Reklama

Trestání dospívajících dětí

Rob (St, 12. 10. 2005 - 08:10)

Milá Niky, pokud tím jediným člověkem, který se ozval( a nevěří) jsem já, tak věz, že celková dikce příspěvku ve mě nevzbuzuje pocit týraného dítěte. Alespoň formulaci "mám je zabít?" nepoužívají týrané a bité děti. Pokud má v 15 takový slovník, tak nevím, nevím.

Eva (St, 12. 10. 2005 - 07:10)

Jirko nevim proc rikas, ze je bezne mlatit male deti? Opravdu si myslis ze je to bezne?A zda se, ze ti zde nikdo neporadi, jelikoz vetsina take mlati slabejsiho. Ale budou vecne zapirat ze varecky a remeny se v Ceske republice nepouzivaji. A kdyz nekdo o tom napise, vetsina se na neho vrhne co si dovoluje lhat.I na tebe se ozval a to jenom jeden clovek a ktery proste nechce neco takoveho uznat, a i kdyz nema dukazy, hned te chce obvinovat za lhare.Uz jsem zde cetla a vim i z nedavne historije, ze i ucitele mlati sve deti, doktori to take klidne mohou navrhnout a policije se tomu muze jen zasmat a pak kde je spravedlnost?Zde na "diskuzi" jak je videt, lidi si vetsinou dovedou nadavat a diskutovat do nekonecna o necem jako vylevani moci do umyvadla nebo o "zvucich" od sousedu, ale o opravdovych zivotnich potizich nechteji slyset a ani neumi resit.Ty se Jirko nevzdavej a urcite najdes kdo by se te zastal a hlavne nebud sticha, jelikoz jsem si jista, ze existuje mnoho trpicich cloveku jako ty. Je to proti zakonu ublizovat nekomu jinemu a existuji i mezinarodni zakony, ktere se muzou uplatnit, kdyz to nektera zeme ignoruje. Jdi si proste promluvit s ucitelem, ktereho mas rad a mozna se te zastane a coz je vetsinou zakonem v jinych zemich. Spravny lekar by take neignoroval fialove pruhy na tele a mel by byt i v Cesku zakon to ohlasovat. Rodice kteri se nechovaji dobre ke svym detem by meli byt poslani do specialnich rodicovskych kurzu. A byt trestani, kdyz pokracuji v ublizovani. Nechapu jak celkem vzdelana zeme ma hodne idiockych rodicu, co se neciti vinnymi za biti deti. Je to vice nez prosta nizka citova inteligence. I kdyz vim, ze existuji i rozumni rodice, ale co ti delaji ohledne tech kryminalnikum, nebo s pomoci k tem ostatnim, ublizovanym?

Jirka (Po, 10. 10. 2005 - 15:10)

Jakou "udičku"?!Inteligentni lidi, ja fakt potřebuju poradit, u nás doma to je jak u blbejch.

Rob (Po, 10. 10. 2005 - 14:10)

Házíš udičku?

Jirka (Po, 10. 10. 2005 - 13:10)

Mám příšerný rodiče. Je mi 15 a řežou mě jak malýho! To tak aspoň 1 za 2 měsíce! Fakt už mě s...Uznávám, že mlátit malý děti je běžný, dospělý děti je úchylný, ale co dospívající? Co s nima mam dělat? Zabít?! Že to neni normální, nebo jo?

Reklama

Přidat komentář