka si nedá říct a nemá problém jí nasekat na zadek. Říká, že ona sama v jejím věku dostávala výprask od mámy a proto ví, jaký to má pozitivní vplyv na chování nebo prospěch v škole.

Pavel (Po, 21. 9. 2015 - 22:09)

Nevím jestli jsem udělal dobře, ale o prázdninách jsem dal výprask 17- ti letému synovcovi. Byl u nás na prázdninách a hned druhý den přišel pěkně dlouho s mým synem domů. Cigarety mu vypadli na chodbě a když jsem jim domlouval měli plno drzých řečí . To mě tak rozlobilo , že jsem jin řekl za toto zaslouží výprask. Nejdříve mysleli, že je to sranda, ale když jsem zvýšil hlas a přinesl pásek a oznámil že to bude na holou, najednou znejistili. Syn pochopil hned, že se s toho nedá vykroutit, občas za průšvich doslal a stačilo jen ukázat na křeslo a poslušně stáhnul kalhoty a vyšpulil zadek.Synovec ale sliboval a štemral že takhle ještě nedostal a jen né na holou, že se strašně bojí, Nedal jsem na jeho řeči stáhnul jsem mu tričko kraťasy i se slipama ohnul ho přes křeslo a je dostával. Po pár ranách se drzých teeneržů stali ubrečený klučíci.

Ve (Po, 27. 4. 2015 - 13:04)

Ahoj.
pokud jde jen o...13 ti letech a opilí? Tak to je mazec.Za zkoušení kouření bych netrestala,kdo z nás to nikdy nezkoušel.Krom toho,pokud kouří rodiče,pak většinou začnou i děti.

jan (Po, 27. 4. 2015 - 13:04)

nejlepší by bylo před holkou ho vyslíct a seřezat

fredy (So, 4. 4. 2015 - 02:04)

Ahoj.
pokud jde jen o kouření tak je to dobrý .
u nás když došel syn několikrát opilí(13).
ta měl zákaz PC a vycházek,jednou jsem to nevydržel a dostal hned mezi dveřma seřezan a šel klečet na hrách, , to také nepomohlo tak příště měl zaracha a musel kromě prací navíc být celí víkend být doma (i když bylo hezké počasí) a klečení na hrachu, být v pokoji a na noc spát mezy mámou a tátou

Miky (So, 21. 3. 2015 - 09:03)

13pokud jde o mě tak by dostal zprava zleva ale je to ťunťa po mamince a začala s kontrolováním věcí ona.

Miky (So, 21. 3. 2015 - 00:03)

13

katerinaspichal (Pá, 20. 3. 2015 - 16:03)

Taky se divím, že se nechá o.O

Michal (Pá, 20. 3. 2015 - 14:03)

Jedno došel syn z venku a...a kolik mu je. to se divím že se nechá

Miky (Ne, 8. 3. 2015 - 23:03)

Jedno došel syn z venku a měl u sebe cigarety a tohle to z něj tak jsme mu domluvili a on došel podruhé s tím že to má zkovaný pro kamaráda ale táhlo to z něj následovala sprcha a čištění zubů.Takhle se to opakovalo ještě 2x .Ted když dojde ze škole nebo z venku musí před náma se vyslíct včetně trenek a ponožek a oblečení projde kontrolou, on u toho musí stát nahý a být u toho.

U (So, 3. 1. 2015 - 13:01)

Dal bych na holou paní...:-)

V. (St, 11. 11. 2020 - 09:11)

Co byste dělali, kdby vám...Dal bych na holou paní učitelce

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 16:12)

Na intru ho nám dávali do...Ale neke ... podávání "Bromu", a to jak v útvarech ozbrojených složek Českolovenské lidové armády, tak v internátních destinacích učňovské mládeže, tvoří jednu z oblíbených "Urban legends". Samozřejmě i bolševik si byl dobře vědom, že podávat jakýkoliv lék bez souhlasu (a hlavně bez zhodnocení případných škodlivých účinků, které mohou vyvolat až smrt - alergie na Brom, případně na jeho podávaný derivát) je naprosto nemožné, trestní a TAK TO NIKDY NEDĚLAL !!!

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 16:12)

zař
ízlé kratasky bych...A Vám bych pak naordinoval lobotomii ... výrazně zklidní debilitu ve Vašem mozku, protože už žádný mozek nikdy více mít nebudete. No ale jak to čtu, Va ho ani nepotřebujete a nikdy jste nepotřeboval ...

Reklama

Přidat komentář