Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Já uhonil vyteklýho jak natalka měla dala čuriní já byl moc uhonil aby bylo dobrý měl všechno vyteklýho.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Chceš-li udělat ze starého muže blázna, dej mu mladou ženu.

3j (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Slezte z toho lustru Pavkole, vidím vás!

Zuzka (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Tak jsem udělala knedlíky a vyšly mi z toho Pavkolnoky

3 (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Plukovník Potter: „Odchod!”
Klinger: (Odchází a říká Radarovi.) „To je konec, Radare. Musím spálit svůj korzet.”

Klára (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Návštěvníku Niki je v pohodě a jsme doma a bude oběd a sice jsme ještě připravili nějaký věci na odvoz, ale v úterý přijede auto a vezme většinu věcí. Ale my tady ještě budeme se snažit být do konce února v takovým jednodušším režimu. Já asi budu do školy dojíždět a Niki ta asi se mnou a pak ji vyzvednu zpátky, ale to se ještě musí doladit a další rok už bude chodit tam a dojíždět do města. Odpoledne něco vymyslíme a půjdeme ven, tady je taky nepočůraný sluníčko. Sluníčko, ty počůraný, ty děláš takový zvláštní pokusy, ale když se ti to líbí ,proč ne, ale já to nedělám, snad kdybych se víc počůrala cestou na záchod, tak pak už by to bylo jedno, ale jinak to nezkouším. Jednou to chtěl Libor a to bylo něco jinýho, ale nedělám to schválně. Bertíku a Miku je to moc hezký, že na mne tak reagujete, Bertíku, já nebudu před tebou přece čůrat, já čůrám jen s Liborem, ale tak si představ jakoukoliv jinou holku jak čůrá a já čůrám podobně, protože všechny holky mají pipinku podobnou. Pavkole, tebe taky zdravím, jestli se Bára na tebe zlobí, tak má asi proč. Přála si, abys komunikoval jen s ní ,ale ty se tady zase rozepisuješ o ničem a ani nejsi schopen se řídit tím, co jsem ti já včera napsala. A to je mi líto, protože vnímám, že nejsi zlý člověk.

Pakvol (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

aha chápu nešlo o to skoncovat s tím ale bejt jí v tomhle ohledu i když jsme se nikdy neviděli věrnej chápu. tak to už je taky pozdě to už jsem asi pos.... ale zase se ukázalo že si vždycky svou chybu, byť v předcchozích případech byla banálnější uvědomím až když je pozdě

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Nejradši mám ty co nenosej ...co nenosej...prsenky .

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Nejradši mám ty co nenosej ...co nenosej...prsenky .

Ivoš (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Náš ústav se Vám mými ústy omlouvá za toto politováníhodné nedopatření. Pavkolovo odcházení se nám zde stává maximálně desetkrát za jeden den...

Jenda (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Ivoši , bomba !

Zuzka (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

...co by za to daly hladový děti v Africe....

Duck (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Soudruzi z NDR asi udělali někde chybu.

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 11:01)

PŘIZNÁNÍ JE POLEHČUÍCÍ OKOLNOST:
Koukám že o lednu bych mohl napsat knížku jak člověka který má nerálné představy odradit od toho aby s nima chodil na povrch byla to pro mě tvrdá zkušenost ale jsem již poučen Barunko za těhle okolností si myslím že bude lepší když si najdeš někoho tam u vás a já tady u nás ale až tak 35+. Když se to vyvíjelo tak jak se to vyvíjelo a bohužel hlavně mojí vinou tak si nemá cenu nic nalhávat. Takže bude asi lepší když k tomu našemu slibovanému setkání radši vůbec nedojde. Bylo to s tebou sice hezký ale dělal bych si výčitky že zatímco sobota byla hezká tak dneska po ránu hned takhle tvrdej karambol. Jestli se mám zlepšit a změnit tak musím zapomenout. Promiň

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Pavkolku, proč stále leštíš ta zrcadla????

Zuzka (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Pavkol ....Meteleskum bleskum!

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

...A chčije , a chčije......

Návštěvník 22 (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Bratře plukovníku....to je ona!

Ivoš (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

No, člověče, víš já myslím...jak se na to tak dívám.....úplně jako na to obilí....

prosba Pavkola (Ne, 31. 1. 2021 - 11:01)

A když už se budu vyjadřovat jenom k tomu čůrání a na to druhé ani nepomyslím dá mi ten kdo si na mě vymyslel to s tím pocením a honěním pokoj ?

Reklama

Přidat komentář